2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
berkancatal' Alıntı:
benim charlesla ilgili kafamda soru işaretleri var tamam çok iyi smaççı çok iyi riboundçu ama istatisliklere bakınca 12de 6 atmış mesela zaten bunların 2-3ü smaç oluo geriye 9da3 falan kalıo barış bu konuda bize biraz bilgi vcersen yani sırtı dönük iyi oynayabilio mu yada dış şutları iyi mi

Charles Gaines daha takımla antremanlara başlamadığı için bu konu hakkında pek bir şey söyleyemem.

Ama gerek Murat abi (Özyer) gerek Tufan Abi (Ersöz) gerekse Cüneyt Abi (Erden) olsun Charles Gaines hakkında olumlu şeyler söylediler her zaman..

Özellikle Murat Abi (Özyer) Gaines'in bu yıl tutulamayacağını vede gerçekten süper bir oyuncu olduğunu,
Tufan Abi (Ersöz) Charles Gaines gibi bir oyuncuya sahip oldukları için şanslı vede avantajlı oldularını pota altında çok can yakacağını kolay kolay durdurulmayacağını vede tecrübesinin gerek ligte gerekse Avrupa'da işimize yarayacağını,
Cüneyt Abi (Erden) - Kaptanımız - Gerçekten bu ligin en etkili oyuncusu olduğunu vede Avrupa'da çok büyük işlere imza atacağını belirtti.

Tekrar söylediğim gibi Charles Gaines gelmediği için antremanda onu izleme şansım olmadı daha takıma katılmadı.

beşiktaşta oynayan onur aydını tanırsınız o benim yakın bir akrabam olmaktadır bjknin 5 yabancısının hepsinin abartıldığı kadar iyi olmadığını ve sezon içinde 5 yabancıyla mücadele edeceklerine inanmıyor 1-2 tanesini gönderirler diyor bi de aldıkları yabancılar yaşlıymış

BJK'yi abartmayalım..Adamlar hikaye..Dış şutörleri yok gibi bir şey..Bizim Tufan daha iyi valla ;)

Antreman sonrası onları izliyorumda bazen takım olamamışlar hala yabancılar sorun yaşıyor.

besıktasın bu senekı en onemlı yıldızı apodaca olacak oda bılgım kadarıyla amerıca sampıyonasında su anda o da eklenınce takıma , besıktas ıyı ısler cıkarabılır ama galatasarayla cekısmesı zor

berkancatal' Alıntı:
beşiktaşta oynayan onur aydını tanırsınız o benim yakın bir akrabam olmaktadır bjknin 5 yabancısının hepsinin abartıldığı kadar iyi olmadığını ve sezon içinde 5 yabancıyla mücadele edeceklerine inanmıyor 1-2 tanesini gönderirler diyor bi de aldıkları yabancılar yaşlıymış
onur aydın'a ayıp ettin şimdi.
o sana güvenmiş yabancılar mantar demiş sende foruma yazıyorsun.
bu forumu bjk'lilerde okuyor, kartalbasket duy bu sesi :D :D
Ayrıca bjk'nin yabancıları bence kaliteli.

dalmaunun sorun yarattığından bahsetti biraz da. türk oyuncular çok huzursuzmuş yabancılara ilk 3 ay alacakları para daha şimdiden verilmesine rağmen türk oyunculardan bazılarında geçen seneden kalma paraları varmış. onur abiyle galatasarayda ilgilenmişti ama o bjknin altyapısından yetiştiği için bjkye gitti ama giderken soru işaretleri vardı çünkü eskiden oradayken parası çok kalmıştı ve daha verilmemişti sonra bi jeep verdiler öle kapatmaya çalıştılar galatasaray bjkden çok daha az vermesine rağmen galatasarayı tercih edecekti çünkü galatasarayda para kalmaz diodu. Yani diyeceğim bjk bir klüp değil tam anlamıyla futbola ağırlık var ve sezon ortasında büyük bir sorun yaşayacaklarından kuşkum yok

