Oktay Mahmuti

Ünal Aysal'ın göz göre göre yalan söylemesi, dün dahi "görüşmelerimiz devam ediyor" demesi Galatasaray basketbolu ve Galatasaray için bir skandaldır. Bülent Tulun falan hikaye. Esas suçlu Ünal Aysal. CSKA maçlarından sonra ne güzeldi di mi herşey, hepiniz ekmeğini yiyordunuz o sürecin. TOP 16'dayken keyfiniz yerindeydi. Rahat battı sanırım bir noktadan sonra.

Yazık ya, "BJK'ye üst üste 3 maç kaybettik" he. Kabullenemiyorum şu durumu, kabullenemeyeceğim.

Yeni yapılanma Lütfi Arıboğan - Erman Kunter şeklinde olacak gibi. Koçun sözleşmesi iki yıllık, artı opsiyon. olarak yazmış Çağlar Torun. Ne diyelim artık bu saatten sonra

Koskoca Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile görüşmeye menajerini yollamış birinin etik dersi falan vermesi mümkün değildir.
Getiririz önümüzdeki sezon Erman Kunter'i takımın başına. Darius Washington, Wilkinson, Jasaitis, Rancik ayarında adamları da transfer edersek eğer, önümüzdeki yıl düşük bütçeyle nasıl şampiyon olunurun dersini veririz cümle aleme ve tüm fanboylara.

Koskoca Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile görüşmeye menajerini yollamış birinin etik dersi falan vermesi mümkün değildir.
Getiririz önümüzdeki sezon Erman Kunter'i takımın başına. Darius Washington, Wilkinson, Jasaitis, Rancik ayarında adamları da transfer edersek eğer, önümüzdeki yıl düşük bütçeyle nasıl şampiyon olunurun dersini veririz cümle aleme ve tüm fanboylara.

Ünal Aysal karşısında menejeri görür görmez neden beni sizinle görüşmüyorum böyle rezalet olmaz bu iş bitmiştir demedi de o menejerle görüştü anlaştı acaba ?

Oktay Hoca bize fazlaymış ben bunu anladım. Bize Ergin Ataman gibi koçlar lazım, ertesi sene ben Real e gidiyorum eyvallah diyecek, pisliğe pislikle cevap verecek adamlar müstehak bu yöneticilere. Bir takımı büyük yapan şampiyonlukları değil, o armada yaşayan manevi değerlerdir. Bazen kaybedilen finaller daha değerlidir, ama bizim yönetim elde kalır yanı olmayan, taraftarı bile bıktırmış adamları son dakikaya kadar kollarken Oktay Hoca gibi takıma kimlik kazandırmaya gelmiş adamları bir kalemde siler neyazık ki!

Hep düşünmüşümdür, Türkiye gibi skor odaklı yerlerde 3 yıllık plan filan tutmaz diye. Sonunda taraftarın bile kabullendiği, bilinçlendiği ortamda yönetim error verdi. Oktay Hoca nın gidişi aynı Efes in Blatt ı gönderişi gibi. Blatt hala aynı Blatt ve yanlış oyuncu seçimlerini, yanlış süre dağılımı alışkanlıklarını hala sürdürüyor ama gerek Oktay Hoca gerekse de Blatt bunca hata yapmalarına rağmen Avrupa nın elit koçlarından ikisi ve hatta takımlarına bir kimlik oturtma, savaşçı takımlar yaratma konusunda Avrupa nın en iyileri. İşte bu yüzden bu adamlar bize fazla geliyor.

Son dakikaya kadar umidimi korumuştum, yönetimin bu kadar büyük aymazlık içine gireceğini hiç düşünmemiştim ama yanılmışım.

Bence bir daha finali, lig birinciliğini zor görürüz. Onca emek yerle bir edildi.

Neresi koskoca? Kimdir ki? Kendi şirketinde bir işle alakalı anlaşma yaparken Avukatını götürmüyormu bu kos koca Aysal? Adamın asabını bozuyosunuz böyle, profosyonel sözleşmeleri insanlar menajerleri aracılığı ile yaparlar... Bırakın bu ayakları...
Sizin gibiler yüzünden zaten çok yaşa şak şak anlayışı hüküm sürer oldu. Futbolda Şampiyon olduk ya, onca sözü havada kalan kendi dediklerini 1 gün sonra yalanlayan, FB klübünün kendisinden daha alt sınıf yöneticileri ile muhattab olup TV ye çıkan ve susan adamı Koskoca yaptınız...
Bu anlayışla şampiyon olursunuz...
Ama asla bir kültür ve mantalite yaratamazsınız...
Getirin Kunteri ve Lise bahçesinde pilav yapıp oturun...
Galatasaray Türkiyedir... Diyen görürsem bir daha bu yönetimden sinkaflı bir küfürü benden duyarlar...
Galatasaray Lisenindir... Bizde burda kendi çapımızda konuşuyoz... Kim sallarki bizi...
Klübünü şikayet eden Tulun içinde yakında efsane diye heykel diker senin zihniyetindekiler...

Galatasaray-Medical-Park-Tofas-Oktay-Mahmuti-Pankart.jpg

251133_10150221039671843_340109246842_7664582_3000260_n.jpg

Evet bunlarla hatırlıycaz çünkü biz "Son Topa Kadar" dedik.Hiç bir zaman vazgeçmedik.İnsanın içi sızlıyor bu haberi duyunca ama maalesef doğru işte Yolun Açık olsun "ASLAN YÜREKLİ HOCA"

Kimi gönderecekti? Menajer'e neden para veriyor? 1 ay önce anlaştık diye resmi siteden duyuru yapıp ardından lafını yemek ne demek? Galatasaray Başkanı Galatasaray'ın itibarını nasıl ayaklar altına aldırıyor?

Kimi gönderecekti? Menajer'e neden para veriyor? 1 ay önce anlaştık diye resmi siteden duyuru yapıp ardından lafını yemek ne demek? Galatasaray Başkanı Galatasaray'ın itibarını nasıl ayaklar altına aldırıyor?

Bu ilk mi? Hangi dediği gerçek çıktı? Terim istesin alırım dedi alamadı. Tarih verdi 7 tane aynı anda dedi 1 gün sürmedi transfer açıklandı...
X dedi Y çıktı Y dedi Z çıktı...
Onları geçtim... Daha dün böyle değerli bir hoca kaybedilemez gibi birşey dedi. 24 saat sürmedi arası...
Yalandan dolandan kim ölmüş...

Yeni kadro şöyle olsun:
Koç: Ünal AYSAL
Yrdm: Bülent Tulun
İdari Sorumlu: Refik ARKAN

Şubenin içine ettiniz bari bunuda yapın tümden sıvayın...

Konunun menejer yollamak ile falan ilgisi olamaz:açıkca ve çocukca saptırılmaya çalışılıyor.Ünal AYsal bu konuda bu kadar duyarlı olsa menejerle görüşmeyeş kabul etmez ve bu iş burada bitti derdi 1 ay önce adamla görüşüp anlaşıp sonra bir saniye ya ben menejer ile görüştüm bu yapılan saygısızlık diye sonradan mı kafasına dank etti.Bu kadar çocukca bir iddayı biraz zaman kavramından birazda neden sonuç ilişkisinden haberdar olan kimse yapmaz

Sene sonunda umarım haklı çıkarsınız, yoksa ben bir kaç tane ismini yazdığım kişinin gerekçeli sebepleriyle sene sonunda cevabını vereceğim.

Şimdilik suküt ediyorum. Sabrın sonu selamet, elbet gelecek yarınlar. O zaman konuşma sırası bana gelecek.

Sukünet zamanı.