2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Fener senelerdir bu kadar parayı nerden ve nasıl buluyor belli. Kulüpten çok para çıkmıyor iş adamları karşılıyor bir şekilde. Bizde neden böyle takıma sahip çıkabilecek insanlar yok? Ya da neden yapmıyorlar?

Muhtemelen istenilen bütçe ve oyuncular üzerinde sorunlar çıktı ama daha fazla zaman kaybına tahammül yok olmadıysa Efe Güven ile masaya oturmalı yönetim sanırım şuan en mantıklı isim Efe hoca gibi duruyor

Bir tane doğru hamleniz var onu da yapmayın sonra bütün branşlarda şampiyonluk kadrosu yalanını atın!!

Bu hesabın haberlerini son günlerde görmeye başladım. Çok saçma haberler yapıyor ve burada gaza geliyoruz. Yok Pelin Işıl varsa gelmem demiş, yok Pelin Tuğçe'ye de gitme demiş vesaire. Kimdir necidir bilmiyorum da zaten bekledik bu zamana kadar, biraz daha bekleyip göreceğiz ne olacağını. Bu hesabın haberleri ile kendi oyuncularımıza, ekibe düşman olmak yanlış.

Bu hesabın haberlerini son günlerde görmeye başladım. Çok saçma haberler yapıyor ve burada gaza geliyoruz. Yok Pelin Işıl varsa gelmem demiş, yok Pelin Tuğçe'ye de gitme demiş vesaire. Kimdir necidir bilmiyorum da zaten bekledik bu zamana kadar, biraz daha bekleyip göreceğiz ne olacağını. Bu hesabın haberleri ile kendi oyuncularımıza, ekibe düşman olmak yanlış.
Bu kadar saçma sapan dolu hesap içinde takip ettiğim iyilerden ve dedikleri genelde doğru çıkanlardan biri.

Ekrem hoca ile iletişim kurabilecek arkadaşlar varsa Kosova takımı ile anlaştıktan sonra takımımızla görüşmeniz oldu mu diye sorulsa,aslında mantıklı veya mantıksız bu hesaptan yapılan tüm haberlerin iyi niyetli mi kötü niyetli mi olduğu ortaya çıkar.

Ekrem Memnun Kosova'yı çözdükten sonra yönetim ile görüşmesinde anlaşamadı. Detay yazmak istemiyorum ama küçük düşünen insanlar var yönetimde ve para harcamak istemiyorlar. Işıl Alben'e de oldukça düşük bir rakam teklif etmişler. Orada da sıkıntı var. Sen bu kulübün efsanesi olmuş insanlara dalga geçer gibi yaklaşırsan sonucu da hak edersin. Umuyorum ki birileri araya girer de düzelir.

Saygılar.

Ekrem Memnun Kosova'yı çözdükten sonra yönetim ile görüşmesinde anlaşamadı. Detay yazmak istemiyorum ama küçük düşünen insanlar var yönetimde ve para harcamak istemiyorlar. Işıl Alben'e de oldukça düşük bir rakam teklif etmişler. Orada da sıkıntı var. Sen bu kulübün efsanesi olmuş insanlara dalga geçer gibi yaklaşırsan sonucu da hak edersin. Umuyorum ki birileri araya girer de düzelir.

Saygılar.
Yeter artık sinir oluyorum gerçekten! Bu kadar mı zor eli ayağı düzgün bir takım kurmak. Seçimden önce her branşta şampiyonluğa oynayacak kadro kuracağız demek kolay değil mi? Şimdi orta sıra takımı yapacağız diyorlar!!!

Saygılar.
Ekrem hoca gelecek derken Işıl'dan da mı olduk yani? Sinir krizine mi sokmayı hedefliyor bu yönetim bizi?

Bunlar bizimle dalga geçiyor sanırım. Şu takıma adam gibi bir sponsor neden bulamıyoruz senelerdir?

Saygılar.

Adama Kosova takımıyla sözleşmeni fesh et gel deyip istediklerini yapmıyorsan bu büyük bir ayıptır.

Para bulamıyorsan da Ekrem Memnun & Işıl Alben ikilisini al, 2 iyi yabancı ve Sude, Meltem, Arife gibi genç oyuncularla devam et o zaman. Ama Ekrem Memnun, Işıl Alben her türlü şart oğlu şart! Orada güvenecek birileri olmalı!

Fener senelerdir bu kadar parayı nerden ve nasıl buluyor belli. Kulüpten çok para çıkmıyor iş adamları karşılıyor bir şekilde. Bizde neden böyle takıma sahip çıkabilecek insanlar yok? Ya da neden yapmıyorlar?

Bu ve biz neden bu Şubelere sponsor bulamıyoruz gibi soruların çok basit bir cevabı var arkadaşlar.

Çünkü biz Sponsorlara parayı ver çek git diyoruz. Sadece Takımın Adını Sponsora veriyoruz sonra da o gelen para ile şubenin tüm giderlerini (saçma sapan yapılan harcamalar dahil) bu para ile karşılayıp başarı vaad etmiyoruz. Adamın parasını alıp o parayı şube dışında da harcayabiliyor sen paranı verdin gerisine karışma diyoruz.

Erkek basketbol da geçen sene Nef in yaptığı gibi olmasa Erden Timur yapıya karışmasa gelen giden için uğraşmasa o kadar fanatik olmasına bu şubeyi çok sevmesine rağmen bu yatırımı yaparmıydı.