2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hüseyin noldu daha belli değil mi murat özyer neden istifa etsin geçen senki kadroyu tanjevice ver ilk 6 ya giremezdi

kim ne derse desin,ben murat hocanın bizim hocamız olamayacagını düşünüyorum,inşallah mayıs sonunda burdan bir özür mektubu yazdırtır bize,utanırım ben kendi adıma ama seviçle tabii....

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

http://www.youtube.com/watch?v=1hn2xGZ6 ... 6page%3D14

http://www.youtube.com/watch?v=4yA6XqMj ... 6page%3D14

http://www.youtube.com/watch?v=egZCYgEt ... 6page%3D14

http://www.youtube.com/watch?v=N6psGHd1 ... 6page%3D14

http://www.youtube.com/watch?v=gl4Y5Tfe ... 6page%3D14

Galatasaray gets rebounding ace Gaines

Galatasaray Cafe Crown shored up its frontline with the signing of power forward Charles Gaines, last with DKV Joventut. Gaines (203, 25) averaged 10.3 points and 6.3 rebounds in 20 Euroleague appearances for Joventut last season, his first with the club. He previously played for ASVEL Lyon-Villeurbanne in France and Reggio Calabria in Italy. Before coming to Europe, Gaines attended the University of Southern Mississippi, where he was a two-time All-Conference USA selection. Gaines joins playmaker William Avery as Galatasaray's second foreign player to sign this summer.

Ya illaki alakasız cevaplar yazıp konuyu saptıracaksınız değil mi!!!!!!!

Ne istifası ve gitmesi!!!

Basketbol da Transferlerimiz bu hafta içi bitecek durum onu gösteriyor.Futbol takımıda akşam üstü ya da en geç yarın yeni transferi açıklayacak.

Lütfen acılan topiğin içeriğine uygun cevaplar yazın.Transferlerimiz hakkında görüş bildirin.

Gelicek 2 iyi yabancı ile mitchell kalmadıysa bu sayı 3 olmalıdır o zaman baya iddialı konuma geliriz.
İlk beş
Avery-Murat-Yabancı(3 numara)-Gaines-Hüseyin
Yedekler
Cüneyt-Tufan-Erdem-Cemal-Fatih-Yabancı(2 numara)-Yabancı(4 numara)

Re:

Ali Demirci' Alıntı:
Ya illaki alakasız cevaplar yazıp konuyu saptıracaksınız değil mi!!!!!!!

Basketbol da Transferlerimiz bu hafta içi bitecek durum onu gösteriyor.Futbol takımıda akşam üstü ya da en geç yarın yeni transferi açıklayacak.

Lütfen acılan topiğin içeriğine uygun cevaplar yazın.Transferlerimiz hakkında görüş bildirin.

benim o mesajı neden yazdığımı tam olarak anlamamışsın,2 gün önceki mesajlara bakarsan anlarsın

arkadaşlar 2 gün önce yönetim istifa,murat özyer istifa diye,transferde geç kalındı diye tepki mesajları atılıyor.ertesi gün gaines transferi gerçekleşince olumsuz konuşan yok,resmen transfer delikanlıları olmuş çıkmışız

böyle taraftarlık olmaz arkadaşlar, herkes düşünerek mesaj yazmalı bir gün sonra fikrinden cayılan mesajlar atılmamalı

artık bundan sonra sezon başlamadan takımımızın koçunu(ki bence gayette başarılıdır) istifaya davet eden bu tip mesajlar atılmaz

eleştri tabi ki yapılacak ancak dozunu attırmadan

ayrica Hudson nin bu adama göre ne gibi fazlasi oldugunu da anlatsan güzel olur. nitekim ben Hudson bu sezon en az 10 macta izlemisimdir ve onunda orta mesafe yakin mesaf hic bir sutu yok. fundamental olarak da aman aman özelliklere sahip degil. saglam bir 4 numara ne eksik ne fazla.

