2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler Marcus Slaughter bize gelmiyor.

Marcus Slaughter signed a two-year contract with the Miami Heat on Monday, the Riverside native said. Slaughter, a 22-year-old forward, said he will begin playing for the Heat's summer league team in Orlando next week following a successful season spent in the Turkish Basketball League.

Kendileri Miami Heat ile 2 yıllık anlaşma yapmış.Geçmiş olsun.daha iyi yabancılar alırız umarım...

Ayrıca kendileri bir açıklama yapmış.

Gerçek hedefinin bu olmadığının ve oynamak istediğini söylemiş.Ayrıca defans ve ribauntlarda etkili olmak istiyormuş...

Hayırlı olsun.

TRansferde çok geç kalıyoruz.Cüneyt çok iyi transfer ama tek başına lider olacak bir oyuncu değil.Maç içerisinde de uzun zamanlar alınca yorulan hata yapan bir oyuncu.Artık adam gibi yabancıların gelmesi lazım yoksa play-offa girmek için bile zorlanırız.Ne şutörümüz ne sayı kaydeden bir pivotumuz var bu kadro gerçekten çok eksik.

Cüneyt'i alıp Mitchell'ı yollamak hangi akla mantığa sığıyorsa artık.. Savunma yapan, top kapan, etkili penetreleri olan ve hızlı hücum oyununa yatkın, şutu makul derecede bir guardı yollayıp, yerine artık dizleri bitmiş, savunma babında tam bir felaket olan, baskıya top getiremeyip oyun dahi kuramayan, önünde kolları azıcık uzun bir adam olduğunda dahi uzuna bile pas indiremeyen bir guard aldık. İstediği kadar şutu olsun. Şu koca senenin Efes adına berbat olmasının başlıca sebebi, hemen bir sene önce o çok güzel oynadıkları şut setlerinden bir tane bile oynayamamış olmaları.. Niye mi? Cüneyt efendi oyun kuramıyor çünkü karşısında Tutçu Açık kadar kötü bir savunmacı olsa bile..

Önce verilen tepkileri görünce acaba ben mi yanlış tanıyorum Cüneyt Erden´i dedim. Son sezondaki performansı iyi olmasa da Cüneyt gibi tecrübeli bir ismin kadroya katılmış olmasına sevindim. O´nun ULEB´te Avrupa tecrübesinden yararlanacağımıız umuyorum eğer gerçekten anlaşma sağlanabilmişse.

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Cüneyt Erden, Galatasaray Cafe Crown?da

Yeni sezon için çalışmalarını sürdüren Galatasaray Cafe Crown, Efes Pilsen?in oyun kurucusu Cüneyt Erden ile sözleşme imzaladı.

Geçen ay da Darüşşafaka?dan Erdem Türetken?i transfer eden takımımız, Cüneyt Erden ile 1 yıllığına anlaştı.

Cüneyt Erden
Boy: 1.85
Doğum Tarihi: 5 Eylül 1977
Mevki: Oyun Kurucu Guard
Geldiği Takım: Efes Pilsen

TBL kariyeri:
06-07 Efes Pilsen
05-06 Ülkerspor
02-05 Darüşşafaka
00-02 Türk Telekom
95-99 Tofaş

Bursa doğumlu olan Cüneyt Erden, Tofaş altyapısında yetişti ve profesyonel kariyerine de aynı takımda başladı. Bursa ekibiyle 1999 ve 2000 yıllarında iki şampiyonluk yaşadı.

2006?da Ülkerspor?un şampiyon kadrosunda da yer alan Cüneyt Erden, son olarak Efes Pilsen?de forma giydi. Geçen sezon 27 maçta 5.81 sayı ortalaması yakalayan Erden, maç başına 2.6 asist yaptı.

Yeni transferimiz, geçen yıl Euroleague?de 4.8 sayı, 1.2 asist ile oynadı.
kaynak:
http://www.galatasaray.org/basketbol/de ... rID=300186

ben şahsen bu transferi çok olumlu buluyorum hayırlı olsun takımımıza..

Ömer karşı çıksa da çok güzel bir transfer..Alabileceğimiz en iyi Türklerden birini aldık..Hayırlı olsun :)

iyi bir transfer fakat çok eksik bölgemiz var onlarda haledilmeli

Slougter olayıda balona benziyordu zaten öylede çıktı

Aslına bakarsak iyi bir transfer. Ender, Kerem, Tutku ve Engin'i alamayacağımıza göre alabileceğimiz en iyi Türk guardlardan birini aldık. her ne kadar savunma yönü zayıf olsada hücumdaki sahayı görme yeteneği ve şutunun olması artı yönleri. Bence Mitchell gitmeli. bize katkısı sadece fast break lerde oluyordu. Sete sette pek birşey yaptığı söylenemez. Şutuda bence o kadar iyi değildi. Cüneyt'in bize çok şey katcağı kesin hele Ülker2deki final performansı lider özellikli bir oyuncuda olduğunu gösteriyor.

Hüsnücan Ardil Slaughter'ın bizden vazgeçtiği ben İngilizce olarak verdim zaten.Birşey yazmadan 3-4 satır yukarıya bak.

Gelip burada yalancı,palavracı sitenin reklamını yapma.Forumlara girip üye calmak cin binbir numara yapan siteleri karıştırma buralara.Alakan var yada yok ama Tblforumdan ben burada birşey görmek istemiyorum.

