Oktay Mahmuti

Güveni azalmak bana göre de doğru bir tabir değil,bunca başarılar yaşatan ve hepsini yokluktan var eden bir koça insafsızlık olur;fakat ben de eğer bugün bu maçı verdiysek Oktay Hoca'nın son dakikalardaki hataları ve yanlış seçimleri yüzünden verdiğimizi düşünüyorum.

Güveni azalmak bana göre de doğru bir tabir değil,bunca başarılar yaşatan ve hepsini yokluktan var eden bir koça insafsızlık olur;fakat ben de eğer bugün bu maçı verdiysek Oktay Hoca'nın son dakikalardaki hataları ve yanlış seçimleri yüzünden verdiğimizi düşünüyorum.
yoktan var etmek değilde zayıf kadroyla bu noktalara gelmek ve güçlenmek desek daha doğru olur

acıkcası macta anlamadıgım bırsey vardı. sizin fikirlerinizi merak ettim. paylasırsanız sevinirim.fb tomas la 4 kısaya dondugunde mahmutı tomas a songalıa ıle karsılık verdi.sizce yaklasık 5 dakıka suren bu eslemede fb her hucumunda hucumu tomasın dıs atısını kovalayacak sekilde oynarken biz niye yalnızca bir kez topu songalia ya indirdik ki zaten macı tomas tan yedigimiz ucluklerle kaybettik.madem topu songalia ya indirmyecektik o zaman niye tomas ı onunla tutup tomas ın bizi hucumda bizi parcalamasına izin verdik

Bir maçla bir iki hatayla azalmaya başlamışsa öyle bir güven hiç olmamış zaten.
Çok kral, reis falan demeyeceğim, hiçbir kelime ile tarif edemem kendisini. Böyle bir karakterin böyle bir insanın üzülmesi bozdu bugün beni sadece.

Kendisiyle ilgili söylemeyi bile hiç istemediğim, hatta bundan dolayı şuan kendimi suçlu hissedebilirim..Tek bir soru işareti var kafamda,

Neden Galatasaray armasını üzerinde hiç taşımıyor? Canımı sıkan tek husus bu. Bunun dışında tarihimize ismini yazdırdı bile.

Bugün o salonda sana küfür eden taraftarlara tek tek sormak lazım Oktay Hoca Ne yaptı size? Neden Küfür ettiniz..Bir tane cevap veremezler..kötü söz mü söylemiş hareket mi yapmış..cantu maçında ki gibi maç bitmiş fark 12 rakiple dalga geçmek için spajha gibi son saniyede mola mı almış? Biz söyleyelim senin bu takım için yaptıkların onları endişelendiriyor, Galatasarayın kaydettiği aşamadan rahatsızlar çünkü Büyük bir şirkete şubelerini satıp onun lisanslarıyla onun altyapısıyla onların salonları ile yaptıklarını zannetikleri başarıları yüzlerine vuruyorsun yaptıklarınla Oktay Hocam..

Sen benchte o meşhur çömelmiş ve sahadaki takımını izler halinle onlar için bile idolsün..sana yada senin gibi birisine sahip olamadıkları için o küfürleri yedin be hocam

Az önce GS TV'deki maç sonrası röportajını izledim. Çok üzüldüm ve etkilendim.

Teknik taktik eleştiriler falan bunlar ayrı konular, çarşamba akşamı sahamızdaki Mersin maçında eskisinden çok daha gür bir sesle "OKTAY MAHMUTİ" diye inim inim inletmeliyiz o salonu. Boynunun borcudur Galatasaraylı.

Hocayı desteklemek Mersin maçında bu desteği göstererek cevap vermek çok iyi fikir ama benim anladığımı kadarı ile birilerinin elini kırmak mecazlı tavırlar Mahmuti'yi daha çok üzer sadece

Şimdi hepsini izledim herkes izler umarım şu açıklamaların arkasında durmak salonumuzda çoşkuyu daha çok artırmak her maçı bir şölene dönüştürmekl olur

Bu karakterde bir koça sahip olmak gerçekten güzel bir duygu. Efsane hocamız söylenemeyecek şeyleri hak ediyor. Keşke bir daha bizim salonda hiç küfür olmasa da bizde artık bu efsaneyi hak etmeye başlasak. Fazla mı pollyannacı oldu :)