Tribünlerin durumu ve sıkıntılar..

Öncelikle şunu belitmeliyimki bu son yaşanan olaylar ve ortaya çıkan durumlardan sonra yıllardır mensubu bulunduğum gruba bağlılığım kat ve kat artmıştır.Açılışta yapılan protestoya katılmamakla ne kadar aklı selim olduğunu kanıtlamıştır ultrAslan.Başbakandan özür dilendi diye kendini fesheden bir takım gruplar varmış hayırlı olsun ne diyelim. sen istediğin kadar nefret et o muhteşem stdının yapımında az da olsa emeği geçen bir insanı daha ortada hiç bir şey yokken(bazıları toki başkanı ortalığı karıştırdı falan diyo ya) ıslıklamanın mantığı ne bunun tek mantığı SİYASET tir tahammülsüzlüktür çekememektir yedirememektir. ultrAslan bu görüşlere taviz vermemiştir.Gerek sebo gerek oğuz abi olsun son derece iyi yönetmiştir grubu pegasus alt tamamıyla alkışlamıştır o anda.Bu süreçten güçlenerek çıkacağız ve bazılarının sevinçleri kursağında kalacak.

YAŞASIN BAĞIMSIZ ultrAslan!!!

Ayhan Çelebi' Alıntı:
Öncelikle şunu belitmeliyimki bu son yaşanan olaylar ve ortaya çıkan durumlardan sonra yıllardır mensubu bulunduğum gruba bağlılığım kat ve kat artmıştır.Açılışta yapılan protestoya katılmamakla ne kadar aklı selim olduğunu kanıtlamıştır ultrAslan.Başbakandan özür dilendi diye kendini fesheden bir takım gruplar varmış hayırlı olsun ne diyelim. sen istediğin kadar nefret et o muhteşem stdının yapımında az da olsa emeği geçen bir insanı daha ortada hiç bir şey yokken(bazıları toki başkanı ortalığı karıştırdı falan diyo ya) ıslıklamanın mantığı ne bunun tek mantığı SİYASET tir tahammülsüzlüktür çekememektir yedirememektir. ultrAslan bu görüşlere taviz vermemiştir.Gerek sebo gerek oğuz abi olsun son derece iyi yönetmiştir grubu pegasus alt tamamıyla alkışlamıştır o anda.Bu süreçten güçlenerek çıkacağız ve bazılarının sevinçleri kursağında kalacak.

YAŞASIN BAĞIMSIZ ultrAslan!!!
Kimse Başbakan'ın skorbord'da konuşma görüntülerini izlemek veya buna tahammül etmek zorunda değil. Bu tarz bir organizasyonda tepki koymaları gayet beklenen bir olay. Zaten beklenmese TOKI'nin başındaki yalaka nasıl yazıyı cıkarıp o kusmayı yapacak. Uyanın biraz. Gözlerinizi acin.

Mazhar Ozsoy' Alıntı:
Ultraslan demek zorunda kaldı birşeyler çünkü yaptıkları yalakalıktan sonra çok büyük reaksiyon gördüler.

ultraslan neden kime yalakalık yapacak ???????????
sebahattin abi bizim liderimizdir reisimizdir
kimse yokken bu taraftarı ayakta tutan kişidir
yıllarını bu tribünlere harcayan biri için daha düzgün konuşsan daha yakışık alırdı....

Kişi olarak kendisini bire bir tanımam. Belki çok mükemmel biridir. Hayatını tribüne adamıştır.
Benim dediğim yalaka lafı da kendisine değildir zaten. Reisliğini yaptığı grubadır. Bu grup bağımsızlığını yitirmiştir. Önce bir tarafa kıvırıp gelen tepkiler üzerine sonra diğer tarafa kıvırmıştır. Lütfen kişileri değil toplulukları konuşalım.

Mazhar Ozsoy' Alıntı:
bu kadar sinir bozucu bir haftadan sonra biraz da tebessüm iyi olur. Kimse alınmasın sadece gülün geçin.

...bir kardesimden alinti: "TT Arena reklam filmi şifreleri: Cem Yılmaz ne dedi bize? Stadın akustiği çok iyi, 300 kişi bağırır siz 30.000 zannedersiniz.. Cem Yılmaz ne dedi? Zemin hafif hafif alttan ısınıyor, kendinize dikkat edin... Cem Yılmaz başka ne dedi? Çizginizi bozmayın, düzgün gidin.. Ha bir de çıkarken ampulleri söndürün demedi mi? Dedi.. Şimdi herkesin aklında bir soru .. Peki ya köşe gönderi ne oldu?"
SÜPER :) son soruna cevabı kim verecek acaba ?

Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Mazhar Ozsoy":2jzvtaj7]bu kadar sinir bozucu bir haftadan sonra biraz da tebessüm iyi olur. Kimse alınmasın sadece gülün geçin.

