2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 numar için
Roger Mason
Jason Conley
Rickey Paulding
Joah Tucker
Bu isimlerden roger mason dışındakiler şampiyonluga oynayacak takımda nasıl performans gösterirler
tam bilemiyorum .
3/4 için
Corey Rouse
Ron Hale
Renaldo Major
Quemont Greer
Gibi isimler düşünülebilir

Re:

Kenan Inan' Alıntı:
3 numar için
Roger Mason
Jason Conley
Rickey Paulding
Joah Tucker
Bu isimlerden roger mason dışındakiler şampiyonluga oynayacak takımda nasıl performans gösterirler tam bilemiyorum .
3/4 için
Corey Rouse
Ron Hale
Renaldo Major
Quemont Greer
Gibi isimler düşünülebilir
Kenan bu isimleri nerden buluyorsun???
Ayrıca okyanusta yüzüyorsunuz timurla:)

Timur ve Kenan'ın yazılarını araştırmalarını zevkle okuyorum, koskoca denizden oyuncu buluyorlar bize anlatıyorlar tanıtıyorlar sağolsunlar :)

Renaldo Major seyretme sansım oldu gecen sezon oyuncu ararken arastırmıstım iyi savunmacı skorer ama avrupa basketbolunda ne yapar, suphelerim var.Topun kıymetini bilmiyor.Atletik hızlı fakat zayıf , sut secimleri cıldırtabilir olur olmaz 3 luk sallıyor.
Nbad-l de aynı takımda oynadıkları Q.Greer majordan kalın daha bir ic oyuncusu.Dıs sutu zayıf sadece 4 oynabilir izlenimini vardi bana.Ron Hale ve Tucker daha once adları gecmisti.
Roger Mason cok iyi biri sutor calıskan gelir mi bakalım?Washingtondaydı sanırım..
Paulding atlet ama diger tarafları tartısılır daha dogrusu ne cıkacagı belli olmaz.Otekileri pek tanımıyorum.Acelemiz yok eylul ortasına kadar alırsak handikap olmaz.Profesyonel oyuncular takımdaki rolleri de belli zaten, secimi dogru yaparsan geriye sadece fit olmalrını saglamak kalır.
1 Kasımdaki Girona macına kadar bjk banvit gibi takımlarla oynayagız hazırlanırız yani.

roger mason washingtondaydı geçen yıl getirmemiz çok zor ayrıca 3 numara için kısa kalmaz mı 1.95 civarı bir boyu var diye biliyorum

major'u geçen yıl bende seyrettim gelişim liginde oynarken gelebilecek oyunculardan birisidir oldukça skorer 19,8 sayı ortalaması var diye okumuştum bir yerde

fatih de suan sorun varmıs antremana cıkması yasaklanmıs kotu oldu bu :( dun aksam murat hoca iyi sutor 3 numara vede uzun mesafa sutu olan 4 numara alıcaz dedı az zeytın yaglı yıyen topu elinde tutatabilen bu arada tam ilgilendıklerı isimlerı kacırır gıbı oluyodu dusunurek soledı gaines zaman zaman 5 numara oynatıcaz dedı takımımızın ateslıyıcısı olucak dedı :)

Re:

Kenan Inan' Alıntı:
Derek Anderson 'a her zaman talip olan bir NBA takımı çıkar geçen senede fena bir sezon
geçirmedi bence almamız çok zor
Alan Anderson 'un gelme olasılıgı daha yüksek , gelirse iyi trasfer olur
Sene başında biraz çabuk davransaydık çok iyi 3 numaralar vardı ama çogu bir takımla anlaştı
Marcsu Faison
Josep Forte (3 numara için fizik olarak yetersiz kalabilir ama çok yetenekli bir oyuncu)
Kenny Gregory
Tarıq Kirksay
Dijon Thompson
Bu oyuncuların hepsi 3 numara ihtiyacımızı karşılayacak oyunculardı ama hepsi bir takımla anlaştı

Bende dipnot olarak bilgilendire açısından bu oyuncuların anlaştıkları takımları yazayım.

Marcus Faison:Azovmash Maripoul
Joseph Forte:Unics Kazan
Tariq Kirksay:Unics Kazan
Dijon Thompson:Alba Berlin
Kenny Gregory:Efes Pilsen

*İceride hucumda huseyin ve gaines'e alternatif 3.uzun gorevini yapabilecek,
Gaines'in sut acıgını kapayacak biri gerekli.

*Dısta savunmada tufan'a yardım edecek ,
( erdem tufana en fazla 6-7dk yardım edebilir erdem'in suresini artırmaya kalktıgınızda hucumda zorlanırsınız.Bu yuzden erdem sadece savunmada tufanı ikame edebilir.Tufan'ın faul sorununda yerini alabilecek biri yok )
Skor yapacak ,
(dıs oyuncular icinde sure alacak olanlar avery tufan cuneyt. Murat ve erdem tek yonlu oyunlarından oturu onlar kadar sure alamazlar.avery tufan cuneyt ekstra skorerler degil dribling yetenekleri de kısıtlı)

*Hem sutor hem dribling edebilen skorer ve savunması iyi birini bu butceyle almamız kolay degil.

Alınacak 2 Oyuncunun

-Huseyin Besok da olduguna gore, İCERİYE PRKACIN TARZI SUTU OLAN 4 YERİNE 3/4 oynayan, sutu ve driblingi olan, hareketli, iceriden sayı bulabilen (savunması onemli degil) biri alınsa daha verimli olur.
(haislip thompson boddicker karması)
-Dıs oyuncu da sutu duzgun, skor bulabilen(buyuk skorer veya yalnızca skorer degil), savunması iyi, takım oyuncusu.

Gunaydın :) burak bugun oneri yok :) o kadar oyuncu bilmiyorum..Hangi tip ic oyuncusu alacaklar o kritik ona taktım biraz, isim onemli degil eninde sonunda adam alacaklar.15.00 te maclar var sky'da bjkyi gorelim..

15'te ne maçı var abi Bjk kiminle oynuyor ? Gerçektende izlenilmesi gereken bir maç su Büyük ! Bjk'yi görelim nasıllarmış :)

evet bugunku 15 te oynancak bjk-casa ted macını kacırmayın. Sımdıden besıktas ın setlerde fln muhtesem oynamasını beklemek sacmalık olur ancak aldıkları yenı yabancılar hakkında fıkır edınebılıriz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...