2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla bu 5. yabancıyı ne kadar erken alsak o kadar iyi olucak gibi.Takımın kimyasını bozmadan, sırtı dönük oynayabilen Owens ın atletik versiyonu bir 5 numara almak şart oldu.

Mert Uyguç, şu an için bir transfer düşünceleri olmadığını playofflara doğru yani transfer süresinin bitmesine az bir süre kala bir yabancı oyuncu alabileceğimizi söyledi Gs Tv'de.

Ayrıca Faruk Süren bugün Fanatik'teki röportajında kalsaydım Dennis Rodman'ı getirecektim demiş :)

Görevde kalsaydınız NBA?den Denis Rodman?ı alacağınızı öğrendik. Bu doğru mu?

Doğru. Rodman bırakmıştı basketbolu. Onu getirecektim. Adam serserilik yapmaya gelecekti, ama takımın tanıtımı açısından çok faydası olurdu.

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Defau ... leID=98144

Serdar Aslan' Alıntı:
Valla bu 5. yabancıyı ne kadar erken alsak o kadar iyi olucak gibi.Takımın kimyasını bozmadan, sırtı dönük oynayabilen Owens ın atletik versiyonu bir 5 numara almak şart oldu.

owens ın atletik versiyonu :?

Emrah Altıparmak' Alıntı:
Mert Uguç, şu an için bir transfer düşünceleri olmadığını playofflara doğru yani transfer süresinin bitmesine az bir süre kala bir yabancı oyunucu alabileceğimizi söyledi Gs Tv'de.

Ayrıcı Faruk Süren bugün Fanatik'teki röportajında kalsaydım Dennis Rodman'ı getirecektim demiş :)

Görevde kalsaydınız NBA?den Denis Rodman?ı alacağınızı öğrendik. Bu doğru mu?

Doğru. Rodman bırakmıştı basketbolu. Onu getirecektim. Adam serserilik yapmaya gelecekti, ama takımın tanıtımı açısından çok faydası olurdu.

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Defau ... leID=98144

Yalanda soylememis..En azindan 10 senede 3 avrupa kupasi 5 sampiyonluk 2 final oynucaz gibi vaatlerde bulunmamis,doneminde soyledigi sozlerin arkasinda durmustur.Ne 6-0'i alkislamis,ne fatih terimi,hagiyi dislamis ne de GS BASKETBOL TAKIMININ Play-Out oynamasina sahit olmustur...O yuzden Rodman'i gorebilirdik sayet ki,Ozhan efendi bu klubun basina gecmeseydi.....

Emir Kalyoncu' Alıntı:

Yalanda soylememis..En azindan 10 senede 3 avrupa kupasi 5 sampiyonluk 2 final oynucaz gibi vaatlerde bulunmamis,doneminde soyledigi sozlerin arkasinda durmustur.Ne 6-0'i alkislamis,ne fatih terimi,hagiyi dislamis ne de GS BASKETBOL TAKIMININ Play-Out oynamasina sahit olmustur...O yuzden Rodman'i gorebilirdik sayet ki,Ozhan efendi bu klubun basina gecmeseydi.....[/quote:39jiyt75]

başkanlık mevzusunun tartışılacağı yer bence burası değilki.özhan efendi diye tabir ettiğin insan şuan bu klübün başkanı.

Randy biz performansından hiç mutlu değildik. bizdeyken şut atamıyordu. ama bizden sonra ritmini buldu hatta bir NBA takımı yanılmıyorsm Seattle ile 4 günlük sözleşme imsalamıştı.
Konuya gelince bu transfer biran önce yapılmalı. Lance mi olur bir başkası mı onu en iyi Murat hoca bilir. Yalnız Owens'ın atletik versiyonu nasıl oluyor ben anlamadım??? :)

Mert Genç' Alıntı:
Gs Cafe Crown, Steven Hunter'ın peşinde!!!