...bir kardesimden alinti: "TT Arena reklam filmi şifreleri: Cem Yılmaz ne dedi bize? Stadın akustiği çok iyi, 300 kişi bağırır siz 30.000 zannedersiniz.. Cem Yılmaz ne dedi? Zemin hafif hafif alttan ısınıyor, kendinize dikkat edin... Cem Yılmaz başka ne dedi? Çizginizi bozmayın, düzgün gidin.. Ha bir de çıkarken ampulleri söndürün demedi mi? Dedi.. Şimdi herkesin aklında bir soru .. Peki ya köşe gönderi ne oldu?"
SÜPER :) son soruna cevabı kim verecek acaba ?[/quote:2jzvtaj7]

Tek bir tane köşe gönderi yok zaten abi, o yüzden rahattırlar, 4 tane var, dönüşümlü, rahat rahat kullansınlar...

güzel kardeşim ultraslan sebahattin abi ne derse onu yapar. onun yol vermediği hiç bir şeyi yapmaz... ne yani grup kafasına göre klübe ve hükümete gider mi yapsaydı....
keskin sirke küpüne zarar demişler
şuan yaşanan durum herkesi fazlasıyla üzmektedir
oğuz abi yada sebahattin abi rahatsız olmuyor mu sanıyorsunuz?
onlar bizim kadar güşünemiyor mu
bizim kadar galatasaray lı değiller mi??
lütfen aklıselim olalım
birbirimizi üzecek kıracak aşağılacak sözlerden uzak duralım
bizim bizden başka dostumuz yok.... unutmayalım...
galatasaray çok büyük bir camia dır
ne badirilerden dimdik çıkmıştır ve yine çıkacaktır...
bizde düşen bu durumda bölünmek değil daha da kenetlenmektir...

Mazhar Ozsoy' Alıntı:
4 kişiyi sayarımda kamera kayıtta :)
Bu arada son dakika haberi: Valilik protesto edenleri belirlemiş , görüntüleri bizde ve gerekeni yapacğız demiş. Şu yazıdan sonra tepkimizin ne kadar doğru olduğu açık ve seçik ortaya çıkmıştır. Gülsemmi ağlasammı şaşırdım valla

Cevdet Akay' Alıntı:
Bu arada son dakika haberi: Valilik protesto edenleri belirlemiş , görüntüleri bizde ve gerekeni yapacğız demiş. Şu yazıdan sonra tepkimizin ne kadar doğru olduğu açık ve seçik ortaya çıkmıştır. Gülsemmi ağlasammı şaşırdım valla

Çok merak ediyorum ne yapacaklarını? Ne kadar saçma bir ülkede yaşar olduk ya...

Mert Karahan' Alıntı:
güzel kardeşim ultraslan sebahattin abi ne derse onu yapar. onun yol vermediği hiç bir şeyi yapmaz... ne yani grup kafasına göre klübe ve hükümete gider mi yapsaydı....
keskin sirke küpüne zarar demişler
şuan yaşanan durum herkesi fazlasıyla üzmektedir
oğuz abi yada sebahattin abi rahatsız olmuyor mu sanıyorsunuz?
onlar bizim kadar güşünemiyor mu
bizim kadar galatasaray lı değiller mi??
lütfen aklıselim olalım
birbirimizi üzecek kıracak aşağılacak sözlerden uzak duralım
bizim bizden başka dostumuz yok.... unutmayalım...
galatasaray çok büyük bir camia dır
ne badirilerden dimdik çıkmıştır ve yine çıkacaktır...
bizde düşen bu durumda bölünmek değil daha da kenetlenmektir...
O zaman herkesi kucaklayacak bir açıklama yapsalardı güzel kardeşim. Protesto eden insanlar neden etmişler bunu iyi analiz etselermiş önce? Sıcağı sıcağına gecenin 1:03 ünde alel acele açıklama yapmasalarmış.
Protesto eden kişiler Galatasaray adı ezildiği için eylemde bulunmuşlardır. Stad Galatasaray'a peş keş çekilmiş gibi davranıldığı sanki RTE Galatasaray'a "kıyak" geçmiş gibi bir durum yaratıldığı için bu protesto olmuştur. Zaten Hem TOKI başkanının hemde Başbakan'ın olay sonrasında yaptığı açıklamalar bunu destekler niteliktedir. Biz olmasaydık b.k yapılırdı stadınız tarzı açıklamalar yapmışlardır.

Sen açılış töreninde Galatasaray'dan bu işe emeği geçen insanları 2. plana bile almazsan sanki sadece Başbakan varmış gibi davranırsan bunun olması gayet normaldir. Bunun adı iktidar yalakalığıdır. Emin olun RTE tepki olacağını öngörerek o stada gelmiştir. ASY'deki Hamburg maçında olmadı mı tepki? Peki basketbol milli maçında olmadı mı? Şimdi niye sanki hayatında ilk kez ıslıklanmış gibi davranılıyor? Sen 40000 in uzerinde bir kalabalığın olduğu yere gideceksin. Islıklandım küstüm oynamıyorum yapacaksın? Yok ya!!! Bunun adı nedir biliyor musun? PROVAKASYON!!!

Mert neden üzülüyorsun anlamış değilim. Benim söylediklerime üzülmeni gerektiren birşey yok ortada. Ben durum tespiti yapıyorum. Ultraslan içinde çözülme var.

Zaten bir yerde Sebahattin abi ne derse o yapılıyorsa orada bir bozukluk vardır. İnsanlar kendileri insiyatif alıp reaksiyon gösterebilmeliler. Bundan dolayı dayak yememeliler. Yada Sebahattin abinin düşüncesi sanki tüm Ultraslan'ın düşüncesiymiş gibi bir açıklama yapmasalarmış.

Kısacası sonradan üzülüp tepki gelince çevir kazı yanmasın yapacakları söylemlere hiç girmeselermiş...

Umarım ne demek istediğimi anlıyorsundur...