2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Fenerbahçe Ülker,Yaroslav Korolev ile anlaşmak üzereymiş şeklinde söylentiler var.Olumlu bir transfer olabilir fenerbahçe açısından ancak preldzic,mirsad,semih'in olduğu bir pozisyona korolev'i almak ne kadar mantıklı olur acaba?

alsınlar onuda alsınlar biz GALATASARAYIMIZI konuşalım yoksa kötü oluyoruz arkadaşlar gerek fenerbahce ülker gerek beşiktaş cola turka takımlarıyla ilgili başka mesaj atıp zaman harcamamaya davet ediyorum sizleri

bizim transferlerde bu hafta patlar artık

her hafta bı transfer patlatıyoruz bakalım bu hafta kımı transfer edıcez :) gecen hafta huseyın besok ondan oncekı hafta gaınes ondan once avery ve cuneyt...

yaw bırakın sunları burası transfer topici artık baska forumlar siteler konusmayalım gerek yok biz bize yeteriz burda sewıyelı olan basketbolu bılmesede arkadaslarımızada kapımız acık ama saygı!!! önemli

Re:

Burak Barut' Alıntı:
http://www.kartalbasket.com/forum/index ... pic=954.15

Başka topicler bakınca işlerin daha feci olduğunu görüyoruz.GALATASARAY için Cincon,Gayse diyebilen ve bunlara dur diyemeyen Modaretorler ve Taraftarların olduğu ortamlarda yer alıyoruz.
Bizim basket bilgimizi ölçerlerken biraz kendi insanlıklarını ölçseler hiç fena olmayacak.
Biz kendi konularımızda Fenerbahçe yazdım diye kaç kere Yönetici uyarısı aldığımı bilirim.Biz gene de açığız Bjklilere. Ömer Seymen gibi fikirlerine çok inandığım ve beğendiğim Bjk li dostlarımız var sitede.Onları bekleriz hatta onları bize bekleriz öyle seviyesiz ortamlarda bulunmamaları için.
Biz Nicevic falan değil Allah'tan başka kimseden korkmuyoruz.Çıkarız mücadelemizi ederiz takımı da mücadele ettiği için alkışlarız. Telekom maçı gibi Fener maçı gibi . Ama kimseye de b.k atmayız atmadık da.
Umarım yapılanlardan ders alırlar ve ayıplarını özür mesajıyla iletirler.
burak kardeşim sen hiç takma biz bunlara yendiğimizde böle konuşamiycaklar insanlıktan pay almamış tipler gereksiz bizim gibi seviyeli bi forumda böyle zatları yazmak tartışmak çok yanlış!!

Burakcım P.Tesi veya Salı açıklanır büyük bir ihtimal görüşmeler son aşamada prosedürler ve ufak detaylar kalmıştır emin ol az kaldı.Bu hafta 2 transferde bitecek.

Re:

Ali Demirci' Alıntı:
Burakcım P.Tesi veya Salı açıklanır büyük bir ihtimal görüşmeler son aşamada prosedürler ve ufak detaylar kalmıştır emin ol az kaldı.Bu hafta 2 transferde bitecek.

Teşekkür ederim abi bizi bilgilendirdiğin için .

Arkadaşlar kartalbasketi geçelim, yazdıklarınızı okudumda onlar siteyi açtıktan bugüne bukadar sizin yazdığınız kadar yazmamışlar....
Uğur arkadaşımada tavsiyem yazı yazmamalı bence oraya çünkü anlayacak durumları yok....
BJK yi bende bu gün izledim açıkçasıda genel olarak beğendim, yabancıları gayet iyi özellikle nicevic keşke alabilseydik dedim...
dalmau bana biraz ağır geldi ama reese'dençok daha iyi guard.
shumbertte gayet iyiydi özellikle ceza şutları çok sağlam savunmadada gayretli.
Mehmet yağmurda gayet iyi bir oyun çıkardı sanırım bu sene epey katkı koyacak.
Diğer yerlileri silik kaldılar bu demek oluyorki bu sene 6+1,5 kişi oynayacaklar buda yeterli olmaycaktır....
Beni düşündüren tek konu transferin hala bitmemiş olması ve tam kadro idman yapamamız....
Oturmuş bir GS BJK yi çok kolay ekarte eder....

ttnet turnuvasına galatasaray cafe crown , bjk cola turka , ttnet beykoz ve pınar karşıyaka katılacak... maçlar 24-26 eylül tarihler arasında dörtlü turnuva şeklinde oynanacak ... o zamana kadar bütün yabancılarımız gelmiş olur ve çok iyi bir takım kurulur ... ve turnuvayı şampiyon olarak bitiririz.........

oo daha çok varmış ya ben o zaman ünide olacam kısmetse izleme imkanı bulabilirmiyim bilmiyorum ama şampiyon oluruz o turnuvada rahat bi şekilde beşiktaşada rüştümüzü ispatlarız...

hersey sahada bellı olacak bız yenı transferlerımızle kadormuzu guclendırdık bjk de aynı sekılde ıyı olan sahada en ıyı mucadeleyı veren kazanacaktır ama bunu gs olması ayrı bır memnunıyetlık verır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...