Bütçe ve Sponsorluk

Can Topsakal Odeobank ile sorun yok avukatlar detaylar üzerinde çalışıyor demiş (İ.Şenol)

Tarihin en büyük sponsorluğundan yıllık 3,5 milyon dolara gelindiyse olmasın daha iyi. Sen adaylık sırasında "2 aydır görüşüyoruz seçim biter bitmez imza atacağız şimdi isim veremem ama tarihin en büyük sponsorluğu " de sonra 3,5 milyon dolar ya da avroluk sözleşme yap. Yuh denir.

Tarihin en büyük sponsorluğundan yıllık 3,5 milyon dolara gelindiyse olmasın daha iyi. Sen adaylık sırasında "2 aydır görüşüyoruz seçim biter bitmez imza atacağız şimdi isim veremem ama tarihin en büyük sponsorluğu " de sonra 3,5 milyon dolar ya da avroluk sözleşme yap. Yuh denir.
Ne detaymış çalış çalış bitmedi. Mayıs ayından beri detay çalışıyorlar. Sanki atomu parçalıyor mübarekler.

Vallahi şu koşullarda pek olmasın daha iyi deme lüksümüz yok sanki

Galatasarayı küçülten zihniyetlere karşı Galatasaray'ı korumak hepimizin boynunun borcu,nasıl mı koruyacağız ? Demokratik yollardan protesto ederek,istifaya davet ederek,ha bu yazdıklarım dikkate alınmaz,lakin olacak olanlarıda yok etmez,sonuçta vakti gelince büyük kitleler halinde taraftar istifaya çağıracak bunları,o günler gelecek,2016'yı görmeleri zor,hem futbolda hem basketbolda vasat başlangıclar yapacağız,herşey açık

Can Topsakal Odeobank ile sorun yok avukatlar detaylar üzerinde çalışıyor demiş (İ.Şenol)

Cidden bu konu hakkında bir açıklama yapılmasında fayda olduğunu düşünüyorum. Başkanın söylemlerinden bu anlaşmanın Mayıs ortalarında bittiği anlaşılıyor. Peki tam 3 aydır (90 gün) üzerinde çalışılan detaylar nelerdir. Bir sponsorluk anlaşmasının 90 gün imzalanmasını engelleyecek, konuşulacak, anlaşılacak maddeler, detaylar neler olabilir? Sponsor, vereceği 3-3.5 milyon Euro ile kulübün tapusunu mu istemektedir? Gerçekten merak ediyorum Galatasaray kulübü tarihinde ilk kez mi sponsorluk anlaşması imzalayacak. Daha önceki anlaşmalardan farklı olan ve üzerinde 3 ay tartışmayı ve çalışmayı gerektirecek ne olabilir acaba? Odeabank da daha önce bu sözleşmeleri imzaladı. Bu kez öncekilerden farklı olarak verecekleri paraya karşılık ne istiyor olabilirler?

Bu konunun uzmanı arkadaşlar varsa insanlık namına bize bir iki cümle ile aşılamayacak kadar büyük olan bu detayları kısaca özetleyebilir mi?

Ünal Aysal'ın basketbola sponsor olmasına yönetim izin vermedi iddiaları ne kadar gerçekçiyse, Murat Özyer ayrılınca Mektebim Okulları sponsor olmaktan vazgeçti haberleri de o kadar gerçekçidir. Kimse kusura bakmasın.

Ünal Aysal sponsor olmaz. Az çok tanıyoruz kendisini, açıkçası cebinden bir maç bileti alacak kadar bile para vereceğini sanmıyorum

Ben kendı adima çikıp böyle birşey söyleseydim tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasi diye ve beceremeseydim en azından bi gurur yapıp durumu toparlama adına cebimden (GS BASKANI HERHALDE BİRAZ PARASI VARDIR) jest olsun diye 1-2 oyuncu transferini üstenirdim.

Ben kendı adima çikıp böyle birşey söyleseydim tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasi diye ve beceremeseydim en azından bi gurur yapıp durumu toparlama adına cebimden (GS BASKANI HERHALDE BİRAZ PARASI VARDIR) jest olsun diye 1-2 oyuncu transferini üstenirdim.

Mehmet Cansun vakti zamanında stad inşaatı için bu mayısta Ali Sami Yen'de yıkım ve inşaat başlanacak başlanmazsa yüzüme tükürün demişti. Neyse.....

Erkek basketbol tarihinin en büyük sponsoru nerede kaldı acaba ? Sırf futbolda değil özellikle erkek basketbolda uzun yıllardır böyle sezon öncesi dönem hatırlamıyorum. Basketbol piyasasında neredeyse transfer dönemi kapandı, Galatasaray'ımızın en önemli pozisyonlarına transfer yapılamadı. Bu saatten sonra yapılacak transferler ne kadar fayda sağlar o da çok önemli bir soru ? Bunları bırakın ben eminim ki takımın giyeceği formaya kadar belirsizlikler hakimdir.

Bizim Tarihi Sponsorluğumuz ne oldu sahi ?

1: Önce buhar sonra yalan oldu.

2: Tarih oldu.

3: Bunları yapanların yöneticilik ve başkanlık ömürleride çabucak tarih olması ve kurtulmamız ümidiyle İNŞAALLAH.İnsanları aptal,enayi ve geri zekalı yerine koyarak Spor Kulübü yönetilmeyeceğini başka türlü anlayamazlar.

O senin bahsettiğin onurlu ve haysiyetli Başkan ve yöneticiler için geçerli,mevcut olanlarda ben bu özellikleri göremiyorum adamlar beceriksizliğin vede aymazlığın dibine vuruyorlar her gün,taraftarın her gün gerildiğini bile umursamayıp dahada nasıl oyalarız ve kandırırız hesabındalar,biatçılarda bunlara alkış tutuyorlar.