2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar Henry Dobie ismi geçmekte forumda..

Ahmet Dedehayır,biliyorsunuz kalanlar arasında Cüneyt Erden ismini söylememişti.Dobie'nin oynadığı 3 yıl var.Acaba alınıp Türk yapılıp daha sonra yedek gard oynatmayı düşünüyolarmıdır?

Mantıklısı bu olursa,Dobie gibi bi guarda bu kadar yüksek hedefler için 1.gardlığı vermeyiz sanırım..

Can Abi valla bir bilgi verdin herkes birden heyecanlanmış. Bu sıralar bir umut ışığına bile razıyım. Umarım dediğin gibi transferler en kısa sürede açıklanır. Neim tahminim değil ama gönlümden geçen guard olarak Scoonie Penn, pivot olarak da Javtokas. Tabi bunlar zor. bu kadar bekledik bundan sonra 2-3 gün daha beklesemde birşey olmaz...

Arkadaşlar şunu yürekten söylüyorum henry dobie =allen ıversen
tek eksigi sutunun allen ıversendan düşük olması...
bence bi form tutarsa avrupanın sayılı guard larından eminim...
scoonie penn ise tam bi takım oyuncusu onu alamayız gibie geliyor ama...
stickland filan düşünmeden alınır bedava sayılır...henry dobie de aynı bedavaya alınır..ama penn öle bedavaya gelmez onu söyleyim...

Bide dünkü transfer haberini veren arkadas yarın gazetelerde sitelerde görürsünüz filan dedi..ama hic bir yerde yok...işallah balon haber degildir..

Umut erdem' Alıntı:
Arkadaşlar şunu yürekten söylüyorum henry dobie =allen ıversen
tek eksigi sutunun allen ıversendan düşük olması...
bence bi form tutarsa avrupanın sayılı guard larından eminim...
scoonie penn ise tam bi takım oyuncusu onu alamayız gibie geliyor ama...
stickland filan düşünmeden alınır bedava sayılır...henry dobie de aynı bedavaya alınır..ama penn öle bedavaya gelmez onu söyleyim...

Bide dünkü transfer haberini veren arkadas yarın gazetelerde sitelerde görürsünüz filan dedi..ama hic bir yerde yok...işallah balon haber degildir..
Umut bey öyle güzel söylemişsiniz ki kesinlikle katılıyorum! Henry Dobie bu takıma gelse varya neler olur neler! Asistleri harika 2-3-4 numaralı oyuncuları harika besliyor şutu bence o kadar da düşük değil,yeterli diyebiliriz ama ben şutlarını çok yukarlara çekebileceğini düşündüğüm bu takıma yakışır son derece sabırlı ve istikrarlı oyuncu.Umarım Henry Dobie transferi için yaklaşımlar olur eğer takıma gelirse normalde sezon sonu sayı ortalaması 70-75 arasında olan takımız bu rakam 85-90'lara kadar çekilebilir bu sayede.Dobie için tek söyleyeceğim bencil bir oyuncu değil,takıma oynayan ve oyuncuları çok iyi besleyebiliyor.

2 numara da gelsin gelsin denilip duruluyor! Robert Hite gitti mi takımdan gerçekten mükemmeldi gitmisse eğer cok üzülürüm.Şut desen var,savunma desen var,hücum da anahtar oyuncu,atletliği zaten beni bitiriyor.Umarım takımda kalmıştır.Gerek yok 2 numaraya falan Tufan 2 numara da oynar.

3 numara arayışına evet şart yabancı ama şutu cok düzgün olması gerekir.Fbdeki Kinsey tam aradığımız bir oyuncu 2'de oynar 3'de o adam.Ve çok net konuşuyorum eğer Kinsey bu sene beko basketbol liginde oynarsa fbde kalmışsa bu sene çok can yakar Türkiye'de Mvp olmaya en büyük aday! Solomon falan yalan olur...Ayrıca 3 numara oynayan Erdem Türetken bu sene yeterli kullanılamadı az süre aldı.Süre aldığı zaman da harika işler yaptı şutu düzgün,ortalığı rahatça karıştırabiliyor,olağan üstü savunmacı eğer yabancı transfer olmazsa 3 numaraya,Erdem'e güvenim sonsuz!

durumumuza uygun gs atasözleri
galatasarayda giden sezon gelen sezonu aratır
galatasarayda transfer bitmez

sayfaya bir katkıda ben yapayım dedim maksat zengin görünsün...Arkadaslar yerlileri kaçırdık haklısınız ama yabancı konusunda biraz daha sabırlı olmak lazım sanki geçen seneyi düşünün ben yonetime güveniyorum yada güvenmek istiyorum...Bu arada Can Bey biraz daha detay lutfen...

Bir aksilik çıkmazsa yarın transfer veya transferlerimiz açıklanacak. Bekleyelim. Uğuru kaçmasın diye isim söylemediler, bu yüzden zorlamadım ben de. :)

Bazıları forumdaki üyelerle oynamaktan zevk alıyor herhalde...sadece oyuncuyla ilgileniyomuşuz dediler ve bidaha hiç bir şey yazmadılar...bunu yapmak ayıptır...Ya haberi veriyorsanız verin vermiyorsanız vermeyin milleti bu hale getirmek AYIPTIR!!

------Kimse Kusura Bakmasın------

Umut erdem' Alıntı:
Bazıları forumdaki üyelerle oynamaktan zevk alıyor herhalde...sadece oyuncuyla ilgileniyomuşuz dediler ve bidaha hiç bir şey yazmadılar...bunu yapmak ayıptır...Ya haberi veriyorsanız verin vermiyorsanız vermeyin milleti bu hale getirmek AYIPTIR!!

Arkadaşım bana mı diyorsun anlamadım ama ben isim falan bilmiyorum. Can Bey'in söylediklerinin de doğru olduğunu teyit ettirdim. Bir aksilik çıkmazsa yarın açıklanacakmış. 1 gün bekleyelim yahu.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Umut erdem":2gywor3w]Bazıları forumdaki üyelerle oynamaktan zevk alıyor herhalde...sadece oyuncuyla ilgileniyomuşuz dediler ve bidaha hiç bir şey yazmadılar...bunu yapmak ayıptır...Ya haberi veriyorsanız verin vermiyorsanız vermeyin milleti bu hale getirmek AYIPTIR!!

Arkadaşım bana mı diyorsun anlamadım ama ben isim falan bilmiyorum. Can Bey'in söylediklerinin de doğru olduğunu teyit ettirdim. Bir aksilik çıkmazsa yarın açıklanacakmış. 1 gün bekleyelim yahu.[/quote:2gywor3w]

Peki neden 1 gün bekliyoruz...A4yrıca sana demedim..yanlış anlama..
Böle transfer haberlerini söylemeyenler yöneticilerdir...Arkadaş yönetici ise ona karışmam ama....Buraya bir şey söyledi herkes isim konuşmaya başladı...
Söylede herkes nası buldugunu eleştrisini(Olumlu-Olumsuz)yapsın..Herkesi merakta bırakmaya hakkı yok diye düşünüyorum...

Bide sana bişey sorcam transfer kesin mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...