2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re:

Burak Barut' Alıntı:
Şu kadarını sormak istiyorum .
Şu anki oyuncular yerinde.

Perry-Boddciker-Slaughter-Hüseyin Beşok-Mutlu Akpınar-Can Akın-Muratcan Güler-İyi bir 3 numara şu takım yapılsaydı. Ayrıca takımda Fatih,Cemal,Tufan,Murat Kaya'da var.

Şu kadro hemde o kadar para harcanmayacak düzeyde bir kadro.Yani 3 numara transferi için müthiş derecede para kalırdı elimizde. 1.5 milyon dolarlara yakın bir para.3 yabncıya toplam 1 milyon dolar verilse.diğer Türklere de 2 milyondolar verilse. Elimizde 2.5 milyondolar kalırdı.Bununla hem transfer yapardın hemde takımın giderlerini karşılarsın.Ama biz ne yaptık . Hayallerin peşinden gittik Amerikalara.Macere Dolu Amerika. Vah Galatasarayım Vah.Son 10 yılın en iyi kadrosunu ve en bütçeli kadorsunu kuruyorsun sonuna bak.

Bu takıma kombine çok diyenler hadlerini aşıyorlar, kombine almak bilet almak maça gidip destek olmak sadece iyi takım olduğunda yapılacak şeyler değildir.....
GALATASARAY NERDE NASIL OLURSA OLSUN DESTEK OLACAĞIZ....
TAKIM İYİ OYNAMIYOR HOCA GİTSİN FALAN BUNLARI ANLIYORUM...
AMA TAKIM KÖTÜ KOMBİNE ALMAYALIM DİYENLER KOMBİNE ALMASINLAR AMA GÖLGEDE YAPMASINLAR....
GÜNEŞİMİZDEN ÇEKİLİN!!!!!!

M.Perry Rusya ligine cok iyi paraya gitti. onu almak kolay olmayabilirdi ama Bodicker ispanyanin alt siralardaki bir takimina gitti. kolayca alinirdi. birde Brian Greene'i yollamak ile büyük hata yaptik gibi geliyor. o gittiginden beri mac kazanamiyor takim.

Kenny gregory bizim teklifimizi kabul etseydi belki bunları konuşmuyor olacaktık ...
he bu arada Gregory dün greene ne blok koydu adamın feleği şaştı :D :D

Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bu takıma kombine çok diyenler hadlerini aşıyorlar, kombine almak bilet almak maça gidip destek olmak sadece iyi takım olduğunda yapılacak şeyler değildir.....
AMA TAKIM KÖTÜ KOMBİNE ALMAYALIM DİYENLER KOMBİNE ALMASINLAR AMA GÖLGEDE YAPMASINLAR....

abi biz oradaki oyunculardan daha cok uzuluyoruz burda onlar para kazanıyolar biz karsılık beklemeden sevıyoruz ozman sevgımızıde ayakalar altına almıcaklar herkes haddını bılıcek biz olmassak baskan yönetim hoca basketci futbolcu farketmezne para kazana bılırler nede para yıye bılırler bu bunye altında gs ye bu kadar yatırım yapıyosa sponsorlar onların kara kası kara gozu için degil arkasında 20 mılyonu gecgın taraftar toplulugu oldugu için biz elımızden geldıgınce 1 seyler yapmak isterken transfer pazarlıgında burnunda kıl aldırmayanlarda hakkını verıcek aldıgı paranın yonetımde bu işi bılmıyosa bırakıp gıdıcek burası kımsenın pasa gonlunu hos tutulması için kurulan 1 klup degil

Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

:claps :claps :claps

Çok haklısın abi.

arkadaslar kaya peker bjk ile anlasmıs demmek turkıyede para verınce oynarmıs bu adam gereksız yabancı hakkını kulanmasak 4 numara ya sımdı kayayı alsak 3 numara için 1 hakkımız olucaktı

Besiktas ile en onemli farkımız olarak gordugumuz yerli oyuncu kadrosu artık hemen hemen aynı guçte gibi.
cuneyt-m.yagmur tufan-sinan erdem-erkan fatih-onur huseyin-kaya cemal-cevher murat-??

Muratı esleyecek oyuncu bulamadım isterseniz 5.yabancıyı koyun oraya..