dogru nbdl de oynamak istemeyip avrupayi dusunuyormus yonetim transfer yapmak istiyor , buna karsilik murat ozyer play off lara kadar beklemek istiyor , hatirlarsaniz gecen senede bir 3 numara transfer etmistik play off larda bence uyum ve takim adaptasyon icin alinmali onu almak isteyen diger takimlara baktigimizda butceleri cokta yuksek takim yok bir ispanyol rus yada yunan takimi istemiyor , bizim butcemiz daha musait cemal nalga mac basina 1 hucum foul , 1 bos smac kacirma , 3 top kaybiyla oynuyor ve bir basket atinca vay be adam hem savunma yapiyor hemde skor yapiyor diye seviniyoruz bunlar bos isler , fatih rotasyonda yoksa yabanci bir uzun hemen alinmali , owensta sertlik olarak hic gozukmuyor gaines'le butun sezon gecmez.

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Randy biz performansından hiç mutlu değildik. bizdeyken şut atamıyordu. ama bizden sonra ritmini buldu hatta bir NBA takımı yanılmıyorsm Seattle ile 4 günlük sözleşme imsalamıştı.
Konuya gelince bu transfer biran önce yapılmalı. Lance mi olur bir başkası mı onu en iyi Murat hoca bilir. Yalnız Owens'ın atletik versiyonu nasıl oluyor ben anlamadım??? :)

onu soyleyen dwight howart isyor her halde.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Mert Genç":al8xl2vw]Gs Cafe Crown, Steven Hunter'ın peşinde!!!

SANA VE HABERLERİNE İNANMIYORUM !!

Zaten renktaşların da inanacaklarını sanmıyorum..[/quote:al8xl2vw]

mert kimdir bilmiyorum ama turkbasket.com'un haberi bencede dogru haber dostum.

Seckin Hasseli' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":1ik9c2bv][quote="Mert Genç":1ik9c2bv]Gs Cafe Crown, Steven Hunter'ın peşinde!!!

SANA VE HABERLERİNE İNANMIYORUM !!

Zaten renktaşların da inanacaklarını sanmıyorum..[/quote:1ik9c2bv]

mert kimdir bilmiyorum ama turkbasket.com'un haberi bencede dogru haber dostum.[/quote:1ik9c2bv]

Met Genç Kimdir?

İsmini dahi anmak istemediğim sitenin reklamlarını yapmak için GsBasket.Org'ye uğrayan,

Uğramakla kalmayıp MSN adresleri alıp yazışmalarla sitesinin reklamını yapan,

GsBasket.Org forumunda reklam ve şahsi menfaatleri doğrultusunda mesaj yazıp ceza alan,

Ayrıca kendisinin Ülkersporlu olduğunu söyleyip GALATASARAY aşığı taraftarların içinde bulunan,

bir şahıstır..

mert kimdir bilmiyorum ama turkbasket.com'un haberi bencede dogru haber dostum.[/quote]

Met Genç Kimdir?

İsmini dahi anmak istemediğim sitenin reklamlarını yapmak için GsBasket.Org'ye uğrayan,

Uğramakla kalmayıp MSN adresleri alıp yazışmalarla sitesinin reklamını yapan,

GsBasket.Org forumunda reklam ve şahsi menfaatleri doğrultusunda mesaj yazıp ceza alan,

Ayrıca kendisinin Ülkersporlu olduğunu söyleyip GALATASARAY aşığı taraftarların içinde bulunan,

bir şahıstır..[/quote]

ben sadece haberin dogrulugunu belirtim. soyledigin kisiyide tanimiyorum zaten .

eğer haber doğruysa pota altına 3. devimiz gelicek ve gerek ligde gerekse uleb cup da şampiyonluk yolunda en iddialı takımı olucaz..ama hunter ı yalnızca biz değil badalona unics kazan partizan gibi sağlam bütçeli takımlar da istiyomuş..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...