2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eğer dee daha önce seyredilmediyse, sadece türkiye kupasındaki oyunuyla değerlendiriliyorsa gerçekten bu nasıl basketbolcu denilebilir. o derece kötüydü çanakkalede. çok hızlı ve çabuk ama ne içerden ne dışardan şut yeteneği olmayan bir garip siyahi oyuncu görünümündeydi.

ancak o okul salonu tadında bile olmayan, spor salonu demeye dilim varmayan mekanda ne derece konsantre olmuştur, tanımadığı bilmediği bir yerde, değişik insanların içinde, daha saat farkına adam gibi uyum sağlamadan sahaya çıktığı gerçeği gözardı ediliyor.

dee türkiyeye gelen en yetenekli oyunculardan biri. ama bu yeteneğin ne kadarını bize seyrettirecek göreceğiz.

Re:

Onur Sezgin' Alıntı:
Dee Brown iyi oyuncu dimi.2 maç izledim amatör oyuncu gibi geldi bana.ya da biz hiç anlamıyoruz bu işten.

sende 20 bin kişinin önünde oynamayı bırak türkiyede 300 kişiye oyna
potaları çizgileri topları kuralları farklı bir yere gel sende amatör oyuncu olursun.
bırak oyuncu olmayı sen bu yorumlarınla amatör taraftar bile olamassın...

lütfen yıldızlarımıza sahip çıkalım.

Mert Genç' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":ceb95][quote="Onur Sezgin":ceb95]Bu Dee Brown tam bir soytarı.NBA oyuncusu olduğuna eminmisiniz.geçen yıl utahın en az 10 maçını izledim NBA TV de adı hiç aklımda kalmamış.1.83 lük basketçi mi olur zaten.gazetede görünce transfer haberini aklıma ilk olarak 1.83 lük oyuncu olmaz geldi.

beyaz yabancı alalım,zencilerden hayır gelmiyo bize.

darrel mitchell den jeff gravesten desean hadley den (örnek) bize hayır gelmedi dimi . düpe düz ırkcılık[/quote:ceb95]

Ya allah aşkına Deshawn Hadley Gs'de ne yapmış şut kaçırmaktan başka...5.sınıf adamları sayma bana burda başarıdan bahsediyoruz.[/quote:ceb95]

hadleyin o sene savunmada yaptığı gayreti kim gösterdi arkadaşım?
bizimde ülkerde yöneticilik yapmış adamlarımız olsa daha iyisini bulurduk...neyse

Gülmekten başka birşey yapılmaz zaten... Eğer Dee'yi duymadıysan veya görmediysen zaten bir problem var. 1.83 lük basketçi oluır. 1.75'lik Nate Robinson 1.65'lik Boykins varsa ve bu adamlar NBA'de oynuyorsa Dee ile aynı boydaki Iverson NBA'in sayılı yılzdılzrından biri oluyorsa Telekomlu El-Amin'in boyunu düşünürsek vs... daha da devam edebilirdim demek ki 1.83 lük basketçi olabiliyormuş. Lütfen biraz daha dikkatli olalım... Dee ligin bence en flaş adamıdır. Kendini bulup Avrupa'ya alışınca ne kadar üst düzey bir oyuncu olduğunu görücez...

buda konu dısı olcak ama efes maclaara 5 yabancıylamı cıkıyo banamı oyle geldi wright-nicholas-gregory-hutson-woods 3+2 gibi oldu yani oysa kural 3+1+1 degilmiydi?

benim bildiğim maçlara 5. yabancı ile çıkmak için federasyona 115.000 dolar veriyorsun. 5 yabancı ile anlaşıp maçara 4 yabancı ile çıkarsan o 115.000 doları vermene gerek olmuyor.

CEMYILMAZ' Alıntı:
buda konu dısı olcak ama efes maclaara 5 yabancıylamı cıkıyo banamı oyle geldi wright-nicholas-gregory-hutson-woods 3+2 gibi oldu yani oysa kural 3+1+1 degilmiydi?

Bu forumda kaç tane Cem YILMAZ var.Benim gördüğüm 3 tane,sayının daha da atrmasından korkuyorum.

Jaric bir ara Fener'in gündemindeydi. Ancak takımların rotasyonlarına baktığımızda Efes'de Wright'ın yerine çok iyi gider. Semih Bey kaynağınız var mı?

Bu arada biz başka transfer yapacak mıyız? bu konuda fikri değil, bilgisi olan var mı?

