2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Umarım transferdeki bu sessizlik iyiye işarettir ve fırtına öncesi sessizliktir. Murat Hoca'nın bir an önce birkaç yabancı transferini sonlandırmasını bekliyoruz. Ancak bu oyuncular tabiki kaliteli olmalı...

üyelik sorunları yüzünden uzun bir süre siteden uzak kalmıştım.Transfer konusunda bu sene izlediğimiz yol yanlış ve bu şekilde devam ettikleri sürece murat hoca tepki alır. Şu ana kadar Erdem.TÜRETKEN ve cüneyt erden alındı ve bunların yanına alınacak 4 yabancı ne kadar iyi olursa olsun bence yinede yetersiz kalacak kadromuz. yerlilerimiz hala zayıf daha kaliteli yerli oyuncular alabilirdik Ender Arslan,Hüseyin beşok gibi... Bir telekom kadar olamadık Bekir.Yarangüme gibi bir oyuncuyu biz almalıydık şuan basketbol şubesine ve Murat.Özyer'e kızgınım oysa murat.özyer çok inandığım ve güvendiğim biriydi....

Ya artık 1 tane de olsa yabancı alınsın artık bir seylerden süpe duymaya basladım nedeni ise futbol takımana harcanan para vede oradakı transfer buyuk ölcüde bittigi için artk baskkete gelir dıyodum ama malasef bekleyislerim bosuna imis denilen 10 günde gecti bence bu istenilipde alınamıyan oyunlar oldugu için sezsizlık devam ediyo

Can sıkıntısı baş görsteriyor.Acaba bilgisi olan yok mu transferlerle ilgili?

Tblforum çalışanlarından hiç dedikodu yok mu?Duyum.En azından onlarla kendimizi avutuyorduk.Gündem oluyordu...

En azından transferlerle ilgili bir açıklama yapılmalıydı nasıl futbolda ilgilendiğimiz oyuncular var deniliyorsa basketbolda'da bu olmalıydı.Sanırım 4 tane abd'li toptan gelecek ve ilk beş hafta sonunda bunlardan en az 2 si gönderilecek her zaman olduğu gibi o zamanda Murat.Özyer baş sorumludur. bu kadar sevdiğim destek verdiğim bir adam için malasef bunları yazıyorum ama transfer'de izledikleri yol gerçekten sabır denilen duyguyu zorluyor....

tbl forumdakılerde bu duruma alısık degiller biz alıstık her sene bole beklemelere yine bekliyoruz sonuc yine japonya , tbl2 ,veya 3 sınıf basketbol ülkelerinin yıldızlarını getırıp hedef sampiyonluk avrupada basarı dıyıp bizi kandıracaklarını sanıyolar kendi fikrimdir işalahh ben mahcup olurum :D

Arkadaşlar sabır her derdin ilacıdır.Bekleyin GS Büyük bir klüptür bu sene hedefler büyük ben inanıyom güzel transferler olacak vede hepsi aynı anda gelecek kimbilir belki hepsinle anlaşmışızdır.ben böyle inanıyom......Saygılar.......

cüneyt transferiyle takımımız hedeflerinin üst sıralar olduğunu belli etmişti zaten
mims ismi gündeme geldi ancak kesinlikle inanmıyorum böle saçma bi transfer oacağına :D
bir bütçedir gidiyo 6.5 usd sanırım .. beşiktaşın bütçesi eminimki bütçemizin yarsı ancak hedefleri bizi sinir edici cinsten uleb'de ilk 8 ve üst sıralar biz ise guruptan3. çıkmaya razı bi konumdayız şu an için :S
murat özyeri gören ya da duyan var mı ?
sırra kadem bastı deyim yerindeyse :D

arkadaşlar daha henüz hiç bir yabancı transferi yapmamışız.
önemli isimlerle ilgileniyormuşuz o yüzden uzamış transferler.
umarım en kısa sürede sonuçlanır yeni transferlerimiz.

abim iyi güzel diyonda 1 taneside bitmez bunların bu laflar benim futbol takımında onccekı 5 senede duydugumlar lafala oyuzden ben ümidi simdi kestim :(

yeter artık iyi bir yabancı alalım bütün takımlar transferi bitirdi biz daha 2 yerli aldık eldeki yabancılar ne durumda bilgisi olan varmı yazarsa sevinirim

Önemli isimlerle ilgileniyorsak ,elbet yapılır yani.Diğer takımlar tabii bizden daha önde ;ama onlardan daha kaliteli transferler yaparak onları geçeceğiz.Açıkçası ben çok dert etmiyorum,transfer bombları patlar bugünlerde.Sonra takım kaynaşır.Lige iyi başlarız.Uleb de başarılı oluruz,eminim.

Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
arkadaşlar daha henüz hiç bir yabancı transferi yapmamışız.
önemli isimlerle ilgileniyormuşuz o yüzden uzamış transferler.
umarım en kısa sürede sonuçlanır yeni transferlerimiz.
valla biz gerçekten önemli isimlerin kadroya katılacağını bilsek daha bekleriz sorun değil ama ses seda çıkmaması bizi endişelendiriyor.En azından bir açıklama yapılmalı biz bu klübün taraftarlarıyız ve transferdeki gelişmelerden haberdar olmak en büyük hakkımız ....

Şu anda lübnan da oynayan Devon Ford u alabiliriz her ne kadar çok iyi liglerde oynamasada çok skorer bir oyuncu 1-2-3 numaralı poziyonlarda oynuyo şutu da var ribauntlar da da etkili savunmasıda fena degil belki bütçemize uygun adam bulunamassa bu adamı kadromuza katabilirz.Dennim Mims umarım yalandır

Rakiplerimiz bir bir transfer yapıyor.Özellikle Telekom ciddi bir kadroyla geliyor bu sene de tıpkı geçen sene olduğu gibi.Seneye zirveyi 5takım zorlucak gibi.Ve Galatasarayımızın hedefleri belli.Ligde final ve avrupada gidebildiği yere kadar gitmek
Ülkerin gücü ortada
Telekom iyi bir kadro kurdu
Efes her zaman ki gibi bu ligin finaline oynuyan takımı.Bu sene de böyle olucaktır
Beşiktaşta geçen seneki durgunluğuna son vericek gibi.Ergin hoca ve iyi bi kadroyla zirveye oynamak istiyolar.Bu da onun bir göstergesi..
Saydığım takımlardan en zayıfı beşiktaş olucak dersek bizi geri kalan 3takımın önüne geçiricek ne gibi hamleler yapıldı?
Ben hiçbirşey göremedim.Ve Galatasarayın transfer politikalarına inanmıyorum.Eğer böyle giderse geçen seneden farkı ne olucak?

Arkadaşlar ben Yeni Üye Oldum Öncedende Takip Ediyorum Burda en Bilgili Yani En Çabuk Olayları Öğrenen eyüp Abi galiba Eyüp Abi Bizim Şu Forumda Yazdıklarımızı Bir Kağıda Çıkarda Gidip Kombine satılan Yere As! Millet Okusun Ya Basket Ligi Biteli Ne kadar Oldu? Daha Bitmeden Tranfer Çalışmalarına Başlandı Deniliyodu Ama nerdeyse Lig Başlıcak Bırakın Transferi Haber yok.Bu İşten Çıkarılcak İki sonuç var.

1-Ya Çok Büyük yıldız Gelcek Adı Saklanılıyo Engellenmesin Diye Futboldaki Lincoln Tranferi Gibi.

2-Yada Hiçbir Oyuncuyla Anlaşılamadı(6.5 milyon usd Olması rağmen)

Burdan Murat Hocaya Sesleniyoruz Hocam Artık Bitir Şu tranferi Bak Dolarda Düşüyo.

Yakında 1 Ytl olcak

Ugur arkadaşım aramıza öncelikle hoş geldin.
1. maddenin gerçekleşme payı çok da mantıklı değil çünkü basketbol zaten Türkiye'de aşırı ilgi duyulmuyor.
4 oyuncu geleceği düşünürsek en azından 1-2 belli olmalıydı yıldız transfer için.

Re:

Mert Yigit Kazan' Alıntı:
Ve Galatasarayımızın hedefleri belli.Ligde final ve avrupada gidebildiği yere kadar gitmek
Fatih Terim´in konuyla ilgili çok güzel bir sözü vardı. Hedef neden final, kupayı almak değil de. Eğer kadro güçlerini dikkate alarak yazdım dersen ; birincisi o noktaya gelen bir takım için kalite farkı ikinci planda kalır, ikincisi bizim kadromuzun kalitesi henüz netleşmedi.

Uğur Güven; Düşüncelerini yazarken cümlenin ilk kelimesini büyük harfle diğer kelimeleri küçük harfle başlatırsan kanımca daha iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...