2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Eren Besiktas'tan yetismisti, gecen sene Beykoz'da kiralikti. Dikkatli arkadaslar varsa gecen sene bir cok macimiza izlemeye gelmistir, basin tribununde oturmustur.

Cem GÜVENER' Alıntı:
Eren Besiktas'tan yetismisti, gecen sene Beykoz'da kiralikti. Dikkatli arkadaslar varsa gecen sene bir cok macimiza izlemeye gelmistir, basin tribununde oturmustur.
peki oyunundan ne haber abi?nasil bir oyuncudur almaya degermi cunku en kotu donemleruinden birini yasarken bjk bile alip oynatma luzumu gormemeis bu adami?bu bjk nin teknik yargilama hatasindan dolayimi yoksa oyuncunun bazi eksikliklerinden dolayimi?

Wright ve Ellıot un arkasında durdu ve tabı kı cok sure alamadı .
Net bırseyler soyleyebılır mısınız bılmıyorum ama bence gerek yok . . .
Eksıklerının olmaması mumkun degıl .

yetenekli bir oyuncu 85 doğumlu ancak elimizde 87li ve daha yetenekli cemal nalga varken gerek olmadığını düşünüyorum

bu arada kartalbasket ve fenerbasket bizden çok daha aktif durumdalar,gsbasket olarak çok durgun bir transfer sezonu geçiriyoruz

Açıkçası boyalı alanda çok yetersiz Eren. Beykoz maçlarında taraftarlara saç baş yolduruyordu.

Galatasaray'ın Eren ismine yönelmesi beni şaşırttı.. Ne gerek var ki..

Beykoz'da bile Mutlu Demir ve Saunders'ın arkasında 5-10 dakika süre alıyordu..

Elinde Cemal Nalga var.. Ondan 2 yaş daha küçük.. Ve daha yetenekli.. Cemal bile yetersizken Eren tam bir komedi olur..:D

Ya arkadaşlar ne Ereni Beyazı? Bütçe artırıldı, ULEB te oynuyoruz üst düzey oyuncular almak lazım. Bu tip isimlerle geçen seneden daha kötü oluruz !

Aslında Saunders o kadar kötü bir oyuncu değil... :) All-Star maçında adam nerdeyse üçlük kaçırmamıştı. Ama bence de Eren Beyaz'a hiç gerek yok. Cemal'a laf derken Eren'i almamız çok komik olur. Cemal aslında hücumda biraz kendini geliştirse ve serbest atışlarında en azından topları taç atar gibi potayı bombalamasa iyi olacak... :D

yeni topic açmaya çalıştım ama kaldırılmış galiba lütfen bu konuda bir açıklama alabilirmiyim!
banamı yasaklandı yoksa herkesemi yada forumda hatamı oluştu yeni topic açılmıyor!

Potaya yeni takviye

Beko Basketbol Ligi takımlarından Galatasaray Cafe Crown, Erdem Türetken ile anlaştı. Galatasaray Cafe Crown Genel Menajeri Recep Şen, geçen sezon Darüşşafaka'da forma giyen Erdem Türetken ile 1 yıllığına anlaştıklarını açıkladı. Şen, Murat Kaya, Tufan Ersöz ve Cemal Nalga ile 3 yıllık anlaşmaları bulunduğunu belirterek, ''Yabancı oyunculardan da Mitchell ile opsiyonlu bir anlaşmamız vardı. Kendisi ile gelecek sezon da devam etmek istiyoruz'' dedi.

Kaynak: AA

Erdem transferıne sevınmedım degıl begendıgım mucadele gucu yuksek bır oyuncu fakat ılk transferımız bıraz daha taraftarı motıve edıcı olsaydı daha ıyı olacagını dusunuyorum.
Iyı bır 3 numaramız daha oldu gorusundeyım.
Fatıh konusuna da ayrıntı getırmesını beklerdım Sayın Recep Sen den

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
yeni topic açmaya çalıştım ama kaldırılmış galiba lütfen bu konuda bir açıklama alabilirmiyim!
banamı yasaklandı yoksa herkesemi yada forumda hatamı oluştu yeni topic açılmıyor!
Eyüp Abi sayfa orayı tam yüklemiyor. Bende görememiştim. Pano anasayfasının üstündeki boş yere tıkla...

Arkadaşlar ilk önce hayırlı olsun.Erdem seneye bizde.Erdem'i zaten hepimiz biliyoruz.Geçen sene Darüşşafaka takımında maç başına 9.45 sayı ile oynamış.1 yıllık anlaşma uzun vadede bir şeyler yapmak istiyorsak yanlış olmuş.Beni daha cok mutlu eden olay Murat Kaya ayrılmamış....Söylenti vardı ayrıldı,ayrılacak diye;ama ayrılmamış.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Erdem transferıne sevınmedım degıl begendıgım mucadele gucu yuksek bır oyuncu fakat ılk transferımız bıraz daha taraftarı motıve edıcı olsaydı daha ıyı olacagını dusunuyorum.
Iyı bır 3 numaramız daha oldu gorusundeyım.
Fatıh konusuna da ayrıntı getırmesını beklerdım Sayın Recep Sen den
Burak ,Fatih takımda kalacagını açıklamıştı.Murat Özyer de onun kalmasını istiyordu heralde.Yakında onun ile de anlaşırız,umarım.Ama inşallah geçen seneye göre daha iyi bir performans gösterir.Bu sene çok begenmedim,Fatih Solak'ı

Çıkan haberlere göre F.Ülker Fatih ve Ermal'le ilgileniyormuş. Fatih GS'de kalcağını söylemişti. Umarım sözünden caymaz...

Evet Fatıh dedıgınız gıbı ıyı bır oyuncu degıl ama Turk saglam bır uzunun bulunması her zamn ıyı olmustur ozellıkle savunma yonunde Turkıye de Fatıh gıbısı oldugna ınanmıyorum.

Bu arada unutmayalım Mehmet Yagmur da bızımle anlasmaya vardı.Yedek guard olarak ıyı ısler yapacagına guvencem sonsuzdur ona da. .
Su anda Yedekler kuruluyor assolıstlerı beklıyoruz artık .

Erdem türetken cok iyi bi oyuncu savunmasıda aynı şekilde güzel.Dış atışları fena değil.Takımımıza yaraı olacağında şüphem daha önce forumdada tavsiye ettiğimiz oyunculardan erdem türetken.Hayırlı olsun.

Huseyın Besok un takımı Prokom 5 yenı oyuncuyla anlasmıs ve 3 pıvot.
Burdan Huseyınle bu sene ayrılabıleceklerı aklıma geldı ki bence oyle olacak .
Ergın Ataman ust duzey bı Turk oyuncuyla anlasmak ıstıyoruz demıstı umarım bu oyuncu Besok degıldır ve bız onu alırız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...