2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dalmau ideal bi guard shumpert keşke bizde olsa iyi bir 3 numara nicevic kullanılırsa iyi pivot kullanılmadığında yani özellikle ondan oynanmayınca paslarıyla asist iyi yapıyor bugün 5-6 tane asist yaptı bizim türk kadrosu daha iyi avery dalmaudan daha iyi hüseyin nicevic görecez ama orada sadece hüseyin yok bizde gaines var yeni alınacak 4 numarada 5 oynayabiliyor ve de fatih var biz bu sene 5 numarada sıkıntı yaşamıcaz ama bjk de apodaca gelince zaten 2. 5 numaralı yabancıları (şu an sakatmış) o tribünde olur 5. yabancı olarak o yüzden 5 numaramız bizim çok zengin hüseyinin türk olması yani hüseyin ayarında bir yabancı alacağımıza hüseyini almamız çok önemli. İyi skorer bir 3 numara ve iyi şutu olan bi 4 numara alırsak çok iyi olur ben 4 numara için jagla tarzı bi adam bekliyorum ama ondan biraz daha iyisini bulmalıyız

jagla dan daha iyisi nowitzkidir bence :) mac basına 16 sayı ort. tutturmustu, rıbaundlardada baya ıyıydı bence gelecek oyuncu en ıyı ıhtımalle jagla ayarında olur pek sanmıyoum ama keske jagla juventut a gıtmeseydi :)

arkadaşlar bir bilginiz var mı ya 5 yabancı hakkımızı kullanıp kullanmıyacağımızla ilgili ancak bu şekilde ligde bişeyler yaparız üst sıralarda ama alınıcak yabancılar çok iyi olmalı. bjk bile hakkını kullanıyor

Re:

kutaycamci' Alıntı:
Bu cümle bana çok tanıdık geldi ; ) yoksa ?

Beşiktaşın basket forumunda yazmışlar biri galiba bizim siteden üye olmuş okuduğuma göre onlarda kabul etmemiş bunu siz gidin Erdem Türetkeninizle şampiyon olun demişler bende diyorum Erdem Türetkenle Şampiyonuz

ama jagla neden 16 atıyodu 3 sayısı çok iyi gelecek adamın 3 sayısı da iyi ola ama jagla pota altında hiç oynıyamıyodu o yönü biraz kuvvetli olsun dış şutu da olsun çünkü bu jaglanın kendine güveni çoktu 8 çlük atıyodu 3ü4ü giriodu yani şut atmaktan korkmuyodu alacağımız adam boş üçlükleri atsın yeter ama sırtı dönükde oynayabilsin varda gibi

Arda Ezer ben kötü bir oyuncu ve bu mutlak bişi demedim ki ben öznel olarak beğenmiyorum o kadar, ama 34 yaşındaki Falcon milli takım kadrosunda yada Ayuso'nun yaşıda 30 sonuç olarak almama nedenleri yaş değil açık ki (kaldı ki bir çok ülke milli takımında 32 yaş ve yukarsı oyuncu oynuyor ve Hüseyin ve Mirsadın oynamama nedeni de yaşın çok ötesinde Hüseyin bildiğimiz nedenlerden dolayı uzun süredir alınmıyor Mirsadda son dünya şampiyonasından sonra İbrahim 34 yaşında ama milli takımda !!!)

Dalmau'nun milli takıma alınmması gayet normal o konuda hemfikiriz

Ben geçen seneye kadar milli takımda değildi demedim ki şu an Akatlarda dedim sadece

saygı ile

Re: Re:

Hüsnücan Ardil' Alıntı:
kutaycamci' Alıntı:
Bu cümle bana çok tanıdık geldi ; ) yoksa ?