Bu Dee Brown tam bir soytarı.NBA oyuncusu olduğuna eminmisiniz.geçen yıl utahın en az 10 maçını izledim NBA TV de adı hiç aklımda kalmamış.1.83 lük basketçi mi olur zaten.gazetede görünce transfer haberini aklıma ilk olarak 1.83 lük oyuncu olmaz geldi.

beyaz yabancı alalım,zencilerden hayır gelmiyo bize.

Allen Iverson da oyuncu değil dimi?

Yoksa o Dünyada tek mmi?

1.65 lik geçen sene Casada ki Green de oyuncu değildi.

Nelerle uğraşıyoruz.

Onur Sezgin' Alıntı:
Bu Dee Brown tam bir soytarı.NBA oyuncusu olduğuna eminmisiniz.geçen yıl utahın en az 10 maçını izledim NBA TV de adı hiç aklımda kalmamış.1.83 lük basketçi mi olur zaten.gazetede görünce transfer haberini aklıma ilk olarak 1.83 lük oyuncu olmaz geldi.

Kardeş sen nba izlediğine emin misin? Dikkat ettin mi ellerinde sopa da var mıydı? Amerikalılar adı basketbolla hayli benzeyen baseball yazılan beyzbol okunan ve Türklerden araklandığı sanılan başka bir oyun daha oynuyor. O olmasın senin izlediğin.

Onur Sezgin' Alıntı:

Onur; iki mac sonunda Dee Brown beklenen performansı sergileyememis olabilir hatta cok da kotu oynamıs olabilir ama bu yorumların basketbol sporunu sevip takip eden kulturlu bir insana pek yakısmıyor.

Onur Sezgin' Alıntı:
1.83 luk basketçi mi olur zaten

Ne diyeyim uzayda mı yasıyorsun diye sorarlar adama. Biraz daha dikkat. Burasını baska forumlarla v.b. karıstırma, burası basketbol sporundan bihaber insanların bulundugu bir platform degil. Güldürme kendini yok yere ...

Onur Sezgin' Alıntı:

Dee Brown tam bir soytarı ?
Öncelikle tanımadığınız bir oyuncu için bu şekilde bir cümle nasıl kurabiliyorsunuz?

Şimdi birşeyler yazardım ama yazıp yazıp siliyorum yorum yapmama gerek yok

Onur Sezgin' Alıntı:

darrel mitchell den jeff gravesten desean hadley den (örnek) bize hayır gelmedi dimi . düpe düz ırkcılık

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Onur Sezgin":97c14]Bu Dee Brown tam bir soytarı.NBA oyuncusu olduğuna eminmisiniz.geçen yıl utahın en az 10 maçını izledim NBA TV de adı hiç aklımda kalmamış.1.83 lük basketçi mi olur zaten.gazetede görünce transfer haberini aklıma ilk olarak 1.83 lük oyuncu olmaz geldi.

darrel mitchell den jeff gravesten desean hadley den (örnek) bize hayır gelmedi dimi . düpe düz ırkcılık[/quote:97c14]

Ya allah aşkına Deshawn Hadley Gs'de ne yapmış şut kaçırmaktan başka...5.sınıf adamları sayma bana burda başarıdan bahsediyoruz.

Ben çok uzun zamandır siteyi takip ediyorum, ama ilk kez yazıyorum.
Galatasarayın olduğu yerde umutsuzluk yoktur. yanlışlık varsa fikirler söylenir ve elbette doğru da buluşulur.

Galatasarayımıza en ufak emeği geçen herhangi bir basketbolcu varsa teşekkürü hak eder.

Re:

Onur Sezgin' Alıntı:
Dee Brown iyi oyuncu dimi.2 maç izledim amatör oyuncu gibi geldi bana.ya da biz hiç anlamıyoruz bu işten.

Yahu kaç senedir şu forumu takip ederim yazdığım cevap bir elin parmaklarını geçmez ama bilgisi olmadan sallayanı gördümde bu kardarını da görmemiştim tebrik ederim. Eh tabi size de hak vermek lazım son senelerde eline geçeni potaya atıp "İstatistik yapıyım kapağı NBA'e atarım belki" diyen bir ton oyuncumuz oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...