2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaslar sabredin diyorsunuz ama 4 tane oyuncu var , 2 pozisyonda (sg,c) oyuncumuz var , gelecegin altyapidaki en onemli oyuncusunu veriyoruz kocumuz ligde alinacak yerli kalmadi zaten diyor siz lig gec baslaycak bekleyelim diyorsunuz oyuncu kalmadimi neyi bekeleyeceksin ? bayan takimi icin boyle birseyler yaziyormuyuz ne diyoruz yerlilerin hepsi tamam yabancilarda wnba sonra belli olucak bekleyelim diyoruz ama olmaz ki erkek takimimizda 4 oyuncu var saka gibi !!! 1 ekimde oynandi gecen sene kupa maclari bu sene 14 ekimde ilk uleb macimizda var ne zaman toplanip hazirlanacak takim en az 6 oyuncu gelicek bunlarin hepsi bir gunde gelecek degil her halde temmuzun ortasindayiz daha siftah yok penn efes'e geldigindeki ilk halini dusunun yaz kampi gecirmeyince ne hale gelmisti bizim gecen seneki kupadaki halimize bakin rakiplerimiz yerli transferini coktaaaaan bitirmis durumda bjk disinda digerlerin yabanci konusuda hemen hemen bitme asamasinda fb gecen sene ligte neden sampiyonlukta havlu atti(futbol) brezilyali futbolcularin hedefleri kuculdugunde ne hale geldigini gorduk ayni sekilde bizim ulebten sonraki halimize bakin 5 abd liyle buraya kadar oluyor saliyorlar kendilerini bu sekilde devam edersek nba , nbdl , ncaa den cikma oyuncularla devam edicez onlarda tutarsa tabiki !!!

2222. mesaji atmisim transfer topicine nede olsa 22 plaka !!!

Nusret kiralık gönderildi di mi? Bonservisiyle vermişsek eğer yazık etmişizdir. Fener'den Enes Kanter'i alsak ya :) Kovulmuş diye duydum FB Koleji'nden. Derste uçak uçurmuş. :) :)

Avrupalı sayısı 2 olacakmış. Murat Hoca Amerika'dan vazgeçti galiba ;)

NOT:Transferler yakında açıklanacak. Bugün niye olmadı demesin kimse. Bitmemiş ki olmamış.

Murat Hoca'yı anlaşılan bu sene Yaz Ligi'ne gitmiyor. Umarım alacağımız yabancılar kaliteli olur. Iskalama şansımız yok. Umarım en kısa sürede bitiririz transferleri. Merakla bekliyorum şu Avrupalı'yı...

Ahmet Son' Alıntı:
Kerem Bey, Nusret transferinin aslı astarını öğrenebilme imkanınız var mı?

Mithat abi biliyormuş o söylesin :)

Onu bilmiyorum da yönetim aşamasındaki insanlar bu konuda net bir cevap vermiyorlar Ahmet Abi. Ben de çok üzüldüm gerçekten.

Ahmet Son' Alıntı:
Kerem Bey, Nusret transferinin aslı astarını öğrenebilme imkanınız var mı?

3 yıllık sözleşme imzalamış Beykoz'la.

Geçtiğimiz sezonu Beko Basketbol Ligi takımlarından Mersin Büyükşehir Belediye?de geçiren Esat Sinanoğlu ve Uşak Belediye?de forma giyen Halil Kutruza?yı renklerine bağlayan Beykoz, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Nusret Yıldırım?la da üç seneliğine anlaştı. Türk oyuncu transferine son noktayı koyduklarının altını çizen Genel Menajer Coşkun Tosun; kaliteli bir yabancı oyuncu almak istediklerini, bu konu üzerinde titiz bir çalışma yürüttüklerini belirtti.

kaynak:tbf.org.tr

Başarılar Nusret.Beykoz biraz ters kalıyor bize;ancak Gökçe'yle gitmeye çalışırız herhalde birkaç maçlarına.İkinci ligi sevmişimdir hep.Gidersem maça,yazarım performansı hakkına bir şeyler.

Giderseniz vapurla geçin Beykoz'a Sarp. Sarıyer'den olabilir. Size de yakın galiba :)

Forumda Woolridge konusu geçmişken. 5 yıl oynamış ülkemizde. Bizi de nasıl dağıttığını biliyoruz. Acaba alınıp Türk yapılamaz mı?

Yeniköy'den motor yok muydu Beykoz'a?Sallıyor da olabilirim. :)

Ben Wooldridge'i yerli kontenjanında bile olsa istemem Kerem.Beğenmiyorum oyun tarzını.Eli tuttu mu skor bulabiliyor;ancak yaptığı kötü tercihler de ortada.Bir hedef koyacaksak buna Wooldridge'le ulaşmak zor olur.Gerçi sanırım sen yedek olarak düşündün;ama ben yine istemem doğrusu.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Yeniköy'den motor yok muydu Beykoz'a?Sallıyor da olabilirim. :)

Ben Wooldridge'i yerli kontenjanında bile olsa istemem Kerem.Beğenmiyorum oyun tarzını.Eli tuttu mu skor bulabiliyor;ancak yaptığı kötü tercihler de ortada.Bir hedef koyacaksak buna Wooldridge'le ulaşmak zor olur.Gerçi sanırım sen yedek olarak düşündün;ama ben yine istemem doğrusu.

Evet Sarp yedek olarak düşündüm. Çünkü göründüğü kadarıyla tek guard da yetmiyor. Dobie de 3 senelik oynamış ama onun da şutu istikrarsız sanırım. Strickland da olabilir gerçi yerli olursa ama bilemiyorum. Yedek guard konusunda endişelerim büyük. İlk 5'i geçtim :)

Not: Evet Sarp Yeniköy'den geçiliyor. Size uzak olmasa gerek yarım saat sürer Levent'ten en fazla.

aslında klüplerin lehine bir kural çünkü 5 abdli ile avrupada başarı gelmiyor bunu efes gösterdi...prkacin'in kambala'nın değerini anladılar mesela cska aldığı abdlileri bile avrupadan alıyor adamlar david andersen'e bonservis ücreti verdiler siena'dan aldıklarında ,abd'de daha iyisi vardı belki ama bilen adamı aldılar bu işler buna göre yürüyor marcus brown falan filan hep bu politikanın getirdiği transferlerdir ayrıca marcus brown olamaz mı bu abd'li alacağımız guard

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...