2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende ispanya liginden uzun süreler almis. ki bence Badalona üst sinif bir takim barcelona, madrid le, Tau ile kafa kafay carpisan bir takimdi gecen sene. bir de istatistikleri gayet saglam. yani bundan iyisi heralde samda kayisi olur ancak.

tufan 2 numarada hücumda iyi değil daha doğrusu savunmada yıpranıyor halbuki hücumda hermaç 15 sayı atabilecek kabiliyet kendisinde var ama savunma onu yıpratıyor alacağımız 2 numaranın defansı iyi olmalı ve tufan da onun sayesinde sayı yükünü çeker

kaya klüp alıomuş resmi site yazıomuş kaya pekerle hüseyin beşok galatasarayda diye ne güzel olur

Eleman kesinlikle sutu fena olmayan iyi bir oyuncu yoksa ne Asvel de ne de Joventud Badalona da tutunabilirdi.Kesinlikle öyle balta ve sırf piş işleri yapan bir eleman değil.

Bunu 24-26 arası TTBEYKOZ trunuvasında daha acık gözlerle görebileceğiz.Hücum yönü çok iyi bu yadsınamaz.

hüseyin inşallah gelir ama takvim fln çok iddialı yazmışlar bence hüseyin gelecek

Hüseyin transferi resmi siteden açıklansada rahatlasak.Hüseyin olursa bende pota altı iyice sağlam olmuş olacak.Şu an sadece dış atışı sağlam olan ve takım oyununa yatkın bir yabancı almamız lazım.Dış atışlar çok önemli.Arkadaşlar daha önceden almış olduğumuz yabancı gardın dış atışları yüzdesi nasıl acaba.

alacağımız 2 adam da takım oyununa uygun olmalı ve biri çok iyi şutör olmalı

Charles Gaines gerçekten potaya takın top aldığı zaman fundemantılı ve çabuklupu sayesinde kolay sayı üreten bir oyuncu. Atletik özellikleri ve ribaundçıluğıda onu özel kılan özelliklerden biri. Ancak şutu gerçektne çok zayıf bir oyuncu serbest atış çizgisinin erisinden hiç, önünden ise çok düşük yüzdeli bir şutu var ama kesinlikle Euroleague seviyesinde bir oyuncudur. Ayrıca serbest atış çizgisinde hafif sorunlu bir oyuncu olduğunuda belirteyim.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Mümkünse Fatih gönderilse ve yerine iyi bir 5 numara alınsa . Bunun yanı sıra çok iyi 3 numaranın yanına da Cenk kiralansa. Kaymaklı Ekmek Kadayıfı olur.
nedir bu fatih düşmanlığı,bence cok da yaralı olur,tamam hücumu zayıf ama cok yararlı oynadıgı maclarda var,bırakın artık fatihle uğraşmayı

Fatih'in takıma verdiği birşey ypok ki 3-4 blok için 5 faulle kaç maç oynayamadı :? Etkili olamadı şampiyonluk yolunda ihtiyac var mı :?

Fatih bu takımda is yapar burak bence biraz önyargılı yazıyosun fatih için neyse sımdı chares smiht gelirse super olur gökceye katılıyorum vede BASDEN diyorum rotasyon bozmak oyunu karıstırmak için super olur tabi hüseyin alındıysa basden alınsın

Fatih solak iyi bir oyuncu gerçek bir galatasaraylı korkmadan pozisyonlra giriyor.Serbest atışarını geliştirdi.Pota altında rakibe fazla şans vermiyor.Pota altımız fatih ile hüseyin olursa.Blok rekoru kırarız.

Eğer güzel şeyler olursa her türlü patlama olur :) Ayrıca eğer yıldız 3 numara gelirse sen gör buraları :) Yıkılır buralar :)

Uleb'te Final Four ıstıyorum !

Re: Re:

Cihat Cetin' Alıntı:
ansleye benzetmişsin bence hiç alakası yok ansley bi kere bu tarz bir oyuncu değildi,dışardan oynayan sürekli şut atan bir adamdı bu adamın şutu zayıf,neye göre benzettin anlamadım valla,euro lig tecrübesi olan savaşçı bir oyuncu aldık sen ne bekliyodun ki???ıra clark tarzı bir oyuncu,gerci clarkın dış şutuda vardı ama bize cok yararlı olacaktır diye düşünüyorum

Güzel kardeşim yazdıklarımı dikkatli okumamışsın. Adamın şutu yok diyen benim zaten. "ŞUTU OLMAYAN ANSLEY" yazdım. yani ansley'in, şut sokamayanı. Ansley pota altında mücadelesi ile sayı bulur ya da dışardan şut atardı. "dış şutu olmayan ansley" bence bu adamın en güzel tarifidir. Eleştirmeden önce yazılanları dikkatli okusak...

