2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Serkan erdoğan galatasaray'a gelebilirmi ? hangi takımlı bilmiyorum ama şampiyonluk için kaliteli yerliler almalıyız hüseyin beşok,serkan erdoğan gibi oyuncuları kadromuza katabilecek mali gücümüzünde olduğuna inanıyorum

Serkan'ı kendi kulübü kalmasını istiyor. Ayrıca İspanya'da da talipleri oldukça fazla. Bize gelmesi oldukça zor. Hem iki numarada Tufan ve Murat'ın olduğunu düşünürsek...

bir an önce çok iyi 4 yabancı alıp yanına kalbur üstü iyi yerlileride ekleyerek iddialı bir kadro kurmamız gerekir ama bunun için geç kalındı alınacak türk oyuncu kalmadı bütün yabancıları değiştirmeliyiz hepsi çok iyi yabancılar olmalı eğer 6.5 milyon dollar lık bütçe hayal değilse ilk 3 için yarışacak bir kadro kurulur ama site adminleri bir açıklama yapmalı bu bütçe warmı ya da wardı da sır mı oldu
ergin ataman 4 milyon dollarlık bütçeleri olduğunu ve bu bütçeyle ligde şampiyonluk ulebte de final8 için bu bütçenin yeterli olacağını söyledi nitekim italya ligi sayı kralı apodaca yı alarak transfere iyi başladılar biz mitchella dewam edeceksek işimiz zor geçen sene lig çok kötüydü kalitesizdi geçen sene o kadro halil ünerde olsaydı o da bu takımı 4. yapardı artık 4. rehavetini üzerimizden atıp yeni sezon için transferleri hızlandırmalıyız inşallah murat özyer ona olan güvenimizi boşa çıkarmaz
adminlerimizin alınacak yabancı oyuncularla ilgili bir duyumu varsa bizimlre paylaşsada bizde bu karamsar havadan kurtulsak

Can Akan' Alıntı:
bir an önce çok iyi 4 yabancı alıp yanına kalbur üstü iyi yerlileride ekleyerek iddialı bir kadro kurmamız gerekir ama bunun için geç kalındı alınacak türk oyuncu kalmadı bütün yabancıları değiştirmeliyiz hepsi çok iyi yabancılar olmalı eğer 6.5 milyon dollar lık bütçe hayal değilse ilk 3 için yarışacak bir kadro kurulur ama site adminleri bir açıklama yapmalı bu bütçe warmı ya da wardı da sır mı oldu
ergin ataman 4 milyon dollarlık bütçeleri olduğunu ve bu bütçeyle ligde şampiyonluk ulebte de final8 için bu bütçenin yeterli olacağını söyledi nitekim italya ligi sayı kralı apodaca yı alarak transfere iyi başladılar biz mitchella dewam edeceksek işimiz zor geçen sene lig çok kötüydü kalitesizdi geçen sene o kadro halil ünerde olsaydı o da bu takımı 4. yapardı artık 4. rehavetini üzerimizden atıp yeni sezon için transferleri hızlandırmalıyız inşallah murat özyer ona olan güvenimizi boşa çıkarmaz
adminlerimizin alınacak yabancı oyuncularla ilgili bir duyumu varsa bizimlre paylaşsada bizde bu karamsar havadan kurtulsak
acaba diyorum bu 6,5 milyon $ lik bütçe lincoln'e mi gitti :?

Gercekten de Gecmıs olsun yanı ...
Murat Ozyere bu taraftarın sabrının doldugunu bırının hatırlatmasını rıca edıyorum.

GODO'YU bekler gibi bekliyoruz....

Burak gece artık bombalarız merak etme. :) Oraya sakla sinirini. :D

Yazık olmuş gerçekten...

Godo kımdır bu arada abi ?
Takıma olan guven gıttıkce azalıyor .
Her dalda atılım yapan Gs yonetımı basketi unutmus olmamalı :?

İnanmak gerçekten zor. Bir sene 4. olup başarı elde ettiler diye daha iyisine gitmek yerine adeta yatıyolar. Bari play-off un dışında kalmasak diye düşünmeye başladım. belki de kalmamamız daha iyi olur hiç değilse siüpürülmeyiz. Gerçekten yazık oldu. nasıl bir transfer politikamızın olduğundan ziyade olup olmadığını sorgulamaya başladım.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Güzel soru:)
godo'yu kimse tanımaz.
sen hep geleceğini ve her şeyin birden değişeceğini ve mükemmelleşeceğini zannederek beklersin ama o hiç gelmez.
sen yinede hep beklersin böylece hayat akıp gider.....

Re:

Burak Barut' Alıntı:
basketle ilgilense yönetim şimdi ülkerden kurtulmuş olacaktık vestel bize 10 miyon $ kadar bütçe sağlayacaktı ama yönetim malasef basketi unutmuş murat hocada sıkıntılı bence bu durumdan tepkimizi yazılı olarak gösterelim önümüzdeki sezon bjk ye bile ezilebiliriz bu şekilde ve hiç iyi olmaz buda !!!!!

Evet insanlar hp bekler ama arzu ettikelrine ulaşamaz.Sadece öle beklerler...

Galatasaray da bekliyor.Bekleyip ne olacaksa...

peki slaughter'ı transfer ettikmi gerçekten çünkü murat hoca bişey demedi sadece söylentimi slaughter transferi :?

ekşi sözlük(godoyu beklerken): sonuçsuz bir bekleme eylemi
gelmeyeceğini bildiğiniz halde godot'u beklersiniz
bir ümit gelmesini dilersiniz
ama o hiç gelmez..siz yine de beklersiniz

Re: Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2674d]Godo kımdır bu arada abi ?
godo'yu kimse tanımaz.
sen hep geleceğini ve her şeyin birden değişeceğini ve mükemmelleşeceğini zannederek beklersin ama o hiç gelmez.
sen yinede hep beklersin böylece hayat akıp gider.....[/quote:2674d]

:) :) Guzelmiş abi o zaman biz onu transfer edelim :)
Aslında Godo yerine Halil Ünerde desen fena olmazmış hani :)

Re: Re:

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":d8c1a][quote="Burak Barut":d8c1a]Godo kımdır bu arada abi ?
godo'yu kimse tanımaz.
sen yinede hep beklersin böylece hayat akıp gider.....[/quote:d8c1a]

:) :) Guzelmiş abi o zaman biz onu transfer edelim :)
Aslında Godo yerine Halil Ünerde desen fena olmazmış hani :)[/quote:d8c1a]burak.
godo'yu beklerken samuel beckett'in bir tiyatro oyunudur orada herkes godo'yu bekler ve herkesin godo'dan anladığı başkadır ama herkesin ortak olduğu godo mutlaka bir gün gelecektir ve herkes mutlu olacaktır....
ama GALATASARAY'A GODO GELMEZ!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...