2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
banada scoonie penn gibi geliyor
ama öncedende dediğim gibi malik dixon olsunda biz tartışılmasına razıyız
malik dixon olacağını zannetmiyorum

Ahmet Abi bence Strickland'dır büyük olasılıkla.Hem bize gelmesi kolay olur hemde diğer isimlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum.Ben ona hep Baby Solomon diyordum kendi adıma . Eğer Türkiye Ligina aşina oyuncusuysa Reese değilse Woodrige değilse Dobie değilse ki değilmiş.Bence Strickland'dır ne dersin bu işe Ahmet Salih abi olabilir mi ? Olursa nasıl olur ?

Burak Barut' Alıntı:
Ahmet Abi bence Strickland'dır büyük olasılıkla.Hem bize gelmesi kolay olur hemde diğer isimlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum.Ben ona hep Baby Solomon diyordum kendi adıma . Eğer Türkiye Ligina aşina oyuncusuysa Reese değilse Woodrige değilse Dobie değilse ki değilmiş.Bence Strickland'dır ne dersin bu işe Ahmet Salih abi olabilir mi ? Olursa nasıl olur ?
strickland alınacağına dee brown kalsın daha iyi bence

Burak Barut' Alıntı:

Burak kardeşim,

Marshall Strickland olacağını hiç sanmıyorum. Zira, bahsedilen bütçelere oluşturulacak kadroya girebilecek bir oyuncu olmadığı gibi, oyun kurucu da değil. Sevgili kardeşim, Alpella gibi takımlarda 16-17 sayı ortalamayla oynamakla, büyük hedefleri olan takımları sırtlamak arasında çok fark var. Ben, Strickland'ı ihtimâl dahilinde görmüyorum.

Can Akoğul'un bahsettiği isim bana göre büyük ihtimâlle Scoonie Penn...

Scoonie Penn gelirse Efes'teki istikrarsız performansı hasebiyle tartışılabilir. Ama geçen sezon Euroleague'de iki defa haftanın MVP'si seçilmişti. Efes Pilsen takım olarak çok istikrarsız oynadıği için Penn'de bu düzensizlikten etkilenmiş olabilir. Kanımca Penn bizde daha istikrarlı oynar. Oldukça iyi bir transfer olur...

Ahmed Salih' Alıntı:
[quote="Burak Barut":td2nou93]Ahmet Abi bence Strickland'dır büyük olasılıkla.Hem bize gelmesi kolay olur hemde diğer isimlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum.Ben ona hep Baby Solomon diyordum kendi adıma . Eğer Türkiye Ligina aşina oyuncusuysa Reese değilse Woodrige değilse Dobie değilse ki değilmiş.Bence Strickland'dır ne dersin bu işe Ahmet Salih abi olabilir mi ? Olursa nasıl olur ?

Burak kardeşim,

Marshall Strickland olacağını hiç sanmıyorum. Zira, bahsedilen bütçelere oluşturulacak kadroya girebilecek bir oyuncu olmadığı gibi, oyun kurucu da değil. Sevgili kardeşim, Alpella gibi takımlarda 16-17 sayı ortalamayla oynamakla, büyük hedefleri olan takımları sırtlamak arasında çok fark var. Ben, Strickland'ı ihtimâl dahilinde görmüyorum.

Can Akoğul'un bahsettiği isim bana göre büyük ihtimâlle Scoonie Penn...

Scoonie Penn gelirse Efes'teki istikrarsız performansı hasebiyle tartışılabilir. Ama geçen sezon Euroleague'de iki defa haftanın MVP'si seçilmişti. Efes Pilsen takım olarak çok istikrarsız oynadıği için Penn'de bu düzensizlikten etkilenmiş olabilir. Kanımca Penn bizde daha istikrarlı oynar. Oldukça iyi bir transfer olur...[/quote:td2nou93]
penn in efes performansını fazla dikkate almayın penn gelirse bence çok iyi bir iş başarmış oluruz penn bizim takıma çok yakışır bence ve eski günlerine bizim forma altında dönebilir

Bence de eğer Scoonie Penn gelirse mükemmel olur.Euroleage seviyesinde çok yetenekli bir oyuncu.

Forumda da kimsenin burun kıvıracağını sanmıyorum.Taraftar desteği ile daha da etkili oynayan bir isim.Efes de gecen zamanda yargılamak yanlış olur,Efes'in içinde bulunduğu durumu hepimiz az çok biliyorduk.

Eğer hedefler gerçekten zirve ise,buna uygun bir isim olur,cuk diye oturur :)

[/quote]

kambala en son boksör olmuştu amerika da :) :) ama basketbolu özlediyse bilemem :p[/quote]
kambal artık eskisi kadar popüler değil istenildikten sonra ve prosedür uygun olduktan sonra rahatça alınır eğer ceza bittiyse veya lisansı hala fenerde değilse rahatça alınır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...