2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alp Erdem' Alıntı:
d-league de olup benim dikkatimi çeken oyuncular: Ian Mahinmi, Kosta Perovic ve Lance Allred,bu oyunculardan ian oldukça dominant bir oyuncu ancak potadan uzaklaşınca etkisi azalıyor.lance ise post bölgesindende şut sokabiliyor.canı sıkıcılınca 3'lük bile atabiliyor.ve bu oyuncuların hiçbiri undersiz değil ian 2.11, kosta 2.18 ,lance 2.11

Yamulmuyorsam, bahsettiğin oyunculardan Lance Allred, Halil üner zamanında bize denenmek için gelmişti. ama kulaklarında %70'e varan duyu kaybı vardı. sonra bir sürü spekülasyondan sonra gönderildi.

Ama şuan d-league'de center pozisyonunda reboundda, üç sayıda, sayıda vs. bir çok istatistikte birinci sırada. nerden? nereye?

kosta perovic olsa daha iyi olur.avrupa basketbolunu da biliyor.bu yüzden avrupaya uyum sorunu yaşamaz.zaten ilk yarı bitti.zaman kaybı olur.perovic akıllı bir seçim olurdu.

bu yıl bjk ventpils maçında akin akingbalayı çok beğenmiştim..1983 doğumlu,2.08 boyunda,nijeryalı...oldukça atletik,blok ortalaması yüksek,içeride bitiriciliği olan,şut sokabilen bir adam..tek başına niceviç ile kayayı oldukça zorlamıştı..murat özyere tavsiye edebilirim..hüseyin ile 5 numara rotasyonunu rahatça kotarabilirler..

şu anda olabilecek bi 5 numara transfer'i Fatih ve Cemal' i bitirmek demektir..hiç bi zmn performans bekliyemessin o saatten sonra şu 2 adam dan o yüzden de hoca böyle bi transferi ancak ve ancak dün de söylemiş zaten play off'lar öncesi yapar, şu anda beklemeyin boşuna bi 5 numara..

Bence 5 numara kesinlikle gerekli. Fatih ve Cemal'dan ne köy olur nede kasaba.
Bir geçen sene pota altındaki durumumuza bakın birde bu sene Hüseyin gelince nasıl olduğuna.

Bir sezon boyunca fazlası ile şans tanındı Cemal ile Fatih'e. Bu saatten sonra onlara bel bağlamak pek mantıklı olmaz.

Neyse önümüzde Efes maçı var, inşallah yanılan ben olurum.

Onur Birdal' Alıntı:
Bence 5 numara kesinlikle gerekli. Fatih ve Cemal'dan ne köy olur nede kasaba.
Bir geçen sene pota altındaki durumumuza bakın birde bu sene Hüseyin gelince nasıl olduğuna.

Bir sezon boyunca fazlası ile şans tanındı Cemal ile Fatih'e. Bu saatten sonra onlara bel bağlamak pek mantıklı olmaz.

Neyse önümüzde Efes maçı var, inşallah yanılan ben olurum.
Fikrinize saygılıyım belki ,ama Cemal ile Fatih'e özellikle Fatih'e hiç şans verilmedi.Bir kere onlardan köy de olur kasaba da.Yanılan büyük ihtimalle siz olacaksınız.Herşeyin zamanı var onlar da performansını gösterecek,ama zamanla.

Burda ki cok yakin kaynaklarin bana dedigine gore GS'in olma ihtimali cok yuksek...Sanirim % 80 GS % 20 Telekom..Cunku Uleb Cupta oynayan bir Turk takimindan teklif sunulmus..

O zaman bana Telekom gibi geliyor. cünkü onlarin ciddi ciddi böyle bir adam almalari farz. Biz Murat Hoca'nin da dedigi gibi diger takimlarin hamlelerine göre hareket edebiliriz. su anki kadro yeterli cünkü.

Fatih Hısım' Alıntı:
O zaman bana Telekom gibi geliyor. cünkü onlarin ciddi ciddi böyle bir adam almalari farz. Biz Murat Hoca'nin da dedigi gibi diger takimlarin hamlelerine göre hareket edebiliriz. su anki kadro yeterli cünkü.

