2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onların isteyip istemediği bile büyük bir soru işareti bekleyip görecez başka çaresi yok.Ama bi transfer yapılacaksa bence fazla beklenmemeli.Play-off a kdar en azından bi uyum süreci gecirir oyuncu.

Arkadaslar istersek Hunter aliriz rakiplerimiz kim olursa olsun. Dee Brown u koskoca Olimpiyakos un elinden kaptik. Bu takimlarin ellinden hay hay aliriz. ;)

arkadaslar malum siteden yine asılsız transfer dedıkoduları onlara kalsa suanda elimizde anlasılmıs 10 12 yabancı olurdu bırakın zamanı gelince olur transfer zaten sabır diyelim !!!

Steven Hunter iyi bir oyuncu. ancak bir ameliyat geçirmişti. Kendini tam geldi mi bilmiyorum. Gelirse büyük katkı sağlar. Pota altını karatır. Alacağımız oyuncu Hunter bunu bilmiyorum aslına bakarsanız transfer konusunda kaynbaklarada fazla güvenmiyorum. Oyuncu gelip imza atınca gerçekler ortaya çıkar. Zaten gerçek olanda budur.
Ancak sonuçta en iyisini Murat Hoca bilir ve o yapacaktır...

Hunter mı olur başkası mı olur onu bilemem ama en kısa zamanda iyi bir 5 numara şart.Hüseyin olmadığı zaman takım 2 gömlek aşağı düşüyor.Satrançlığı filan kalmadı bence bu transferin.En kötü 2. olamazsak final hayal olur bence.

Ben bu işe emek vermişim ve emeğimin karşılığını alıyorum yavaş yavaş. Beni böyle lekelemeye çalışarak hiçbir yere varamazsınız ayrıca zamanında yaptığım haberlerin doğru olup olmaması benim için sorun değil her haber doğru çıkcak diye bişeyde yok zaten. Bu yüzden kimseyle tartışmak zorunda değilim.

Ya tutarsa diyorsun yani :) tutmuyor demekde lekelemek mi oluyor . Haberlerin doğru olmaması sorun değil iyi de doğru çıkmayan ve genelde masa başında yapılan haberin özel bir ismi var asparagas !!! . Asparagas haber işine emek veripde karşıllığını almaya başladığınıza göre bu yolda başarılar diliyorum

Haberlerin doğru çıkmaması sorun değil diyen bir insana nasıl inanacağız yahu :D :D :D

Madem haberlerin doğru çıkmaması sorun değil bende bir haber geçeyim!!!

Galatasaray Maccabili Fizerla anlaştı :D :D :D

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Haberlerin doğru çıkmaması sorun değil diyen bir insana nasıl inanacağız yahu :D :D :D

Eyüp Abi sen bu işi bilirsin... Murat Kaya, Dallas'la anlaştı mı? Bu haber doğru mu? :)

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":kvljs5wg]Haberlerin doğru çıkmaması sorun değil diyen bir insana nasıl inanacağız yahu :D :D :D

Eyüp Abi sen bu işi bilirsin... Murat Kaya, Dallas'la anlaştı mı? Bu haber doğru mu? :)[/quote:kvljs5wg]

hayır murat kaya dallas ve lakers ın tekliflerini reddettiğini darüşşafakka ve oyak reanult ile görüştüğünü söledi dallas ve lakers gibi amatör takımlarda oynamak istemiomuş bu arada cemal nalga da perkins ve kevin garnettin yerine bostona gidiomuş sanırım bi bilginiz wr mmı :D :D

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":31yyysh8]Haberlerin doğru çıkmaması sorun değil diyen bir insana nasıl inanacağız yahu :D :D :D

Eyüp Abi sen bu işi bilirsin... Murat Kaya, Dallas'la anlaştı mı? Bu haber doğru mu? :)[/quote:31yyysh8]Dallasla anlaşmaktan son anda vazgeçti.
Utahın girişimleri varmış bunun etkisi olduğu söyleniyor :D

Bu forumdakilere çok malzeme verdik. Artık yorumlarınıza cvp vermek falan yok.

senin cevabınamı kaldık.alla alla daha neler görecez.adam gelip ben ülkersporda yöneticiyim diyor.sonra türkiyenin en kolpa internet sitesine haber yazıyor.sonra murat kayayı beşiktaşa yollayıp milleti burda birbirine düşürüyor sonra gelip edebiyat yapıyor.dünya yuvarlak dönüyor anlıyoruz.ama anlamadığımız birşey daha var dünya ile beraber başka şeyler de dönüyor :) .

Sırf Murat Kaya olsa yine iyi Galasarayın yarısı Beşiktaş' ta idi birilerine kalsa Hüseyin ve Cenk de Beşiktaş'a transfer olmuştu :D

Owens dan atletik tam gaflık olmuş :)
Benim belirtmek istedğim ayakları çabuk pivot hareketlerini seri yapıp smaçla bitiriebilen daha atletik di.
2.10 civarı boyu ile atletik yapısıyla bloklarda da etkili olan ve pota altında rakiplerinin korkulu rüyası haline gelmiş Haislip gibi bir isimi çok isterdim.Tam da ifade etkmek istediğim şey buydu

Yalnız haber doğruysa bile o takımların elinden alamayız Hunter'ı.Hepsi Euroleague takımı neredeyse.Çok büyük meblağlar sunmamız lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...