EL TOP 16 2. Maç | Galatasaray MP 78 - 77 Olympiakos

Ilk basta ben de kizdim hocaya ama hak verdim, 3 sayi öndeyiz, Olasi ikili averaja kalma durumunda çok önemliydi. Faul yapsak 1 fark ile bitecekti.

bu adamları bir de pire'de yenmek... işte o zaman bayram yerine dönsün basketbol şubesi...nacizhane önerim;maça göksenin'le başlanmasın artık...iyi savunmacı falan degil...evet fizik yapısı gelişmiş(ben de fitness yapıyorum benim de fizigim iyi boy da var ben de mi iyi savunmacıyım?!) yaşına pozisyonuna göre cidden ayakları yavaş...

Eurolig elemelerindeki bir maçımız ve gruplardaki bir maçımız hariç tüm maçlarımızı indirdim ben. O ikisini bulamadım.

Son 16'daki Anadolu Efes maçı dahil (bu maçı da yarın eklerler sanırım), şimdiye kadarki Eurolig maçlarımızı "Mola"daki "Medya Kütüphanesi"ne eklemeyi düşünüyorum.

(Video olarak değil de, indirme bağlantısı olarak yararlı olur umarım.)

Maç sırasında saydıranları yine görmek isteriz.

1 sayıyla maç kazanılır mı?

Oktay Hoca niye faul yaptırmadı?

vs vs

Kuru gürültü yapmayın artık, yapmayın!

gelecek sefer dil altı hapı götürmek lazım, bu ne yahu :)

bu arada kendi 3 sayı çizgisinden o topu sokan lavuk, senin allah belanı versin, ağladı insanlar.

maçı kazandık eyvallah ama 10 15 sayı fark atabilceğimiz bir maçı az kalsın kaybediyorduk bunun birde atina ayağı var inşallah bugünkü sayı farkını aramayız sonra.

ilk yarıda yaptığımız muazzam savunmayı ikinci yarıda yapamadık maalesef...
hücumuda ikinci yarıda inişli çıkışlı yapınca maça döndü Oly tabi muazzam tecrübeleride var anında seziyorlar bazı şeyleri ve kullanıyorlar ama 3.çeyrekte zorla faul hakkımızın doldurtulmasıda etkendi aslında düşüşte...
Cevher'e teşekkür, Lakovic'e teşekkür savaşan herkese teşekkür
ama Gordon var ya
sen kocaman bir çılgınsın...:)

maç sonunda yanımızdaki 10 kadar Olympiakoslu ile atkı takası yapmış olmamda şahsım adına günün güzel görüntülerindendi..:D

Ya eleştirmek için eleştiren bir milletiz. Neymiş ikinci atış kaçmalıymış. Top Olimpiyakoslu oyuncunun elinden çıktığında süre 2 sn idi dikkat ettiniz mi? Atışı kaçırsaydık ve o üçlük gelseydi maç giderdi. O zaman ne derdiniz çok merak ediyorum!

Bu maçın tekrarı olmalı mutlaka. Ailemin yanında olduğum için GS Tv'den izleyemeyeceğiz. Ntvspor'da göremedim tekrarı. Bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen

Kardeşim eleştiri sevgidendir, yıkıcı olmadığı sürece sıkıntı yoktur.Samimiyetimi diğer ki mesajlarımda da görebilirsin.Ben seninle bu şekilde konuşmuyorum sende benimle konuşurken bu uslubun bu olmamalı. Sonuçta kendi düşündüğümü söyledim.

Maçın tekrarı için de: tvarsivi.com sitesini kullanabilirsin

Kardeşim eleştiri sevgidendir, yıkıcı olmadığı sürece sıkıntı yoktur.Samimiyetimi diğer ki mesajlarımda da görebilirsin.Ben seninle bu şekilde konuşmuyorum sende benimle konuşurken bu uslubun bu olmamalı. Sonuçta kendi düşündüğümü söyledim.

Maçın tekrarı için de: tvarsivi.com sitesini kullanabilirsin
Uslup olarak çok sert bir uslup kullanmadığımı düşünmekteyim. Zira öyleyse özür dilerim.

Maçın başında şov ve taraftarımız müthişti.Takımımız yine savaştı ve kazandık,işin teknik boyutuna hiç girmeyeceğim birçok eksiğimiz var belki ama Top16 için biz de varız dedik bu galibiyetle

Top 16'da, ne durumda olursa olsun hala sağlam duran Olympiakos'u devirdik. Bırakalım 2'li averaj olaylarını falan da galibiyetimizin keyfini çıkaralım. Helal olsun aslan gibi mücadele eden takıma.

Yüreğimiz ağzımıza geldi yine mi acaba derken zaferi tattık. Bugün herkez yürekten oynadı Oktay hoca ve ekibine sonsuz teşekkür ...