Wright'ın durumuna göre değişir sanırım yüzde hesapları

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Burda ki cok yakin kaynaklarin bana dedigine gore GS'in olma ihtimali cok yuksek...Sanirim % 80 GS % 20 Telekom..Cunku Uleb Cupta oynayan bir Turk takimindan teklif sunulmus..
Uleb Cupta oynayan tek türk takımı değiliz ki büyük ihtimal Telekomdur o teklifi yapan...

Bu takımın Hüseyin Beşok'un yükünü hafifletecek ve Hüseyin'in yokluğunda da onu aratmayacak kaliteli bir 5 numaraya ne kadar çok ihtiyaç duyduğunu bugün Efes Pilsen maçında bir kez daha görmüş olduk...

Bu işin Fatih ve Cemal'e bel bağlamakla olmayacağı gün gibi ortadaydı, bunu o kadar yazdık ettik... Bu akşamdan sonra hala bu mevkiye transfer yapmamak için diretilecek mi çok merak ediyorum...

Serkan Er' Alıntı:
Bu takımın Hüseyin Beşok'un yükünü hafifletecek ve Hüseyin'in yokluğunda da onu aratmayacak kaliteli bir 5 numaraya ne kadar çok ihtiyaç duyduğunu bugün Efes Pilsen maçında bir kez daha görmüş olduk...

Bu işin Fatih ve Cemal'e bel bağlamakla olmayacağı gün gibi ortadaydı, bunu o kadar yazdık ettik... Bu akşamdan sonra hala bu mevkiye transfer yapmamak için diretilecek mi çok merak ediyorum...

Murat Ozyer eline gecen tarihi firsati kaybetmek istemez.Eger pivot almassak,takimizin bir kazaya kurban gider 2-3 deplasmandan elimiz bos duser,asagilara dusersek salonlarda dolu seyirci bulmakta cok zorlaniriz.Kaliteli Oyuncu=Kaliteli oyuncu=ZIRVE YARISI!

Doğan Aksu' Alıntı:
Kutay Çamcı":8d5uyfi6]http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?hid=35750 biz olabilirmiyiz acaba[/quote] lance allred bizim lance allred mi?bizim lance allred se o adamın işitme engeli wr her iki kulağındada[/quote:8d5uyfi6] Her 2 kulaginda isitme sorunu olsada oynamis oldugu oyun son derece iyi..Takimimizda Isitme engeli tasimayan bazi oyunculara tas cikarir mevkiisinde :D Benim Favorim Almanyaya acilip gUrbetcileri toplamaliyiz... CEM DINC Mesela Almanya dogumlu hem 2.10 NCAA'de oynuyor..Kesin alinmali... [url="http://en.wikipedia.org/wiki/Cem_Din%C3%A7' Alıntı:
http://en.wikipedia.org/wiki/Cem_Din%C3%A7[/url]

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Doğan Aksu":164av9zr][quote="Kutay Çamcı":164av9zr]http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?hid=35750 biz olabilirmiyiz acaba[/quote] lance allred bizim lance allred mi?bizim lance allred se o adamın işitme engeli wr her iki kulağındada[/quote:164av9zr] Her 2 kulaginda isitme sorunu olsada oynamis oldugu oyun son derece iyi..Takimimizda Isitme engeli tasimayan bazi oyunculara tas cikarir mevkiisinde :D Benim Favorim Almanyaya acilip gUrbetcileri toplamaliyiz... CEM DINC Mesela Almanya dogumlu hem 2.10 NCAA'de oynuyor..Kesin alinmali... [url="http://en.wikipedia.org/wiki/Cem_Din%C3%A7' Alıntı:
http://en.wikipedia.org/wiki/Cem_Din%C3%A7[/url][/quote:164av9zr]
bak bu önerini beğendim we wikide bişi yazıyor

Cem runs the 100 m in 10.8 seconds.

100 metreyi 10-11 saniyede koşuyormuş pivotlara göre çok iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...