2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 numara için art long da faydalı olabilir geçen yıl banvit'te iyi bir sezon geçirmişti ,sırtı dönük oyunu var dışarıdan şutta atbiliyor hem de çok tecrübeli bir oyuncu faydalı olabilir.

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Art long iyi bir oyuuncu hele birde gaza geldi mi tamam dır ama sürekliliği yok çabuk agresifleşiyor bize sakin adam lazım

huseyinozturk' Alıntı:
Nba yaz lıgınde mesela Al Thornton ,Craig Smith, Spencer Hawes ii oynamıslar bunlar alınamazmıkı
Şaka farzettik hep beraber.Bunlar Nba de çok önemli görev adamları olacak.Almayı geçin,düşünmek bile hata olur.

Arkadaşlar bekliyoruz ama bu kadar transferde geç kalmamız doğru değil... Neyi Bekliyoruz Anlamıyorum... Transfer demek Seyirci demek Seyirci demek Maç Demek.. Transfer yoksa Seyirci İlgi göstermez.. İlgi olmazsa Takım Maç Kazanamaz.. 3 yabancı dediler... 1 yabancı bile gelmedi daha ben söleyim 1 hafta içerisinde yaptık yaptık transfer yapmadık yabancı oyuncu filan alma şansımız %5 .. Yinede Sabır diyorum.. Sabrın sonu hayır selamet... inşallah iyi yöndeyiz..!!

aslında 2 yabancı oyuncu yeterli diyorum... bi tane skorer çok kaliteli 3 numara oyuncu !! bi tane de skorer tecrübeli savunması iyi olan kaliteli pivot takımımız için ideal olduğunu düşünüyorum 3 transfer olacaksa illaki bi tane iyi bir 4 numara düşünülebilir.. ben 3 den vazgeçtim o yüzden söyledim :))

Murat Özyer'den Açıklama:

?Transfer çalışmalarımıza devam ediyoruz. Anlaşmaya çalıştığımız birkaç oyuncu NBA ,Euroleague ,Italya ve Türkiye?deki takımlarla anlaştı.Yeni isimlerin bazıları ile kontrat aşamasına geldik.Ama Takımımızın ilk defa Avrupa kupası oynaması ve yakın geçmişteki sıralamalardaki yeri sebebi ile bazı oyuncular bizi bekletiyor.Ama bu sene alacağımız sonuçları bu aylar direkt etkileyeceği için daha dikkatli ve sabırlıyız.Transferlerin bazıları birbirleri ile bağlantılı, biri bitince arkası gelecek.
Burak ,Mithat ve Tolga bu sezon bizimle beraber olmayacaklar .Takımımız 20 gündür çalışmalarını Florya da sürdürüyor.?

Emrah Altıparmak' Alıntı:
Murat Özyer'den Açıklama:

?Transfer çalışmalarımıza devam ediyoruz. Anlaşmaya çalıştığımız birkaç oyuncu NBA ,Euroleague ,Italya ve Türkiye?deki takımlarla anlaştı.Yeni isimlerin bazıları ile kontrat aşamasına geldik.Ama Takımımızın ilk defa Avrupa kupası oynaması ve yakın geçmişteki sıralamalardaki yeri sebebi ile bazı oyuncular bizi bekletiyor.Ama bu sene alacağımız sonuçları bu aylar direkt etkileyeceği için daha dikkatli ve sabırlıyız.Transferlerin bazıları birbirleri ile bağlantılı, biri bitince arkası gelecek.
Burak ,Mithat ve Tolga bu sezon bizimle beraber olmayacaklar .Takımımız 20 gündür çalışmalarını Florya da sürdürüyor.?

Bu açıklamanın kaynağını rica edebilir miyiz?

Ender Arslan-rashad wright
Drew Nicholas-serkan erdogan
kenny gregory-mustafa abi
Andre Hutson-kerem gönlüm
Loren Woods-ermal kuqo

bu nsl bi kadro :)

Bizimde Nicevic'i istediğimiz epey yazılıp çizilmişti hatta Avery'i aldığımız zaman da bu transferi Beşiktaş'ın Nicevic tranferinin bir rovanşı gibi değerlendiren haberler olmuştu

Teşekkürler Emrah...

Galatasaray'ın istediği, ama anlaşamadığı isimlerden biriin Nicevic olduğunu biliyor sayılırız. Diğer bir isimde Gregory olabilir... Zira, ikisidie Le Mans'da oyuyordu ve Galatasaray'ın ihtiyaç duyduğu mevkiilerdeki oyunculardı. Açıkcası hem Nicevic, hem de Gregory oldukça kaliteli ve tecrübeli oyuncular. Bu iki oyuncununda rakip takımlarda oynayacak olması bir handikap!... Galatasaray eğer TBL'de final oynamayı hedefliyorsa mutlaka en az o kalitede oyuncular getirmek zorunda. Ama bu açıklamadan anlıyoruzki, bu iş biraz zor... Yani bu seneden peşinen çok fazla şeyler beklemek hayalcilik olur! Üstelik rakipler bu kadar güçlenmişken!

Çalışmalara yirmi gün evvel başlanmış olmasına sevindim. Gönül isterdiki tüm yeni oyuncular takıma katılmış olarak antrenmanlar devam etsin... Neyse, hayırlısı diyelim...

Burak ile Tolga'nın takımdan ayrılması normaldir. Ama Mithat'ın üçüncü oyun kurucu olarak takımda kalmasının faydalı olabileceği kanısındaydım. Avery-Cüneyt-Mithat üçlüsü çok iş yapardı...

Benim transfer konusundaki en büyük beklentim, 1 senelik kontratı olan NCAA çıkışlı oyuncuların alınmaması yönünde. Çünkü her sene kadroyu yeniden kurmak başarıyı getirmiyor. Artık biraz da olsa kaliteli yabancılar getirip, asgari 3 yıllık kontratlar yapıp, ileriyi düşünmek lazım. Yeni kadro kurmak demek, uyumdu, carttı-curttu derken boşa geçen zaman demek...

murat hoca çok büyük hata yapti bu transfer sezonunda bu hatanin sebebi murat özyerin tecrübesizligidir
ama nur germen gibi tecrübeli bir menajer nasil bu hatayi yapar
hatayi size hemen anlatayim bence çok büyük oyuncularin pesinde kostular para oldugu için ince eleyip sIk dokuyarak önemli isimlerle temas kurdular fakat bu isimler sadece parayla gelecek isimler olmadigindan hem onlari hem de bize faydali olacak isim yapmamis yabancilari elinden kaçirdilar çok büyük balik avlayayim derken piyasadaki çok büyük olmayan baliklarida kaçirdilar we oyuncu hawuzuda epey daraldi bununda sebebi murat özyerin olumsuz ihtimale karsin 1 b plani olmamasidir
tahminimce biz bu amatörlügün kurbani olarak geçen seneden iyi bir bütçemiz olmasina ragmen geçen seneden kötü 1 kadro kuracagiz bana öle geliyor ama umarim yanilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...