2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

2 adam alıp yerli transferini kapatmıştık
1 adam alıpda yabancı transferini kapattık sanırım
galatasarayın forvet(pauleta) transferine döndü iş bekle ki gelicek :D

Bence bizim en büyük sorunumuz basketbola yeterli ilgiyi çekememek oldu.Sürekli futbolla ilgilenildiği için basketbol dahil futbol dışındaki spor dalları amatör branşlar olarak geçiyor.Böyle bir durumda yöneticilerin ilgilenmemesi şaşılacak bir durum değil bence.Eğer gereken yapılmazsa bizlerin de taraftar olarak sesimizi yülseltmemiz gerekecek.

Resmen bu transfer döneminde taraftara eziyet çektirdiler.Buraya defalarca transfer haberi görmek için koştuk ama her seferinde hayal kırıklığı ile döndük.BRAVO MURAT HOCA YAPTIĞINIZ TRANSFER POLİTİKASI İLE TAKIMIN HEDEFLERİNİ BELLİ ETTİNİZ... :claps

Yaptığımız 3 transfer var.Transfer konusunda 86 sayfayı aşmısız.İnsanların hayal kırıklığı yaşaması çok normal.Ama bekleyip görecez.Başka bir çaremz de yok...

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Yaptığımız 3 transfer var.Transfer konusunda 86 sayfayı aşmısız.İnsanların hayal kırıklığı yaşaması çok normal.Ama bekleyip görecez.Başka bir çaremz de yok...
haklısın beklemekten başka çaremiz yok şimdilik.86 sayfa yazmışız gören der bu takıma her gün bir oyuncu transfer edilip gönderiliyo...ASLINDA YENİ TRANSFER GELENE KADAR BU BAŞLIĞA YAZMAMA GREVİMİ YAPSAK :D

Bence pota altına muhakkak sırtı dönük oynayabilen bir uzuna ihtiyacımız var.Örneğin karşıyaka'ya giden Asım Pars neden alınmadı anlamış değilim.Türk uzunlardan albileceğimiz tek önemli isim de Hüseyin Beşok.Kendisi bir programda Galatasaray taraftarı olduğunu söylemişti.Bence yüksek hedefleri olan bir Galatasaray' gelmeyi kendisi de kabul eder.

turgut sahin' Alıntı:
Bence pota altına muhakkak sırtı dönük oynayabilen bir uzuna ihtiyacımız var.Örneğin karşıyaka'ya giden Asım Pars neden alınmadı anlamış değilim.Türk uzunlardan albileceğimiz tek önemli isim de Hüseyin Beşok.Kendisi bir programda Galatasaray taraftarı olduğunu söylemişti.Bence yüksek hedefleri olan bir Galatasaray' gelmeyi kendisi de kabul eder.
Asım Pars'ı alsaydık Fatih'e haksızlık yapardık.

Fatih'e 3 top geldiğinde 1 steps,1 kaçan atış,1 de basket oluyor dersek Asım da ondan pek farklı değil.Biraz daha incesi,

Karamsazrlığa kapılmamak elde değil çok geç kaldık transfer konusunda maalesef.... Murat hoca kimi alacak bilmiyorum ama ortada şöyle bir gerçek var ki diğer tüm takımlar çok iyi transferler yaptı vede bzi hala büyük bir belirsizlik içerisinde takımda kimin gitip gitmediğini bile bilmiyoruz

Artık yönetimin harekete geçmesi gerekiyor.Galatasaray futbol takımı milli oyuncuları ya da yabancı yıldızları kadrosuna katarken,voleybol takımına milli oyuncular alınırken,bayan basketbol takımına milli oyuncular alınırken basketbol ikinci değil hatta üçüncü plana atıldıTabiki diğer branşlara da alınacak buna karşı değlim ama basketbolla da birilerinin ilgilenmesi gerekiyor.çünkü artık kimsenin sabrı kalmadı.

87 sayfadır bu bölümüğn içinde 100'e yakın isim kullanıldı . Eğer yöneticiler bizi takmalarını beklemiyorum ama bu işi profesyonel yapan abilerimizi dinleselerdi de kadromuz kurulsaydı bizlerde ilk 5 seçimi yaparken zorlansaydık :?

ya nolursunuz sakin olun sizi böyle stres altında görünce bende stres oluyorum :)
ya geçen sene bu adam sizi 4. yapacem dedi ve yaptı.
bu sene demeç verdi galatasaray final oynayacak dedi ve final oynayacaz free agent ların boşa düşmesini bekliyoruz elimize çok kaliteli oyuncular düşecek zaten bir çok oyuncuyle anlaşılmış takımları serbest bırakması halinde bizde oynayacaklar sakin olun bu konunun 120 sayfa yolu var :)

bence 4 numaraya alınacak en iyi oyuncu kıllınworht dur 3 numaraya ise trepagnıer alınmalıdır bunlardan biri serbestmi bilen var mı?

Arkadaşlar çok kaliteli 2 uzunla görüşüyormuşuz anlaşmak üzereymişiz isim bilmiyorum.
Transferler bittikten sonra imza töreni yapılacak bayan takımımız gibi her şey açıklanacak.
Hedefler kombineler taraftarla ilgili yenilikler Kimler kalmış kimler gitmiş vb... bir çok konuda açıklamalar yapılacak.
bunlar tamamen netleşsin ondan sonra eleştrilerimizi yaparız.
Bu sene zirve dışında hiç bir şeyi başarı olarak görmüyoruz bunu gerekli kişilerde biliyor ve ona göre hareket etmeye çalışıyorlar.
Beklemeye devam.....

Yönetim avery transferi ile ince eleyip sık dokudugunu gösterdi..Okada isim vardı bana göre alınabilicek en ii oyunculardan birini aldı e takdir edeceksiniz ki ii uzun bulmak daha zor bencede biraz daha sabır etmeliyiz çünkü yönetim COK ŞAŞIRTICI şekilde bu sene ii işler yapıo bayanlarda da keza öle erkek takımındada güzel günler yakın bnce

durmak yok beklemeye devam :)

en azından transferlerin 2 si uzun olacak :) bunu biliyoruz artık

ALİ YEŞİL' Alıntı:
bence 4 numaraya alınacak en iyi oyuncu kıllınworht dur 3 numaraya ise trepagnıer alınmalıdır bunlardan biri serbestmi bilen var mı?
Killingsworth italya nın legea scafetti takımı ile anlaştı , trapagnier ise şu an için bir takımla anlaşmadı bildigim kadarıyla.

Trapagnier Ülker de oynarken iyi bir grafik çizdi.Ama hafızam beni yanıltmıyorsa Murat hoca başa geldikten sonra fazla süre alamadı takımda.O yüzden Murat hocanın çokta istediğini düşünmüyorum Trapagnier'ı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...