12.Hafta Yalova Engelliler - GALATASARAY

66-50 kazanmışız karşılaşmayı.

Yalnız neden bu kadar zorlandık merak ettim doğrusu. Daha rahat kazanacağımızı tahmin ediyordum, Engelsiz Aslanlar öyle alıştırdı bizi.

Petr Tucek 22 sayı, İsmail Ar 21 sayı, Özgür Gürbulak 12 sayı.

Önümüzdeki hafta Circ du Soleil (4 Mart son gösteri tarihi) sonrası salon yetiştirilebilirse, üç maç arka arkaya olacak.

5 Mart 2011 Cumartesi
12.00 Galatasaray - KKTC Turkcell (TS Basketbol, Ahmet Cömert Spor Salonu)
15.00 Galatasaray Medical Park - Ceyhan Belediye (Kadın Basketbol)
17.00 Galatasaray Cafe Crown - Efes Pilsen (Erkek Basketbol)

12.00 Galatasaray - KKTC Turkcell (TS Basketbol, )

bu iki maç Ahmet Cömert'te

Petr Tucek 22 sayı, İsmail Ar 21 sayı, Özgür Gürbulak 12 sayı.

Önümüzdeki hafta Circ du Soleil (4 Mart son gösteri tarihi) sonrası salon yetiştirilebilirse, üç maç arka arkaya olacak.

5 Mart 2011 Cumartesi
12.00 Galatasaray - KKTC Turkcell (TS Basketbol, Ahmet Cömert Spor Salonu)
17.00 Galatasaray Cafe Crown - Efes Pilsen (Erkek Basketbol)

Bence büyük ayıp olur. Ama eğer sirk'in temizliği yapılamamış olursa 3 maçıda Ayhan Şahenk'de oynamak alzım. Futbol maçının saatide 1 saat ileri alınırsa en azından futbol maçına da yetişmiş oluruz Darüşşafakadan. (sanırım futbol maçıda aynı gün oynanacak)

Çok eğlenceliydi gerçekten.Gelen herkesle tanışmak çok mutlu etti beni.Umarım geleneksel haline döner Yalova deplasmanı.

Bu arada taraftar sayısıda gaayet iyidi.Bi 100-150 vardık heralde.

Maçla ilgilide diyecek bişey yok.Bu takım desteği sonuna kadar hakediyor.

ACI AMA GERCEK

Bugünkü Yalova - Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Ligi macindan sonra sayfamiza bir arkadasimizdan gelen bir yazi, noktasina virgülüne dokunmuyoruz:

Arkadasşlar ben Yalovalıyım Ve maçtaydım.. Maça Yıldız Teknik İstanbul Teknik Ve marmara üniversitesi ultrAslan gelmiştir. benim salona girerken ilk dikkatimi çeken şey Galatasaray Gibi Bir Takımın otobüsü olmaması.. Fiat bir minübüs vardı oda arabaları koymak içinmiş ayıp yaa ayrıca Yalova engelli değil..Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (yosk) Ayrıca Gs li oyuncularla sohbet etme şansım oldu forma istedim 1 tane formamız var bütün sezon bunu giyioruz dedi..ayıp bence Galatasaray Engelsiz aslanlara gereken değeri, önemi vermiyor..

Facebookta bir sayfa paylaştı.Noktalama işaretlerine dikkat etmedim kusura bakmayın.Eğer böyle bir durum varsa gerçekten özellikle sondan 2 ve 3.cümleyi görmek çok koydu bana.

ACI AMA GERCEK

Bugünkü Yalova - Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Ligi macindan sonra sayfamiza bir arkadasimizdan gelen bir yazi, noktasina virgülüne dokunmuyoruz:

Arkadasşlar ben Yalovalıyım Ve maçtaydım.. Maça Yıldız Teknik İstanbul Teknik Ve marmara üniversitesi ultrAslan gelmiştir. benim salona girerken ilk dikkatimi çeken şey Galatasaray Gibi Bir Takımın otobüsü olmaması.. Fiat bir minübüs vardı oda arabaları koymak içinmiş ayıp yaa ayrıca Yalova engelli değil..Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (yosk) Ayrıca Gs li oyuncularla sohbet etme şansım oldu forma istedim 1 tane formamız var bütün sezon bunu giyioruz dedi..ayıp bence Galatasaray Engelsiz aslanlara gereken değeri, önemi vermiyor..

Facebookta bir sayfa paylaştı.Noktalama işaretlerine dikkat etmedim kusura bakmayın.Eğer böyle bir durum varsa gerçekten özellikle sondan 2 ve 3.cümleyi görmek çok koydu bana.
Oyuncular ulaşımın daha rahat olması açısından kendi araçlarıyla gitmek istemiş, kulüp de akaryakıt-feribot gibi ücretlerini karşılamış, en azından bunu yapmayı akıl etmişler sağolsunlar.

Yani bu açıdan sorun yok, oyuncuların kendi isteğiymiş.
Gidişle ilgili şey takımın isteği üzerineymiş üstte yazıyor
Forma konusunu bilmiyorum ama inşallah doğru değildir

Zaman zaman erkek ya da kadın takımının maçları için hakem berbattı,ince ince kıydı bize vs. diyorduk ama ben hayatımda böyle bir yönetim görmemiştim.Sedat Hoca birilerinin canını fazla sıkıyor anlaşılan.

Bugün her açıdan çok güzel bir gündü. Yaklaşık 200 kişi kadar vardık, ki bu branşda bu kalabalıklık oldukça mutluluk verici. Gelen herkesin ayağına sağlık, takımımız için denilecek fazla söz yok, gerekeni yaptılar. Ayrıca Furkan'ın da belirttiği gibi inanılmaz kötü hakem triosu vardı ancak takımımızı hakemler de durduramıyor elbette.

Haftaya KKTC geliyor buraya, görüşmek üzere tekrardan. Selam olsun bugünkü dostlara, baş koyduk biz Cimbomun yoluna!

Gelen herkesin ayağına sağlık,güzel bir gündü.Eğledindik,Aslanlarda her zamanki gibi bize galibiyet armağan etti.Hakem baya çabaladı ancak takımımız hakemide yenmeini bildi.İstanbuldan daha fazlaydık tribünde.Bu sene ilk defa bi maçta bu kadar çok eğlendim diyebilirim..
Haftaya Şampiyonlar Ligi öncesi son maçımıza çıkacağız Ahmet Cömertte.Umarım gerek destek yine verilir..

Seviyoruz Seni Şamil Turançiftçi