Mesele benim ne beklediğim ile ilgili değil. Şimdi Galataray'ın hedefi Efes-Telekom gibi takımlarla mücadele etmekse ve yerli oyuncu kadromuzun da onlardan zayıf olduğunda hem fikirsek bu düzeyde transferler yeterli olmaz. Hudson, Dudley Wright düzeyinde bir oyuncu alamadık. ha ben bu ayarda (hutson-dudley) bir transfer beklemiyordum ama hedef final diye ortaya konuyorsa da gaines gibi oyuncualra sevinmemek lazım. Sevinenleri de anlıyorum çünkü benim de beklediğimden daha iyi bir transfer yaptılar. Ama yetersiz bir transfer. 4 numarada şutu zayıf olan bir oyuncu alıyorsan hiç olmazsa dudley ayarında sırtı dönük oyunu olmalı. gaines'de o da yok. neyse umarım kaya ve Hüseyin'i alırız. Burak kardeşimin beklediği 3'e bomba transfer de olur. sorun kalmaz. ama sadece gaines olarak bakıldığında iyi bir transfer yapmadık.

Hüseyin ve kaya'nın ikisini alırsak bir 2 bir de 3'e yabancı alarak transefri 4 yabacıyla kaparız. çok iyi olur. Yok ikisinden birisini alırsak yine 2 ve 3'e iyi birer yabancı artı sadece Hüseyin'i alırsak (gaines'den) daha iyi bir dört numara, ya da sadece kaya'ı alırsak İyi bir beş alarak bu sefer 5 yabancıyla transferi noktalarız. bu arada yurt dışında oynayan oyuncular için yerli transfer dönemi kapanmamış anlaşılan...

Re: Re:

Ahmet Arif' Alıntı:
[quote="Cihat Cetin":89259]
ansleye benzetmişsin bence hiç alakası yok ansley bi kere bu tarz bir oyuncu değildi,dışardan oynayan sürekli şut atan bir adamdı bu adamın şutu zayıf,neye göre benzettin anlamadım valla,euro lig tecrübesi olan savaşçı bir oyuncu aldık sen ne bekliyodun ki???ıra clark tarzı bir oyuncu,gerci clarkın dış şutuda vardı ama bize cok yararlı olacaktır diye düşünüyorum

Güzel kardeşim yazdıklarımı dikkatli okumamışsın. Adamın şutu yok diyen benim zaten. "ŞUTU OLMAYAN ANSLEY" yazdım. yani ansley'in, şut sokamayanı. Ansley pota altında mücadelesi ile sayı bulur ya da dışardan şut atardı. "dış şutu olmayan ansley" bence bu adamın en güzel tarifidir. Eleştirmeden önce yazılanları dikkatli okusak...

Mesele benim ne beklediğim ile ilgili değil. Şimdi Galataray'ın hedefi Efes-Telekom gibi takımlarla mücadele etmekse ve yerli oyuncu kadromuzun da onlardan zayıf olduğunda hem fikirsek bu düzeyde transferler yeterli olmaz. Hudson, Dudley Wright düzeyinde bir oyuncu alamadık. ha ben bu ayarda (hutson-dudley) bir transfer beklemiyordum ama hedef final diye ortaya konuyorsa da gaines gibi oyuncualra sevinmemek lazım. Sevinenleri de anlıyorum çünkü benim de beklediğimden daha iyi bir transfer yaptılar. Ama yetersiz bir transfer. 4 numarada şutu zayıf olan bir oyuncu alıyorsan hiç olmazsa dudley ayarında sırtı dönük oyunu olmalı. gaines'de o da yok. neyse umarım kaya ve Hüseyin'i alırız. Burak kardeşimin beklediği 3'e bomba transfer de olur. sorun kalmaz. ama sadece gaines olarak bakıldığında iyi bir transfer yapmadık.

Hüseyin ve kaya'nın ikisini alırsak bir 2 bir de 3'e yabancı alarak transefri 4 yabacıyla kaparız. çok iyi olur. Yok ikisinden birisini alırsak yine 2 ve 3'e iyi birer yabancı artı sadece Hüseyin'i alırsak (gaines'den) daha iyi bir dört numara, ya da sadece kaya'ı alırsak İyi bir beş alarak bu sefer 5 yabancıyla transferi noktalarız. bu arada yurt dışında oynayan oyuncular için yerli transfer dönemi kapanmamış anlaşılan...[/quote:89259]

valla ben yine de ansley benzetmesine katılmıyorum,şutu olmayan ansley :) ansleyin kafasıyla rakip pivotu ittirip pozisyonu bitirmesinden bahsediyorsan olabilir ama goruntuler de o tip biri olmadıgını biraz daha tamamlayıcı bitirici özellikleri olan birini andırıyor,tabii ki sen izlemişssin o yüzden daha iyi etüt edebilirsin,hayırlısı olsun diyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...