Şampiyonlar Ligi 2010-2011

Zilina diye bir takim, belki bir cogumuz hangi ülkenin takimi oldugunu bile bilmiyor, dünyanin en formda takimi Chelsea'ye öyle veya böyle gol atti. Bursa onu da yapamadi. Kesinlikle haftanin en basarisiz takimi Bursaspor'dur. Arsenal'den 6 gol yiyen Braga' bile degil.

Salih Coskun' Alıntı:
Zilina diye bir takim, belki bir cogumuz hangi ülkenin takimi oldugunu bile bilmiyor, dünyanin en formda takimi Chelsea'ye öyle veya böyle gol atti. Bursa onu da yapamadi. Kesinlikle haftanin en basarisiz takimi Bursaspor'dur. Arsenal'den 6 gol yiyen Braga' bile degil.

Ligde de tepetaklak giderler umarım..

Salih Coskun' Alıntı:

Bursaspor için böylesine küçük düşürücü iletiler yazmanızın sebebi nedir acaba ? Geçen sene hakettikleri bir şampiyonluk elde ettiler ve bizi şu anda Avrupa'da tek temsil eden takımdır.

Diğer büyük kulüpler bu durumdan kendilerine ders çıkarmalıdır.Bursaspor'un başarız olmasını isteyeceğimize neden diğer kulüpler Avrupa'da yok onları tartışalım.

Barış Yavruoğlu' Alıntı:
Bursaspor için böylesine küçük düşürücü iletiler yazmanızın sebebi nedir acaba ? Geçen sene hakettikleri bir şampiyonluk elde ettiler ve bizi şu anda Avrupa'da tek temsil eden takımdır.

Diğer büyük kulüpler bu durumdan kendilerine ders çıkarmalıdır.Bursaspor'un başarız olmasını isteyeceğimize neden diğer kulüpler Avrupa'da yok onları tartışalım.
Ben Bursa'nin basarili olmasini istiyorum ve emin ol cok üzüldüm bu sonuca, ama ayni zamanda cok da sinirlendim böyle bir rezillikten sonra dogal olarak.
Demek istedigim su, herkes Bursa'yi destekliyor yok tecrübesizler, acemiler vs. vs., ben de diyorumki yok öyle birsey, genelde 0 puan ceken takimlar tecrübesiz olduklari icin degil, kötü olduklari icin cekerler (Fener, Anderlecht vs.) Bir Cluj görüyoruz ilk maclarinda Italya'da Roma'yi yenebiliyor. Thun Arsenal'e 2 macta da tek farkla zor yeniliyor. Debreceni her ne kadar 0 cekmis olsa da, gördük Fiorentina ve Liverpool maclarinda oynadiklari futbolu. Bizimkiler neden (Sivas, Bursa) ezilip dönüyorlar ve neden sebebi tecrübesizlik oluyor bunu anlamiyorum.
Kendi futbolumuzun halini de görüyoruz iste en degerli 6. ligiz ama Avrupa kupalarinda bu sene ilk 30 arasinda yokuz belki de. Benim Bursa'yla Avrupa maclari bazinda bir alip veremedigim yok, keske 5 maci da kazanip ciksalar gruptan, ciksalar da Galatasaray'in Fener'in tükettigi ülke puani biraz olsun artisa gecse ve Sampiyon takimimiz dogrudan Sampiyonlar Ligi'ne katilmaya devam etse. Derdim Türk futbolu yani, cok kötü durumdayiz ve gün gectikce erimeye devam ediyoruz...

Arsenal 6 - 0 Braga

Biraz abarttık galiba ama birçok eksiğe rağmen nasıl tehlikeli olduğumuzun farkına varsın herkes. Bu arada Sevilla sevinmiştir bu sonuca. :)

Go Gunners Go !

Abi bu Srna insan mıdır eğer insansa bu nasıl bir sağ bektir. Adam eksiltir, frikik atar, kademe ve defans anlayışı harika bir çok sağ beke inat inanılmaz adrese ortaları var çok yüksek top tekniğine sahip hayranım keşke bir yolu olsa da takımımıza kazandırılsa ve yahut Beşiktaş Fener vb. sürekli izleyebileceğimiz bi yerde olsa.

Twente'li Jansen benim de dikkatimi çekti yahu.Tam bizim ihtiyacımız olan oyunu çift yönlü oynayabilen etkileyici bir adam.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Arsenal 6 - 0 Braga

Biraz abarttık galiba ama birçok eksiğe rağmen nasıl tehlikeli olduğumuzun farkına varsın herkes. Bu arada Sevilla sevinmiştir bu sonuca. :)

Go Gunners Go !

Çok önemli eksiklere rağmen baştan sona harika oynadık. Fabregas muhteşemdi.

Bursaspor haksiz yere,bedavadan mac kazanmaya devam etsin bakalim...Ertugrul Saglam hakkinda Besiktas forumlari bile bu adamdan sikayetci..Beles mac kazanir,milletin hakkini yersen, bugun Valencia 4 yarin Manchester 10 atar...

