EL TOP 16 2. Maç | Galatasaray MP 78 - 77 Olympiakos

4 kişilik grupta ikili averajın önemi çok çok fzla.sen 14 sayı yap sonra koruyama.oly deplasmanında büyük bir süpriz yapmazsak bizim üstümüzde olucaklar gibi.

Kazandık haydi hazırlayın Klavyeleri başlayın methiyelere...bu maç için övgüler haftaya büyük ihtimal yenileceğiz o zaman söversiniz...

şunu söylemeliyim bu maç bi ölçü değil herkes %100 performansını ortaya koydu...Her maç böyle olacak mı bilinmez...

Sloukas denilen herif allah senin belanı vermesin ne diyeceğimi şaşırdım ağlattın lan beni...

müthiş bir gece kalbim hala atıyor...

bizler sizlere güvendik sizlerde bize bunu layık gördünüz tebrikler hepinize aslanlar...

Taraftarımızla, atmosferimizle, kritik galibiyetimizle bize dikkat etsin Euroleague yetkilileri.

Zoru seviyoruz.

Hedef maçlarımızdan en güzelini elde ettik. Tebrikler bütün aslanlara...

Farktan dolayı grupta Oly nin arkasında bitirmemiz önemli değil,bizim için bu maçlar hedef maçlardır bu sene.Bunu da başardık..HELEL OLSUN HEPİNİZE..

İyi oynadık, farkıda açmışken keşke şu macı daha yüksek bir farkla kazansaydıkda 2.lik için daha çok umutlansaydık. Yinede bu macı kazanmak çok önemli, eğer kaybetsek bir daha büyük maç kazanamayabilirdik bile, büyük maçlarda kaybetme alışkanlığı oluşmuştu iyice bu maçla kırdık bunu.

Öncelikle ;

Kazanan: Galatasaray

olur umarım :)

Oly güç kaybetmiş olabilirler ancak sonuçta Oly'ler yani.

Basit hatalar yapmazsak kazanacağımızı düşünüyorum ben.

Ayrıca Oktay mahmuti'ye yakışmadı o son saniyede faul yaptırmaması ya da ikinciyi kaçırtmaması...

Katılmıyorum. O üçlüğün ordan girme ihtimali kaç ki Laka faulu kaçırsın ? Kaldı ki kaçırsa dahi garantisi yoktu işin 10 dk. önce şahidi olduk bunun. Tamamen şans topuydu girdi, bence koçun suçu kesinlikle yok.

Faul deseniz, yine aynı kapıya çıkıyor. Binde bir ihtimali olan bir olay için herhangi bir suçlu aramak mantıksız, gerek yok bence.

Faul yapmak orda bence saçmalıktı.. Hem o kadar fark hesapları yapıyoruz hemde son 2 sn ye faul yapıp farkı indircek miydik? Ayrıca adamların birinciyi atıp ikinciyi kaçırıp tiplemeye çalışmaları bu orta sahadan basketten daha yüksek bir ihtimaldi.. Keza lakoviçin son atışı kaçırmaması yine farkın çok olması içindi bir şeydi bence..

Maça gelirsek Jamon "Lucas" Gordon diyelim bitirelim..

tebrikler forum ahalisi
böyle bir takımımız olduğu için çok şanslıyız
gruptan çıkalım çıkmayalım son topa kadar mücadele ettikleri için

Songalıa gitti Oktay hoca söyledi
yerine biri gelebilr mi?
transfer dönemi bitti mi?

gidemediğim ilk el maçı oda böyle oldu işteydim ama tvden izledim ömrümden ömür gitti, bu heyacanı bize yaşatan herkese teker teker çok teşekkür ederiz.