2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazıda bir hata yapılmış; "7 Eylül Cumartesi günü İtalya'ya gidecek." ifadesi kullanılmış. Halbuki 7 Eylül Cuma gününe denk geliyor...

Kamp için; geç olsun, güç olmasın diyoruz...

Re: Re:

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Burak Barut":08b5f]Haydi yönetim ya artık bitir şu transferleri açıkla bize gene sessizleşti ortam ya :? Beklemekten nefret ediyorum :? Elalem İtalyalara uçuyor biz hala buradayız :?

:D Bu kadar çabuk etki edeceğini tahmin etmiyordum :) :D[/quote:08b5f]

BURAK kardesım sole olmıcak gıbı dusundugumuz bi kac adamı sole ruyanda felan gor :D
valla senın dedıklerını dınlıyo bu yonetım senı mahcup etmemek için ellerınden gelenı yapıyolar !!!

arkadaşlar öncelikle merhaba hepinize mirsadı afeteyken bayağı severdim ama fb ye geldikten sonra bayağı gıcık oldum bide geçen seneki şampiyonlukarında yaptıkları faullari hakemlerin esgeçmesine hala hayret ediyorum ömer onanın savunması hep fauldu bi maçta 5 kere atılması lazımdı ama adamlar şampiyon oldu

Emrah Altıparmak' Alıntı:
Galatasaray Cafe Crown İtalya?ya Gidiyor

Yeni sezon hazırlıklarını İstanbul?da sürdüren Galatasaray Cafe Crown Erkek Basketbol Takımı, kamp çalışmaları yapmak ve hazırlık maçları oynamak üzere 7 Eylül Cumartesi günü İtalya'ya gidecek.

Galatasaray, Bormio kentindeki kamp boyunca 3 hazırlık karşılaşması yapacak. Daha sonra Sicilya?ya geçecek olan Galatasaray Cafe Crown, Sicilya?da iki hazırlık maçı daha yapacak.

Galatasaray, Bormio'da 10 Eylül Pazartesi günü Mariupol, 11 Eylül Salı günü Sibenik, 13 Eylül Perşembe günü Toulon ile karşılaşacak. 14 Eylül Cuma günü Sicilya geçecek olan takımımız Sicilya?da dörtlü turnuvaya katılacak. 15 Eylül Cumartesi günü Partizan ile karşılaşacak olan Galatasaray Cafe Crown, bu maçın sonucuna göre 16 Eylül Pazar günü final ya da 3. lük maçına çıkacak. Galatasaray Cafe Crown, 17 Eylül Pazartesi günü İstanbul?a dönerek hazırlıklarına devam edecek.

Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı Coach?u Murat Özyer kamp ve yeni sezonla ilgili olarak şunları söyledi, ?Sezonun en önemli bölümündeyiz. Takım toparlanmaya başlıyor. Bu sene ön hazırlık dönemini kısa ama yoğun yaşıyoruz. Daha kadromuza iki yabancı oyuncu daha katılacak. Bu oyuncuların da kadroya İtalya?da yaptığımız kamp sırasında katılmasını bekliyoruz. İtalya?da dağ kasabası olan Bormio?da kamp yapacağız. Burada üç maç oynayacağız. Ardından da iki maç Sicilya?da oynayacağız. Bu hazırlık döneminden sonra İstanbul?a döneceğiz. Daha sonra Belgrad?da bir turnuvaya katılacağız. Turnuvanın ardından İstanbul?a dönüp Türkiye Kupası?na kadar hazırlıklarımızı İstanbul?da sürdüreceğiz.

Bu sene 12 Ekim?de Beko Basketbol Ligi başlıyor ve ilk maçımızı kendi evimizde Ayhan Şahenk Spor Salonu?nda Banvit ile oynayacağız. Bu sene Beko Basketbol Ligi çok çekişmeli geçecek. Biz de geçen sene elde ettiğimiz derecelerin üstünü hedeflediğimizi hep söylüyoruz. Bunun içinde taraftarımızla beraber olmayı arzu ediyoruz. Galatasaray olarak Türkiye?de pek çok takımda olmayan bir organizasyonu bu sene yapmaya başladık. Kulübümüz Ayhan Şahenk Spor Salonu?nda oynayacağımız maçlar için kombine satışını sürdürüyor. Taraftarlarımızdan kombineleri alarak bizlere destek vermesini bekliyoruz?.

Bunlar da haberin fotoğrafları:

0609071bzn1.jpg

0609072bip4.jpg

0609073bix6.jpg

0609074bjg4.jpg

Hüseyin Beşok takımla birlikte 6gündür çalışmakta. Yeni 2transferimizinde İtalya kampına katılması bekleniyor!!!

ii yeni transferler bitti demekki italyada katılacak . çünkü transferler bitmeseydi italyada katılacak demezdi.. çünkü onların gelmesi 1 hafta sürer. diger taransferlerde oldugu gibi. transferler imzaya kalmış demekki . bugün yarın kim oldukları acıklanır ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...