Beşiktaşın basket forumunda yazmışlar biri galiba bizim siteden üye olmuş okuduğuma göre onlarda kabul etmemiş bunu siz gidin Erdem Türetkeninizle şampiyon olun demişler bende diyorum Erdem Türetkenle Şampiyonuz

hüsam o cevap yazdıkları kişi ben olabilirim,kartalbaskette beşiktaşın kadrosunu değerlendiren yazı yazmıştım,yazının başında da galatasaraylı olduğumu belirtmiştim belki bana karşı yazmış olabilirler
ama benden başkasıda üye olup başka şeyler yazmışlarsa bilemem tabi

EDİT:Tepki benim yazdığım mesaja; beşiktaşın kadrosunu değerlendiren mesajımdan sonra bir galatasaraylının beşiktaş forumda yazması onlara pek hoş gelmemiş anlaşılan

Ben de okudum ve çok üzüldüm, senin tek eleştirin yerli kadrosu üzerine idi yorumunda olumlu değerlendime daha fazla idi ve Galatasarayla bir kıyaslama yoktu ama gelen cevaplar en hafif ifade ile talihsiz olmuş

:D :D adamlar tüm yerlilerini süperstar ilan ettiler hepsini şutu drive var hepsi 10 numara vay be bunlar geçen sene niye bizden tek playoff maçı alamadılar?çünkü yerlilerinde iş yok.niye sadece yerliler?çünkü yabacıları kaçtı.niye yabancıları kaçtıı? çünkü ayaklarını yorganlarına göre uzatmayı bilmediler.
dün gstv de murat özyer konuştu
biz 3-0 la geçtik herkes bizi küçük gördü dedi.yabancısız takımı herkes yener diyolar dedi.ekledi,sene başında beşiktaş ve galatasarayın transfer bütçesi aynıydı dedi.beşiktaş bıyunu aşan transferler yapınca sene sonunu maddi olarak getiremediler plan yanlışlığı oldu bu işin altından kalkamadılar dedi.sene başında biz ayağımıza göre yorganımızı uzattık bütçemize göre oyuncular aldık ve hiç bir problem yaşamadan aynı bütçeyle yarışan rakibimizi geçtik diyip noktayı koydu.
yani hoca önemli olan konunun sene başında transferlerle taraftarı çoşturmak değil sene sonunda yönetim şekliyle iyi bir sezon geçirmenin önemi anlattı ama bazı kesim bunları anlıyamamış lafım bizim siteye değil.eğer bizim yazılarımız orda böyle karmaşaya yol açacaksa bu kadar laf yiyceksek ne fenerli nede beşiktaşlı buraya yazmasın....
taraftar konusunda geçen sene play-offta ahmet cömertide gördük akatlarıda biz yenildiğimz günde taraftar 40 destekledi bazıları gibi sövüp tribünü boşaltmadık biz galatasaray taraftarıyız.

Re:

Arda Öztürk' Alıntı:
:D :D adamlar tüm yerlilerini süperstar ilan ettiler hepsini şutu drive var hepsi 10 numara vay be bunlar geçen sene niye bizden tek playoff maçı alamadılar?çünkü yerlilerinde iş yok.niye sadece yerliler?çünkü yabacıları kaçtı.niye yabancıları kaçtıı? çünkü ayaklarını yorganlarına göre uzatmayı bilmediler.
dün gstv de murat özyer konuştu
biz 3-0 la geçtik herkes bizi küçük gördü dedi.yabancısız takımı herkes yener diyolar dedi.ekledi,sene başında beşiktaş ve galatasarayın transfer bütçesi aynıydı dedi.beşiktaş bıyunu aşan transferler yapınca sene sonunu maddi olarak getiremediler plan yanlışlığı oldu bu işin altından kalkamadılar dedi.sene başında biz ayağımıza göre yorganımızı uzattık bütçemize göre oyuncular aldık ve hiç bir problem yaşamadan aynı bütçeyle yarışan rakibimizi geçtik diyip noktayı koydu.
yani hoca önemli olan konunun sene başında transferlerle taraftarı çoşturmak değil sene sonunda yönetim şekliyle iyi bir sezon geçirmenin önemi anlattı ama bazı kesim bunları anlıyamamış lafım bizim siteye değil.eğer bizim yazılarımız orda böyle karmaşaya yol açacaksa bu kadar laf yiyceksek ne fenerli nede beşiktaşlı buraya yazmasın....
taraftar konusunda geçen sene play-offta ahmet cömertide gördük akatlarıda biz yenildiğimz günde taraftar 40 destekledi bazıları gibi sövüp tribünü boşaltmadık biz galatasaray taraftarıyız.
Murat hoca ne dedi başka Arda ? Transferle ilgili konuştu mu?

