2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Semih Tuna' Alıntı:
Mert Uyguç play-off a doğru Türk bir 5 numara alınabileceğinin sinyalini verdi.

Acaba bunun Umut Yenice olabilme ihtimali ne kadardır?

Umudum hala sürüyor Nisan ayı oldu bu aralar umarım gerçek! bir beş numara transferi olur..

Semih Tuna' Alıntı:
[quote="Semih Tuna":1j1jcagq]Mert Uyguç play-off a doğru Türk bir 5 numara alınabileceğinin sinyalini verdi.

Acaba bunun Umut Yenice olabilme ihtimali ne kadardır?

Umudum hala sürüyor Nisan ayı oldu bu aralar umarım gerçek! bir beş numara transferi olur..[/quote:1j1jcagq]

Zaza Pachulia desem???:) Adnan Polatin tarif ettigi yildiz oyuncu neden olmasin??Atlanta zaten havlu atmis durumda!

Nasıl yani Atlanta play-off'a giriyor çok büyük ihtimalle.

Zaza'yı kesinlikle bize yedirmezler zannediyorum..Nba'den ayrılsa bile Euroleague'de başı çeken takımlar isterler onu.

bence yabancı oyunculardan ziyade türk oyuncularımızın transferleini düşşünelim bazıları kadroda fazlalık yapmaktan başka bişe y yapmıyo... ayda yılda şans gelendeler hep kötü kullanıyolar...

Şu anda Detroit Pistons da oynuyan ama 1 maç bile forma şansı bulamıyan Gerald Fitch le tekrar anlaşmamız bizim için en hayırlısı olacak. Birde koç olarak Oktay Mahmuti nin gelmesini çok isterim.Murat Özyerle sorunum yok ama Oktay Mahmuti = 2 Murat Özyer :(
Takım kadrosu olarak ise :

1.Numara
Dee Brown
Cüneyt Erdem

2.Numara
Gerald Fitch
Alper Saruhan
Murat Kaya

3.Numara
Tarıq Kinsay
Erdem Türetken
Tufan Ersöz

4.Numara
Charles Gaines
Ermal Kurtoğlu

5.Numara
Hüseyin Beşok
Lavrinovic

Gaines iyi niyetli istikrarlı hızlı calıskan ama o kadar macını seyrettim teknigi bilekleri sınırlı yetenekte oyun zekası da pek parlak gelmedi bana. Pozisyonuna gore de kısa, Williams'tan bile blok yedi. Kerem Tunceri transferi yabancı transferlerini de belirleyecektir.
Murat Kaya Erdem Turetken ve Fatih-Cemal ikilisinden biriyle yollar ayrılabilir.
Yabancılar,
Oyun kurucu da oynayabilen savunması ust duzey bir 2 numara
2-3 oynayabilen skorer
İceriyi kapatabilen hucumda ve savunmada belli bir standartı verebilecek bir center
Orta mesafe sutu olan bir 4 ve
Hosley

Eger Kerem Tunceri gelirse Dee'yi tutmanin pek bir manasi yok bence. Ha Cüneyt'in yerine gelebilir ama ben sahsen Cüneyt'in bu takimda mutlaka tutulmasindan yanayim.

mustafakaya' Alıntı:
Şu anda Detroit Pistons da oynuyan ama 1 maç bile forma şansı bulamıyan Gerald Fitch le tekrar anlaşmamız bizim için en hayırlısı olacak. Birde koç olarak Oktay Mahmuti nin gelmesini çok isterim.Murat Özyerle sorunum yok ama Oktay Mahmuti = 2 Murat Özyer :(
Takım kadrosu olarak ise :

1.Numara
Dee Brown
Cüneyt Erdem

2.Numara
Gerald Fitch
Alper Saruhan
Murat Kaya

3.Numara
Tarıq Kinsay
Erdem Türetken
Tufan Ersöz

4.Numara
Charles Gaines
Ermal Kurtoğlu

5.Numara
Hüseyin Beşok
Lavrinovic

Gerald Fitch Detroit'te oynamıyor..Zaten hiç oynamadı.

İtalyan Cantu takımının formasını giyiyor..

Kadromuza tekrar katılmasını bende isterim tabii.

Bence kerem gelirmi tartısılır ama baris ermisi alabliriz kaptanın arkasında rahatlık sorunsuz takımı sırtlıcak isim olabilir, he tabi bunu dee giderse diye söylüyorum dee yi en azından kişilik olarak sevdim galatasarayın nedemek oldugunu kavramıs seneye kalırsa bence solomon u ezer gecer kendi fikrim :)

Belki komik gelecek ama ciddiyim Gelecek Sezon 1 seneligine ikna ederek,yalvararak ITU'den Harun Erdenay'i renklerimize baglamaliyiz...Hani derler ya 50'lisine kadar oynar harbiden de oynar..

37 yasinda 25-30 sayi atiyorsa soyle ya da boyle 50 yasinda ben eminim ki 10-15 sayi atar..

Yetenek olmez!! Harun Erdenay derim....Ve umarim boyle bir girisim olur.

Hatta ve hatta Play-Off larda neden olmasin????

Bir Erdemden bir Cenkten daha fazla katki verecegine yuzde yuz bir eminim! En azindan Cenk Akyol kenarda izleye izleye Harun abisini bir kac sey kapar!

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Belki komik gelecek ama ciddiyim Gelecek Sezon 1 seneligine ikna ederek,yalvararak ITU'den Harun Erdenay'i renklerimize baglamaliyiz...Hani derler ya 50'lisine kadar oynar harbiden de oynar..

37 yasinda 25-30 sayi atiyorsa soyle ya da boyle 50 yasinda ben eminim ki 10-15 sayi atar..

Bir Erdemden bir Cenkten daha fazla katki verecegine yuzde yuz bir eminim! En azindan Cenk Akyol kenarda izleye izleye Harun abisini bir kac sey kapar!
:p entresan bi yaklaşım

Emir Kalyoncu' Alıntı:

Kesinlikle ve Kesinlikle! Harun böyle birşeyi kabul etmez..Harun Erdenay sırf İtü'yü eski günlerine döndürebilmek için basketbola geri dönüş yaptı sanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...