Mert Genç' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":c43ef][quote="Onur Sezgin":c43ef]Bu Dee Brown tam bir soytarı.NBA oyuncusu olduğuna eminmisiniz.geçen yıl utahın en az 10 maçını izledim NBA TV de adı hiç aklımda kalmamış.1.83 lük basketçi mi olur zaten.gazetede görünce transfer haberini aklıma ilk olarak 1.83 lük oyuncu olmaz geldi.

beyaz yabancı alalım,zencilerden hayır gelmiyo bize.

darrel mitchell den jeff gravesten desean hadley den (örnek) bize hayır gelmedi dimi . düpe düz ırkcılık[/quote:c43ef]

Ya allah aşkına Deshawn Hadley Gs'de ne yapmış şut kaçırmaktan başka...5.sınıf adamları sayma bana burda başarıdan bahsediyoruz.[/quote:c43ef]

Desean Hadleyin asıl işi şut atmak değildi zaten
Savunmaydı+Bir çok maçta çift haneli sayılarda ulaştı
Zencilerle ne sorunun var :? :?
Biride 1.83lük oyuncudan hayır gelmez diyo :shock:
1.30luk yorumdan hayır gelmez!

vidmarı yollayıp jarici almazlar mı çünkü vidmarda hiç mi hiç gelecek yok bir de adam ben ayrılacam size gelmek istiom demişse bence vidmar kesin gözden çıkarılır ama fbde solomon mrsiz hakan var bence de efesin ihtiyacı var

inş. bu sene bjk şampiyon olur da bütçeyi artırınca başarının geleceğini görürler ve bizimkilerde kadroya iyi adamlar alır.

sezon öncesi ben telekomdu favorim ama sanırım telekom hayalkırıklığı olacak bu senenin oyyun tarzlarını daha değişik bekliodum

efes çok iyi takım nicholas ve hutson süper ikili olurlar eğer bunlara gregory ve serkan katılırsa efes final fouru zorlar wrightın yerine bütçeyi zorlayıp çok iyi bir adam alsalar efes avrupanın en iyisi olur

Re:

berkancatal' Alıntı:
inş. bu sene bjk şampiyon olur da bütçeyi artırınca başarının geleceğini görürler ve bizimkilerde kadroya iyi adamlar alır.

sezon öncesi ben telekomdu favorim ama sanırım telekom hayalkırıklığı olacak bu senenin oyyun tarzlarını daha değişik bekliodum

efes çok iyi takım nicholas ve hutson süper ikili olurlar eğer bunlara gregory ve serkan katılırsa efes final fouru zorlar wrightın yerine bütçeyi zorlayıp çok iyi bir adam alsalar efes avrupanın en iyisi olur
Berkan'cım sürekli umutsuz ve takımı yerin dibine sokma sözlerin şahsen benim moralimi bozuyor ve bjk c.c , efes pilsen'i filan övüyorsun...kardeşim lig başladı mı? aradan 3-4 hafta geçsin takım yine kötü olursa o zaman bu tür sözlerde bulun...ayrıca senin galatasaray'lı olduğunu düşünmüyorum inşallah bjk sampiyon olur telekom favorimdi filan güzel kardeşim bu sözleri burda söleme senin Galatasaray'lı olmandan şüphe ediyorum ben !!

ya bırakın 3-4 haftaya lig play-off ta başlıyor.
şahsen bana 8. olup play-off a girmek yeter.
hedefimiz şampiyonluk dimi?evet öyle.ozaman o son 8 deki tüm takımları yenmek zorundayız ha 1. ile başlamışız ha 5. takım ile ne farkeder.biz şampiyon olacaksak tüm takımları play-off ta geçecek güce sahip olmamız gerekiyor.
çok iyimser oldu gibi gelebilir ama benim yazdıklarımı baştan okuyan insanlar bilir.
ilk 3-4 hafta bize sadece fikir sahibi olmamız için yardımcı olacak.ozaman da kötü gidersek ağır eleştiren arkadaşların yazılarına cevap vermeyip play-off u bekleriz.

usta acaba efes menejerinin dosyasında kaç tane dudley tipinde yetenek vardır.allah bilir scoutları ne kadar sağlam.ilkkez bu sene oyun kurucuları boş çıktı.

Arda Öztürk' Alıntı:
ya bırakın 3-4 haftaya lig play-off ta başlıyor.
şahsen bana 8. olup play-off a girmek yeter.
hedefimiz şampiyonluk dimi?evet öyle.ozaman o son 8 deki tüm takımları yenmek zorundayız ha 1. ile başlamışız ha 5. takım ile ne farkeder.biz şampiyon olacaksak tüm takımları play-off ta geçecek güce sahip olmamız gerekiyor.
çok iyimser oldu gibi gelebilir ama benim yazdıklarımı baştan okuyan insanlar bilir.
ilk 3-4 hafta bize sadece fikir sahibi olmamız için yardımcı olacak.ozaman da kötü gidersek ağır eleştiren arkadaşların yazılarına cevap vermeyip play-off u bekleriz.

Abi 1-0 geride başlamayıda göze aldınmı?
Orda film kopuyo işte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...