hayır anlatmadı.
galatasaray lisesiyle ilgili bir programdı.programda yaşamını anlattı programın sonundada geçtiğimiz sene elde edilen 4.lük konuşuldu.
bu sene efes ülker ve telekomun arkasında kalmayıp onlarla kafa kafaya oynamak istediğimizi söyledi ve bunun için çalışmaların devam ettiğini belitti program bitti.

http://www.kartalbasket.com/forum/index ... ic=712.960

Seviylerini ve saygısızlıklarını gösterdikleri için tebrik ediyorum onları . !

Ayrıca o siteye girip birşey yazmak istemiyorum burayı takip ediyorlar en karakterli ve onurlu basketbol sitesini burdan okusunlar yorumlarımızı.

Fatih ve Cemal'e laf atana zihniyet Onur Aydın'ı hiç mi izlemiyor ?
Erdem ve Erkan'ı aynı kefeye koyan zihniyet basketbol bilgisinden hiç mi süphe etmiyor?
Gs li basketbolsever arkadaşımıza aşağılayacı kelimeler kullanırlarken hiç mi insanlıklarından şüphe etmiyorlar ?
Gs kğme düşerken yatırım yapılmazken trübünleri gördü mü acaba arkadaşlarımız kendileri geçen sene tavırlarıyla ne olduklarını hala anlayamadı mı ?
Mehmet YAğmur Cuneyt'ten iyidir derken hiç mi düşünmezler?Mehmet YAgğmur'un yaşı kadar Cüneyt basket oynadı ve onun tecrübesi var.
Ayrıca neden bu kadar itici olmayı başarıyorlar?
Ayrıca bizim 2 transferimiz daha olacağından haberleri var mı ?
Daha çok soru sorulur ama yazık değmez. Biz misafir perveriz her zaman . Uygun fikirlere her zaman kapı açık.Fblisi de Bjk lisi de KArşıyakalısı da,Efeslisi de,Daçkalısı da yorum yapabilir.
Bizim sitemizin rengi Sarı Kırmızı ağırlıklı ama her rengi de misafir eder tavrımız vardır. Yazıklar Olsun Kartalbasket'e diyorum.

+ dengesiz kardeşimizin birisi cüneyt erden hiçbir zaman büyük takım pg si olamaz demiş :) ülkerin son şampiyonluğunda ülkerin oyun kurucusunun kim olduğunu biliyormu..yada daha yeni doğup böyle kundaktan çıkan bebek açıklamaları yapıyor.
yine güzel kardeşimiz onur aydının 5 numarada oynamadığını belirtip pozisyon bilgisi verirken gelip murat kaya nın gerçek pozisyonun 1 numara olduğunu belirtmesi gerekten çok komik oldu

Re:

Burak Barut' Alıntı:

Seviylerini ve saygısızlıklarını gösterdikleri için tebrik ediyorum onları . !

Ayrıca o siteye girip birşey yazmak istemiyorum burayı takip ediyorlar en karakterli ve onurlu basketbol sitesini burdan okusunlar yorumlarımızı.

Fatih ve Cemal'e laf atana zihniyet Onur Aydın'ı hiç mi izlemiyor ?
Erdem ve Erkan'ı aynı kefeye koyan zihniyet basketbol bilgisinden hiç mi süphe etmiyor?
Gs li basketbolsever arkadaşımıza aşağılayacı kelimeler kullanırlarken hiç mi insanlıklarından şüphe etmiyorlar ?
Gs kğme düşerken yatırım yapılmazken trübünleri gördü mü acaba arkadaşlarımız kendileri geçen sene tavırlarıyla ne olduklarını hala anlayamadı mı ?
Mehmet YAğmur Cuneyt'ten iyidir derken hiç mi düşünmezler?Mehmet YAgğmur'un yaşı kadar Cüneyt basket oynadı ve onun tecrübesi var.
Ayrıca neden bu kadar itici olmayı başarıyorlar?
Ayrıca bizim 2 transferimiz daha olacağından haberleri var mı ?
Daha çok soru sorulur ama yazık değmez. Biz misafir perveriz her zaman . Uygun fikirlere her zaman kapı açık.Fblisi de Bjk lisi de KArşıyakalısı da,Efeslisi de,Daçkalısı da yorum yapabilir.
Bizim sitemizin rengi Sarı Kırmızı ağırlıklı ama her rengi de misafir eder tavrımız vardır. Yazıklar Olsun Kartalbasket'e diyorum.