Re:

Cem YILMAZ' Alıntı:
Murat ÖZYER İstifa !

kardes ne istifası bilincimi yapıyosunuz biz elestiriyo olabılırız ama kendimizi kopruden asagıya atalım ztn sıkıntılı oldugumuz bir durumda bide hoca işi acalım basımıza biz halil ünere 3 sene dayandık 1 sene daha nekadar kotu olursa olsun murat hocayada dayanırız

Re:

kenan inan' Alıntı:
Gelicek 2 iyi yabancı ile mitchell kalmadıysa bu sayı 3 olmalıdır o zaman baya iddialı konuma geliriz.
İlk beş
Avery-Murat-Yabancı(3 numara)-Gaines-Hüseyin
Yedekler
Cüneyt-Tufan-Erdem-Cemal-Fatih-Yabancı(2 numara)-Yabancı(4 numara)
Federasyon 3+2 hakkı tanıdı diye 5 yabancı hakkını kullanıp iki yabancıyı benchte oturtacak lüksümüzün olduğunu düşünmüyorum. Onun için 4 tane kaliteli yabancıyı tercih ederim.

Re: Re:

Cem YILMAZ' Alıntı:
[quote="Ali Demirci":30241]Ya illaki alakasız cevaplar yazıp konuyu saptıracaksınız değil mi!!!!!!!

benim o mesajı neden yazdığımı tam olarak anlamamışsın,2 gün önceki mesajlara bakarsan anlarsın

arkadaşlar 2 gün önce yönetim istifa,murat özyer istifa diye,transferde geç kalındı diye tepki mesajları atılıyor.ertesi gün gaines transferi gerçekleşince olumsuz konuşan yok,resmen transfer delikanlıları olmuş çıkmışız

böyle taraftarlık olmaz arkadaşlar, herkes düşünerek mesaj yazmalı bir gün sonra fikrinden cayılan mesajlar atılmamalı

artık bundan sonra sezon başlamadan takımımızın koçunu(ki bence gayette başarılıdır) istifaya davet eden bu tip mesajlar atılmaz

eleştri tabi ki yapılacak ancak dozunu attırmadan[/quote:30241]

Geç kalınmadı mı transferler ? Tüm takımlar başlarken bizde belli olan birşey var mı ?
Sessizce sabır ya Sabır diyip bekleyecekmişiz.Kulube aşık olabiliriz ama onlarda bizim için birşeyler yapmalılar. Aklıma eser istifa derim aklıma gelir Bravo derim.Kimseyi de ilgilendirmez. eĞER YANLIŞLAR DEVAM EDERSE ATILIR ISTIFA MESAJLARI. Coachingi zayıf oldugunu 7 cihan biliyor.Burda transfere göre değil zamanlara göre eleştiri yapıyoruz ! Efes-Telekom-Bjk-Fb Ülker transferlerini bitirmişken bizde hala bitmedi . Ne dememiz gerekiyor bu durumda Bravo devam Daha çok mu var deseydik ?

hayirlisiyla önce su Hüseyin Besok transferi bitsin. gerceklesirse bence gecen sezon cektigimiz en büyük sorun ortadan kalkmis olacak. Nedir bu: post up yapip ic dis dengesini saglayabilecek bir oyuncu arti pota altinda istikrarli bir sekilde sayi potansiyelimizin olusmasi. ondan sonra sutu saglam olan bir üc numara ve 2 numaraya da skorer alip sezonu beklemeye baslayabiliriz.

Hüseyin 2 yıllık garanti kontrat istiyormuş.Ve istediği ücret yüksek gelince Telekom ve BJK Cola Turka aradan çekilmiş.Bizimkiler de bizi aşar demiş istediği rakam için ama kulislerde konuşulan Hüseyin Beşok'un Galatasaray'a çok ama çok yakın olduğu.

Hüseyin gelirse bence Fatih,Cemal idare eder ama uzun maraton bence 2 yabancıdan birisini 5 Numara diğerini Skorer 2-3 oynayabilen bir oyuncudan seçmeliyiz.

Re:

Fatih Hısım' Alıntı:
ayrica Hudson nin bu adama göre ne gibi fazlasi oldugunu da anlatsan güzel olur. nitekim ben Hudson bu sezon en az 10 macta izlemisimdir ve onunda orta mesafe yakin mesaf hic bir sutu yok. fundamental olarak da aman aman özelliklere sahip degil. saglam bir 4 numara ne eksik ne fazla.
şutu yok hadi de fundamentali yok biraz ayıp olmuş,bu adam pota altında yılan gibi kıvrılıyor,sadece dogustan değildir herhalde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...