2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yok ama mutlaka almalıyız bence futbolda almasınlar şu itandjeyi baskete ayırsınlar o parayı yıldız oyuncular alalım futbola oranla daha kolay tarihi bi kadro yapmak

alınacak dış oyuncular çok önemli onlar bizim bu sene ligdeki yerimizi belirler 1 numaranın da 2 numaranın da çok skorer olması lazım robert hite gibi değil daha skorerinin bulunması lazım 1ve 2 numara amerikalı olmalı bence çünkü 1ve 2 numaraların aynı seviyede olup avrupalı olanları çok pahalı olur o yüzden 1 ve 2 numaraya çok kaliteli abd liler bulmak lazım

Burak bırak yahu boddicker'ı. Hedef çok açık eurolague seviyesinde adam almak. Mirza Teletovic olabilir mesela.

Kayaya vermediğimiz para sayesinde daha iyi yabancılar alabiliyoruz, açık şekilde gözüküyor.

Gökce Başaran' Alıntı:
Burak bırak yahu boddicker'ı. Hedef çok açık eurolague seviyesinde adam almak. Nirza Teletovic olabilir mesela.

Kayaya vermediğimiz para sayesinde daha iyi yabancılar alabiliyoruz, açık şekilde gözüküyor.

Abicim iyi güzel de bir takıma 1'den fazla subay koyarsan diğer askerler bundan rahatsızlık duyabilirler.

Türk yapılmak açısından yazacaktım Brian ama atlamışım özür dilerim hemde 2 yıl oynadığı için.

Gökce Başaran' Alıntı:
Burak bırak yahu boddicker'ı. Hedef çok açık eurolague seviyesinde adam almak. Mirza Teletovic olabilir mesela.

biraz fazla bir oyuncu degil mi teletovic ? super bir oyuncu bence bize gelmesi imkansiz ozellikle dis sutu super otesi !!!

Alper Gülgen' Alıntı:
zizic dışında 1 yıldız daha alıcaz galiba ben kirksay in gelmesini isterim

bence bu tercih guard olarak kullanilmali bende kirksay istiyorum ama eger bir hakkimiz varsa yildiz icin o guard olmali kaliteli 2 uzunumuz simdiden var huseyin ve zizic bunlarla akilli bir guard kariyer sezonunu yasar !!!

Murat İnal' Alıntı:
Yarın öğreniriz sanırım.

[quote="Timur Saglam":qk4sqws5]Murat, su bir yabancının Turk vatandaslıgına gecirilmesi durumu vardı hala gundemde mi?
[/quote:qk4sqws5]

Murat Abi bir de benim eğer o durum devam ediyorsa Brian Boddicker'ı tavsiye ettiğimi söyler misin isim vermene gerek yok :)

arkadaşlar inanamıyorum transfer yaptık gerçi oda %99:D

biraz geç girdim ve daha yeni gördüm zizic i %99 aldığımızı o yüzden geç cevap yazıyorum

inşallah resmi sözleşmeyi imzalarız.

2 taraf içinde hayırlı olsun

kafam karıstı simdi eurobaskette zizicin cibona da olduğunu yazıo

Bakalım süper avrupalıdan alnımızın akıyla çıktık. sırada pg var.

daha önce de söylemiştim. ilk etapta 4 yabancı alınacak heralde.
tahminim bir adet 4 numara bir de 2 alıcaz hite in yerine.
skyturku izlemedim ama konuşulanlara bakılırsa istenen 4 gelmezse owens kalacakmış. kalırsa yararlı olur bence, zizicin yanında daha efektif oynayabilir.

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":2nkgh3t4]Ben neden güldüm sence Volkan ? :)

Ben anladımda :) acık olsun istedim[/quote:2nkgh3t4]

Ben diğer sayfalara dikkatli bakmamıştım.
Sen alıntı yapınca baktım ve Onur Abi'nin iletisini gördüm Burak'a cevap olarak.Komiğime giderken bir o kadarda hoşuma gitti.
Aslında Burak'a ben de yanıt vermek istiyorum.
Mithat Abi SkyTürk'te Murat Hoca'yı canlı yayında takip ediyordu.. :)

Volkan; anlayacağın bunda birşey yok..
Aramızda geçen tatlı denilebilecek atışmalar,sataşmalar.. :)
Sen de pek büyütme bana kalırsa.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...