Kalbi Glasgow Rangers'la...Haydi Rangers at su belesten mac kazanmayi alismis takima atabildigin kadar...

Geçen maç 4 yediler.Bu maç da 6 yemelerini istiyorum.Sonra da 8..

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Fener'in sıfır çekerek gol yeme rekorunu Bursa kırsın istiyorsunuz anlaşılan Tonguç bey :) .

4 tane yediler. 6 dan aşağı yemelerini istemiyorum :)

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Bursaspor haksiz yere,bedavadan mac kazanmaya devam etsin bakalim...Ertugrul Saglam hakkinda Besiktas forumlari bile bu adamdan sikayetci..Beles mac kazanir,milletin hakkini yersen, bugun Valencia 4 yarin Manchester 10 atar...

Kalbi Glasgow Rangers'la...Haydi Rangers at su belesten mac kazanmayi alismis takima atabildigin kadar...
Belese kazanmalarini ben de hazmedemiyorum ama Ertugrul Saglam'in burada ne sucu varki. Kimseye bir laf ettigi yok, eze eze aldik dedigi de yok. Bursa'da oyuncusundan yöneticisine, taraftarina herkese diyecek laf bulurum ama Ertugrul hocayi seviyorum sirf onun icin Avrupa'da basarili olmalarini istiyorum. Avrupa'da kazansinlar ligde kaybetsinler. Bizim icin en iyisi bu. Avrupa'daki 2 takimin da basarili olmasi lazim yoksa 2 sene sonra yine Sampiyon takim bile ön eleme oynamak zorunda kalacak bu sene harcadigimiz puanlarla kredimizi bitirdik, hatta siniri astik. Telafi edilmesi lazim bir sekilde öteki takimlar tarafindan.

Vallah bende Ertuğrul'un bu efendilik oalyını pek güzel yedirdiği için helal olsun diyrum. Adam her maç direk hakemlerle oynuyor. Oyuncularına yatın yerde diyende o hakemlere kenardan baskı yapanda o. Ondan sorna fair play diye konuşanda o.

Sühan Cem' Alıntı:
Vallah bende Ertuğrul'un bu efendilik oalyını pek güzel yedirdiği için helal olsun diyrum. Adam her maç direk hakemlerle oynuyor. Oyuncularına yatın yerde diyende o hakemlere kenardan baskı yapanda o. Ondan sorna fair play diye konuşanda o.
Oyunculara yatin diyor mu görmedim hic ama hakemlere baski yaptigina inanmiyorum. Öyle olsa Rijkaard'in baskilari cok daha büyük etki olustururdu hakemler üzerinde. Rijkaard da en az Ertugrul kadar konusuyor ama sonuc sifir.

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":1qwqa714]Vallah bende Ertuğrul'un bu efendilik oalyını pek güzel yedirdiği için helal olsun diyrum. Adam her maç direk hakemlerle oynuyor. Oyuncularına yatın yerde diyende o hakemlere kenardan baskı yapanda o. Ondan sorna fair play diye konuşanda o.
Oyunculara yatin diyor mu görmedim hic ama hakemlere baski yaptigina inanmiyorum. Öyle olsa Rijkaard'in baskilari cok daha büyük etki olustururdu hakemler üzerinde. Rijkaard da en az Ertugrul kadar konusuyor ama sonuc sifir.[/quote:1qwqa714]

Rjkaard nasıl baskı yapacak hakeme türkçemi biliyor? Ben maçta gördüğümü söylüyorum son 4 ayda 2 defa gördüm samiyende Ertuğrul efendiyi. Son maçta volkan'a da dedi birde ilk yarı görmedim ozan olabilir ona dedi. Bünyamine ve 1. yardımcı hakeme ise direk baskı yoksa son maçta volkan'ın 2 defa kırmızı görmesi gerekiyrodu.

Sühan Cem' Alıntı:
Rjkaard nasıl baskı yapacak hakeme türkçemi biliyor? Ben maçta gördüğümü söylüyorum son 4 ayda 2 defa gördüm samiyende Ertuğrul efendiyi. Son maçta volkan'a da dedi birde ilk yarı görmedim ozan olabilir ona dedi. Bünyamine ve 1. yardımcı hakeme ise direk baskı yoksa son maçta volkan'ın 2 defa kırmızı görmesi gerekiyrodu.
Abi hakemlerin az cok ingilizcesi vardir Rijkaard da az cok derdini anlatir veya tercümani araciligiyla istedigini söyler. Ama ben ihtimal vermiyorum buna kim olursa olsun, hakem kötü olur, hatta satilmis bile olur ama bunu teknik direktör mac sirasinda yapmaz, yapamaz bence.

:)) Salih benim deidğimi yanlış anladın sanırım. Direk Bünyamine mesela hocam oraya sarı göster buraya pembe göster demez bir hoca:) Ama hocam biraz doğru bak lütfen yaa gibi demogojiye başaldımı Rİjkaard'ın o anlamda Ertuğrul kadar demogoji yapacağını sanmıyorum. Son maçta Ertuğrul'un yaptığı çıkışalrı Rijkaard yapsa kendi stadımızda tribüne çıkartılırdı