2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
El-Amin, Tutku ve Muratcan varken Telekom olamaz. F.bahçe Ülker'de de Solomon, Mrsic, Hakan var... Efes'in yabancı kontenjanı dolu, keza BJK'ninde... Bizim de point guard pozisyonunda iki üst düzey oyuncu var. Banvit'te olamaz sanıyorum... Diğer takımlarında bütçesi ortada... Gelecekse, kime gelecek kestirmek güç... Ama en yakın ihtimal, 37'lik Mrsic'e ve sorunlu Solomon'a güvenmemesi muhtemel olan Euroleague'de oynayacak F. Ülker gibi görünüyor...

bence ya fener alır ve alpella da oynatıp el maçlarında kullanır ya da efes alır pertevniyal de oynatıp el maçlarında oynatır. çift lisans için iki hak varsa

Re:

Ahmet Arif' Alıntı:
bence ya fener alır ve alpella da oynatıp el maçlarında kullanır ya da efes alır pertevniyal de oynatıp el maçlarında oynatır. çift lisans için iki hak varsa

Adam kalkıp Alpella'da oynamak için Utah Jazz'ı mı bırakacak :? YAlnız İkinci Lig takımlarıyla ilgili bir durum yabancı oynatma ve çifte lisans işi.

bencede yüksek bütçeye sahip ve bu sürede transfer yapan takım biziz.hadi bakalım bekleyip göreceğiz.ama ya bize gelecektir yada fb ülker diye düşünüyorum.eğer bizim takım alırsa bu adam 3 numara olamayacağına göre 5. yabancı hakkını kullanacaz .zaten dedehayır sabaha verdiği röportajında 2 oyuncu alacağız diyodu.bekleyeceğiz artık :shock: :shock:

Harbi ha Dee'i guard oynatır Avery'i 2 numar oynatır Tufanı da 3 numara oynatır.Bu olabilir mi ?

Biraz facia olur gibime geliyor... :)

Ben Turgay Demirel'e güvenirim! harun'un yabancı karısını yerli statüsnde fener'de oynatacak bu sene örneğin. çift lisansı birinci lige de taşımak daha kolay, merak etmeyin. yeter ki Aziz istesin...

adamın galatasaray için Utah'ı bıracağına inanıyorsun da Alpella için bırakacağına enden inanmıyorsun. Amerikalı oyuncular büyük yıldız değillerse para için geliyorlar. Adam ne galaatasaray'ı duymuştur ne fener'i ne de alpellayı. belki efes'i duymuştur o da nba takımları ile maç yaptı diye...

işte dee browm: http://www.youtube.com/watch?v=KuaKUy1V ... ed&search=

Bazı şeyler daha mantıklı hale gelmeye başladı...İlginç. Uzunların aldığı daikaları bulabilmek önemli bir ipucu olurdu ...

Ünsal abi birşeyler dedi bu cümlede ama ... Tuhaf olaylar oluyor.Yoksa Greene'i 3 numara olarak mı kullanacak Murat hoca...

Kafam karıştı. :)

brwon'a elbette hayır denmez ama 2 tane playmaker varken 3.cüsü lüks olur ama dee brown bu bılemıyorum acıklasın hangı takıma gelcegınıde bızde görelim.

yine Alba Berlin forumlarini okudum. agir elestiri yazilan postlardan birinde Avery'nin PG olmadigi. SG oynamaya daha yatkin oldugu söyleniyor. sutlari iyi, top hakimiyeti PG icin yetersiz, assist özelligi olan bir adam oldugu söyleniyor. Alba da tek PG o oldugu icin cuvallamis. özellikle Avery yüzünden bir cok mac kaybetmisler. takimi organize edememis. yani ben diyorum ki. Dee Brown alinsin. Avery SG olarak kullanalim. bu benim aklima yatiyor. Avery PG teslim etmek cok riskli olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...