Re:

Burak Barut' Alıntı:

Biz misafir perveriz her zaman . Uygun fikirlere her zaman kapı açık.Fblisi de Bjk lisi de KArşıyakalısı da,Efeslisi de,Daçkalısı da yorum yapabilir.

arkadaşlar hepinize destekleriniz ve moral verdiğiniz için teşekkür ederim.sağolun,varolun...

burak kardeşim sana sonuna kadar katılıyorum ama eğer herkes yukarıda belirttiğin gibi davranırsa zaten galatasaraylılığımızın bir farkı bir anlamı olmaz.her platformda galatasaray farkını ortaya koymuştur,koyacaktır

kartalbasket taraftarıyla bizi kıyaslamışlar.geçen yıl beşinci oldukları halde salonları bomboşken biz burak'ın belirttiği gibi play-out oynadığımız,halil üner'e isyan ettiğimiz yıllarda tribünleri doldurduk

kutay bey'de yukarıda belirtmiş zaten sözlerimin farklı anlaşıldığını,farklı şekilde yorumladıklarını

basketboldan anlamayan,sadece beşiktaşlı olan bir kitlenin yazdığı yazılar fazla kafamızı yormayalım beyler,destek için tekrar herkese teşekkürler

http://www.kartalbasket.com/forum/index ... pic=954.15

Başka topicler bakınca işlerin daha feci olduğunu görüyoruz.GALATASARAY için Cincon,Gayse diyebilen ve bunlara dur diyemeyen Modaretorler ve Taraftarların olduğu ortamlarda yer alıyoruz.
Bizim basket bilgimizi ölçerlerken biraz kendi insanlıklarını ölçseler hiç fena olmayacak.
Biz kendi konularımızda F5 yazdım diye kaç kere Yönetici uyarısı aldığımı bilirim.Biz gene de açığız Bjklilere. Ömer Seymen gibi fikirlerine çok inandığım ve beğendiğim Bjk li dostlarımız var sitede.Onları bekleriz hatta onları bize bekleriz öyle seviyesiz ortamlarda bulunmamaları için.
Biz Nicevic falan değil Allah'tan başka kimseden korkmuyoruz.Çıkarız mücadelemizi ederiz takımı da mücadele ettiği için alkışlarız. Telekom maçı gibi Fener maçı gibi . Ama kimseye de b.k atmayız atmadık da.
Umarım yapılanlardan ders alırlar ve ayıplarını özür mesajıyla iletirler.

Ya bırakın şunları onlar kendi hayal dünyasında aldıkları yabancılarla Şampiyonluk hayali kuruyorlar.Bize hayalci diyorlar ama asıl onlar bu kadroları ile hayalperest bir alemdeler.Kesinlikle bizim yerli rotasyonu onların kat be kat üzerinde.Ama onlar kendi hayal dünyalarında olduğu için herşey tozpenbe onlar için.Neymiş TTNETBEYKOZ turnuvasında ve Kupa da görüşücekmişiz :)

Adamlar iyice uçmuş ama yazık kendilerini çok ama çok fazla kasmışlar bizi 5.6. olur diyorlar.Bu kadro ile ki daha gelecekler var onların kadrosuna bakınca o zaman play-off zor yapar :D:D:D:D:D:D

Neyse onlar kendi hayal dünyasında rüyalar görmeye devam etsinler.

İstikrarsız ve ne yapacağı hiçbir zaman belli olmayan Cevher,gittiği hiçbir takımda tutunamayan sürekli savunma yönü aksak Erkan ve istikrarsızlık abidesi kötü hücumcu Onur ile avunup dursunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...