Jaglaları,Perryleri bize getiren Mehmet Yagmurlarla anlaştıgımızı söyleyen sonrada aa bak ne balon çıktı diye aramızda dalgaa geçtiğimiz siteleri lütfen bir daha linklerini görmeyelim.
Zaten kesin bir haber olursa başka siteler verir...

evet ilk transferi gerçekleştirdik
bana göre cüneyti alabilmemizin tek nedeni geçen sene yaşadığı sakatlıktır.yaşadığı sakatlık onun ücretinde baya bir düşüşe neden oldu diye tahmin ediyorum.ülkerde efese giderken yıllık 500 bin dolar aldı diye duymuştum bu transfer bize baya bir iyi gelecek.olan yine ismete olacak ama artk ismet içinde geç.bu saatten sonra fazla bişey olacağını sanmıyorum.

tblforum a gelince murat kaya gitti diye duyuran tek sitelerdi ben tepki verdiğimde ne kadar tepki aldığımı hatırlıyorum belki sizde hatırlıyorsunuz.marcus transferinide bir tek onlar duyurdu yani şuan adam bize gelirken vazgeçti gibi bir olay yaratmaya çalışıyolar ama galatasaray taraftarını kandıramazlar onlara burdan bu kadar malzeme çıktı gidi diğer takımların forumlarındaki insanları keklemeye çalışsınlar.bu büyük taraftarla oynamayı bıraksınlar..

yıldız anlamında söyledim batuhan ama haklısın 2.transfer oldu
erdemde görev adamı istatistik olarak olmasada bize katkı sağlıyacağına inanıyorum

Arda Öztürk' Alıntı:
tblforum a gelince murat kaya gitti diye duyuran tek sitelerdi ben tepki verdiğimde ne kadar tepki aldığımı hatırlıyorum belki sizde hatırlıyorsunuz.marcus transferinide bir tek onlar duyurdu yani şuan adam bize gelirken vazgeçti gibi bir olay yaratmaya çalışıyolar ama galatasaray taraftarını kandıramazlar onlara burdan bu kadar malzeme çıktı gidi diğer takımların forumlarındaki insanları keklemeye çalışsınlar.bu büyük taraftarla oynamayı bıraksınlar..

peki murat kaya'nın gittiğini ve slaughter'ın bize geldiğini ömer horzum da onaylamamışmıydı,ben tekrar hatırlatıyım tblforum adminlerinden biriyim ancak anasayfa ile ilgili hiçbir ilgim yok,yapılan yanlışları koruyacak halimde yok ama burada kimseye karşı haksızlık yapılmasını istemem

murat kaya olayını batug.org ve gsbasket.org'da ömer kardeşimizde belirtmişti neden haber gerçekleşmeyince tek suçlu tblforum biri bana açıklayabilir mi?

yanlış anlaşılmasın sadece bu konuda haksızlık yapıldığını düşünüyorum

Arda Öztürk' Alıntı:
evet ilk transferi gerçekleştirdik
bana göre cüneyti alabilmemizin tek nedeni geçen sene yaşadığı sakatlıktır.yaşadığı sakatlık onun ücretinde baya bir düşüşe neden oldu diye tahmin ediyorum.ülkerde efese giderken yıllık 500 bin dolar aldı diye duymuştum bu transfer bize baya bir iyi gelecek.olan yine ismete olacak ama artk ismet içinde geç.bu saatten sonra fazla bişey olacağını sanmıyorum.

Slaughter olayı aslında doğruydu bizle anlaşmıştı.
nba seçilmeseydi %90 bizdeydi, ama tbl forum bunu zaten bizden öğrendi.
bizmi kimden öğrendik :D :D
Gökçe açıklasın onuda.

tblforum.com'u savunduğum falan yok.Adamların hiç bir kar amacı olmaksızın var yok çalıştıkları ortada.Türk basketboluna faydalı bir site ve her dakika güncel kalan bir site yetişiyor.
Ayrıca Galatasaray'ın Perry,Jagla vs oyuncularla antlaştıklarını hiç bir zaman yazmadılar.Sadece bu oyuncularla temasta olduklarını belirttiler buda kötü bir şey değil menajerlerden aldıkları bilgileri bizlerle paylaşmaları.
Sonra slaughter ve mehmet yağmur'a gelirske bu transferleri bizzat bende biliyorum bu transferler Galatasaray'ın sonradan vazgeçtiği transferlerdir.Slaughter ise kendi isteği doğrultusunda Miami'yi tercih etmiştir.Ancak buda Galatasaray'la en başta antlaştığı gerçeğini değiştirmez.Bu güncel ve bizlere değişik bilgiler sunan basketbol sitemizi aşağılamak yerine onlara sahip çıkalım.
Unutmayalımki tblforum profesyonel yazarlarla çalışmak yerine gsbasket ten ve diğer forumlardan basketbolla ilgilenen insanlara şans verip onlara sitelerinde yazı yazmaları için fırsat tanıyor.Örnekleri gsbasket te de var.
ahmet arif abi ilk yazın tblforum.com tarafından en yakın zaman içerisinde bekleniyor.Ayrıca gsbasket.org tan isteyen kişiler yazılarını bana göndersin tblforum.com da yayınlayalım dedi admin arkadaş.
SAYGILAR;

Aslında suclu aramaktan ote one cıkma duygusyla bunların soylendıgıne ınanıyorum.
Slaughter konusunda Cem cok haklı Yonetıcı vurgunu yedık bıraz:)
Acıkcası ben tblforum.com a burdan her hangı bır dedıkoduya da ınanmayacagım artık sadece gozumun gordugu ımzalara ınanacagım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...