berkancatal' Alıntı:
dalmaunun sorun yarattığından bahsetti biraz da. türk oyuncular çok huzursuzmuş yabancılara ilk 3 ay alacakları para daha şimdiden verilmesine rağmen türk oyunculardan bazılarında geçen seneden kalma paraları varmış. onur abiyle galatasarayda ilgilenmişti ama o bjknin altyapısından yetiştiği için bjkye gitti ama giderken soru işaretleri vardı çünkü eskiden oradayken parası çok kalmıştı ve daha verilmemişti sonra bi jeep verdiler öle kapatmaya çalıştılar galatasaray bjkden çok daha az vermesine rağmen galatasarayı tercih edecekti çünkü galatasarayda para kalmaz diodu. Yani diyeceğim bjk bir klüp değil tam anlamıyla futbola ağırlık var ve sezon ortasında büyük bir sorun yaşayacaklarından kuşkum yok
bence direk isim vererek böyle yazman yanlış!

Beşiktaş Cola Turka daha TAKIM olamadı takım..Basketbolda takım olmak çok önemli bir etkendir.

Sezon sonunu nasıl getirecekler bilmiyorum.Yabancıları küçük dünyaları ben yarattım havasında..Eğer yabancıların istediklerini yapamazlarsa yada yabancılara paraları falan ödenmezse olası bir kriz kapıda..O zamanda herhalde bizi oynatıcaklar genç takım olarak..

Takım antremanda moralsiz,neşesiz,huzursuz hiç iyi değiller..Bakmayın transferler yaptıklarına takım olamadılar hala..

Birbirlerine uyum sağlayamıyorlar.

Kendi antremanlarımdan sonra onları izliyoruz Akatlar'da ama biz Genç takım olarak A takımdan daha hazırız ve takımız doğrusunu söylemek gerekirse..

Barış Çamur' Alıntı:
Beşiktaş Cola Turka daha TAKIM olamadı takım..Basketbolda takım olmak çok önemli bir etkendir.

Sezon sonunu nasıl getirecekler bilmiyorum.Yabancıları küçük dünyaları ben yarattım havasında..Eğer yabancıların istediklerini yapamazlarsa yada yabancılara paraları falan ödenmezse olası bir kriz kapıda..O zamanda herhalde bizi oynatıcaklar genç takım olarak..

Takım antremanda moralsiz,neşesiz,huzursuz hiç iyi değiller..Bakmayın transferler yaptıklarına takım olamadılar hala..

Birbirlerine uyum sağlayamıyorlar.

Kendi antremanlarımdan sonra onları izliyoruz Akatlar'da ama biz Genç takım olarak A takımdan daha hazırız ve takımız doğrusunu söylemek gerekirse..
arkadaşlar bjk'yi türk basketbolu forumunda tartışalım.

Tamam Eyüp Abi..Hazır yeri gelmişken söylüyeyim demiştimde eğer yanlış bir şey yaptıysam affola..

------
Neyse dönelim takımımıza..

Önümüzde yaklaşık 3-4 hafta falan var.Takım olabilmemize yabancıların takımla uyum sağlamalarına.Günde 2 idman ile takım lige hazırlanıyor.Ama önce tam olarak toplanabilsek vede ondan sonra bakalım neler yapabiliyoruz takım ne kadar hazır kim kiminle nasıl anlaşıyor.

Transferi bitirip tam kadro idmanlara başlamalıyız.
Yoksa TR kupasında kötü bir süpriz yaşayabilriz.

barış galatasaray takım olabilmiş mi daha doğrusu hava varmı şu anda galatasarayda

Antremana "Oooooo 1,2,3 ŞAMPİYON !!" diye başladılar.

Tam anlamıyla takım olmuşlar.Fakat dediğim gibi yabancılardan sadece Avery takımla çalışmalara başladı.Gaines ve diğer transfer edilecek olan 3 yabancı + MİTHAT DEMİREL (gönderilmemiş) + Hüseyin Beşok takıma katılmadı.Tam olarak takım toplanırsa çok iyi olur.

Yok 3 yabancı almayacağız.Yani Charles ile birlikte toplamda 3 yabancı ayrıca Hüseyin Beşok ve Mithat Demirel demek istedim. Ama anlatamadım sanırsam.. =)

Mithat'ta bizdeymiş dün Tufan söyledi.Bugünde İsmet Abiyle görüşücez.Akşam yemeği falan filan ayrıyettende eğer antremanımdan zaman kalırsa Akatlardan Floryaya geçicem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...