2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nba den bı takım turkıyeden bı oyuncuya gel bızde oyna dese burdakı oyuncu kosa kosa gıder ancak turkıyeden bı takım (hemde basketbolda tanınmayan bı takımsa)amerıkada sure alabılen bı oyuncuyu oradakı hayatını bıraktırıp getıremez. Ama su anda kazandıgının 5-6 katını verebılıyosak orası ayrı tabıkı ancak galatasarayın su anda ekonomık gucu buna yetmıyor ne yazıkki.

Re:

Bariscan Cetinaloglu' Alıntı:
şu anda tamamen boşta olup opsiyonu da olmayan DESMOND MASON
fazla uçtum heralde ama yinede oyuncu hakkında bilgi alınabilir

Sen bunu yazmamış ol :)

Al sana bilgi

Desmond Mason 2007 Salary: $8,037,036

Forumdaki son yorumları okudum da güldüm.Nba dratında ilk turda seçilmiş adamları bize öneriyorsunuz.Ya Nba'i takip etmiyorsunuz yada Galatasaray'ı Nba'e gönderiyorsunuz.Serhat'ta bir oyuncuya taktı mı takıyorsun.Stombergas'ı da sen getiriyordun galiba.Böyle isimler dolaşıyor ama insanları çoğu bunları duyunca heyecanlanıyor.Gelme ihtimali olmayan oyuncuları pek konuşmaya ve savunmaya değmez kanımca.

insanlar heycanlanıyor heycanlanmakla kalmıyor beklentiye giriyor beklentilerin altında bir transfer olunca MURAT ÖZYER İSTİFA OLUYOR :)

ben şahsen nolursa olsun dasmand mason ı takımımda gormeyı ıstemezdım zaten turkıyeye fln gelmez ama hayır nba den bı coach olsaydımda ıstemezdım cunku cok problemlı bı kısı oldugunu bılıyorum!

Abisi

Serhat değil, SERHAN!

Senin yaşın kadar NBA'i izlemişliğim, takip etmişliğim var.

Ben, önerdiğim isimleri araştırırım, tanıdığım oyuncuları yazarım.
Senede 700 bin dolar kazanıp maç başına 6-7 dakika süre alan oyuncunun gelmesi imkansız değildir!

Terbiyeli ol. Gülüyorum derken, gülünecek duruma düşme.

:D :D Serhan abim canım benim ben yeterince terbiyeliyim.Konuya nereden baktığı göre değişir benim terbiyem yada terbiyesizliğim.

Yaş mevzusu geldi gene iyi abiciğim seyret ne güzelde yapmıssın.

Ama ben Murat Özyer'e gelen küfürleri çok duydum bu çevreden sen pek duymadığını düşünüyorum.Bu kadar büyük isimleri bu kadar denli abartarak ve ölümüne savunarak buradaki bazı isimleri gaza getiriyoruz.Sonra transfer geçikince en kötü bizim takım oluyor.Ama istediğin adamı önerebilirsin.Devam et. ;) Bu konuda da son mesajımdır.

gokce sende Charles Smith takmıs durumdasın bu adamın ne kadar gelme sansı varsa Jumaine Jones okadar gelme sansı var suanda Charles Smith takımın yıldızlardan biri Jumaine Jones nba de istenmıyen kötü cocuk durumunda oyuzden kimse olmaz olmaz demesın sartlar iki taraf içinde uygun olduktan sonra her transfer gerceklesir adam 700bin $ alıyomus sende 850 bin $ teklif et sampiyonluk hedeflıyosan olursa olur olmazsada olmaz sonuc olarak ülker aynı sene nba den Jumaine Jones ın suandakı durumuna benzer jeff ile haislip almıstı!!!

ıste buna hayatın cılvesı denıyo :) Adamlar su anda 10 katlı vıllasında(buna saray da denebılır) yılın 365 gunu tatıl yaparken bız burda gelcekmı gelmıcek mı gelse ıyı olur mu dıye tartısıyoruz. Tartısmanın bı geregı yok herkes kendı ozgur dusuncesını burda belırtebılır ben lebron james ı ıstıyorum şahsen ama olmuyo napalım benım gozumde tufanın degerı james ten daha buyuk bu bana yeter.Galatasaray ımızın gereklı transferlerı yapacagını dusunuyorum ve takımımza sonuna kadar guvenıyorum.

arkadaşlar katılıyorum gökçeye burda hayal olan isimleri yazıp taraftarı beklentiye sokup murat özyere zarar verdğmzi anlıyalım artık gaines transferinden önce forumda murat hocayı istifaya çağırmayın toplasak 20 kişi vardı bakın istiyorsanız 120. sayfa ve öncesi başarıyı transfere endekslemeyelim artık belliki 1-2 hafta daha bekliyecez sabırlı olalım gelecekleri bekliyelim hoca bundan önce yapılan 4 transferdeki gibi en iyisini yapacaktır böyle olaylarla ortamı germiyelim çünkü insanları beklentiye sokmanın bir anlamı yok yoksa 3 gün sonra taraftarın sesi yine çıkacaktır

Re:

Volkan Ozger' Alıntı:
gokce sende Charles Smith takmıs durumdasın bu adamın ne kadar gelme sansı varsa Jumaine Jones okadar gelme sansı var suanda Charles Smith takımın yıldızlardan biri Jumaine Jones nba de istenmıyen kötü cocuk durumunda oyuzden kimse olmaz olmaz demesın sartlar iki taraf içinde uygun olduktan sonra her transfer gerceklesir adam 700bin $ alıyomus sende 850 bin $ teklif et sampiyonluk hedeflıyosan olursa olur olmazsada olmaz sonuc olarak ülker aynı sene nba den Jumaine Jones ın suandakı durumuna benzer jeff ile haislip almıstı!!!
Ama fark var.Biz Charles Smith ile ilgilendik.Ayrıca Smith Avrupa'nin kalbur üstü bir oyuncusu.Nba de 8 sezon geçirmedi.Elmalar ile Armutlar karıştırılıyor.Son mesaj demekten bıktım ama istediğinizi diyn artık karışmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...