2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Can Akan' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":23txa9hg]arkadaşlar yapmayın ya fbde oynadı diye adamı sıradan bir guard yaptınız :) solomon bize 3-4 sınıf attırır
fb de oynadı diye değil karaktersiz bir adam olduğu için problemli olduğu için
avrupa da solomon gibi 1 sürü üst düzey guard var solomon u alcak paran warsa onlardan birini alırsın bizim tribünlere yaptığı kol hareketlerini unutmicaz
fb den adam gelmesin diye bişe demioruz demir kaan gelirse gelsin gayet karakterli 1 adam bence
fb den gelecek oyuncuya karşı değiliz yeter ki düzgün karakterlş olsun[/quote:23txa9hg]
arkadaşım evet çok çirkef olabilir ama avrupanın sıradan guardlarında biri yaptın adamı solomonuda sıradanlaştırdın ya avrupada oynadığı maçlarda hangi guarda karşı ezildi acaba solomon?

arkadaşım evet çok çirkef olabilir ama avrupanın sıradan guardlarında biri yaptın adamı solomonuda sıradanlaştırdın ya avrupada oynadığı maçlarda hangi guarda karşı ezildi acaba solomon?[/quote]
solomona kötü oyunu demiorum ama avrupanın en iyi guardı değil avrupanın en iyi 10 guardın dan biridir ama en iyi değil solomona verecek paran varsa o 10 guard dan birini de pek tabi alabilirsin

Can Akan' Alıntı:
arkadaşım evet çok çirkef olabilir ama avrupanın sıradan guardlarında biri yaptın adamı solomonuda sıradanlaştırdın ya avrupada oynadığı maçlarda hangi guarda karşı ezildi acaba solomon?
solomona kötü oyunu demiorum ama avrupanın en iyi guardı değil avrupanın en iyi 10 guardın dan biridir ama en iyi değil solomona verecek paran varsa o 10 guard dan birini de pek tabi alabilirsin[/quote]
evet belki alabilirsin ama o alıncak guard uyum sorunu yaşayabilir türkiye hakkında bilgisi yoksa solomon rakipleri tanıyor ve istanbulu seviyor tabi herkesin kendi görüşü vardır kimi istemez kimi ister ben isteyenlerdenim

İyi tamam Solomon iyi elemanda kusura bakmayında öle 3-4 sınıf birden atlatacak birisi değil.Solomon'u tek ele almayın onun o performansında Ömer'in katkısı çok büyük.Kaldıki dengesiz ve disiplinsiz bir oyuncu.

hımmm.. Mahşrein 3 atlısına kalmışız ve tercih yapacağız demekki.O zaman ben sırf tecrübesinden dolayı Woolridge diyorum.Hem son saniyeleri oynamaya ve sorumluluk almaya alışkın ama 1 numara 2 tecrübe kokan ama aynı zamanda çabuk yorulabilecek hem yaş hemde pozisyon gereği oyunda tutunmaları zorlaşabilir.

Ama sanmıyorumki bu 2'li bizim 1 numaramız olsun.Cüneyt Kaptan kalırsa yanına geçen yılki gibi yabancı oyuncu getirilebilir ki hedeflerimizin olması ve inandırıcılık bakımından böyle olması gerekir.

O zaman Resee 2 numara oynayacak şekilde kadroya monte edilebilir.

herkez her oyuncu hakkinda salliyor , mcintyre 2 sezzon once italya 2. liginde oynuyordu bugun avrupanin en iyi guardi konumuna geldi belki forumda gecen oyuncularin hicbiri bir yere gelemeyecek ama iyicede yok etmeyin strickland kinsey bosa cikmasaydi suan fulkerdeydi , reese kontrollu oynadiginda neler yapabildigi ortada ve bu oyuncu turk statusunde dusunuluyor tabii yerli guard piyasada kayniyor biz almiyoruz o ayri mesele size gore !!!

mcintyre sezon basi dee'ye tercih edilse olay cikardi(buna bende dahil) cunku vasat bir oyuncu gibi gozukuyordu simdi alsak olay olur bazi zaman guvenmekte gerek hosley , neal'i kim taniyordu ? bugun ikiside ispanya'nin en buyuk 2 klubunde oynuyor. acik olmak gerekirse ben zizic'inde hosley'den daha potansiyelli bir oyuncu olduguna inanmiyorum ama tecrubesi var ve huseyin'in tecrubesiyle neler kattigi ortada bu yuzden olumlu olarak bakiyorum insallah olur !!!

polat konusunda su sekilde dusunursek aslinda fena degil diyebiliriz gecen sene fatih kac dakika oynadiysa bu senede polat o kadar oynaycak yani cok fazla gorecegimiz bir oyuncu degil aslinda ve ne kadar isyan etsek ne kadar tepki gosterirsek gosterelim sonucta kim alinirsa alinsin sonuna destekleyicez ve transferlerde olucak

benim tepkim ise isimler degil transferin bir an once bitirilip malzemeyle nasil bir yemek yapilaciginin belirlenmesi

not:gs hazirlik maci su anda gstvde tekrari basliyor !!! pardon ozetimis ama tekrarini verecek

Zaten Yerli Transferi Yapmayacağımızı Düşünürsek Türkiye'de oynayan yabancı oyunculara asla yönelmemeliyiz ... En iyisi Gelmeli Yabancıların En iyisi !

arkadaslar bence %99 biten transfer simdiye acıklanırdı bu transfer felan olmayacak ben ümidi kestim dedehayır ve yonetim taraftar tpkisinden korktugu icin boyle bir yalaln uydurdu.ayrıca dee brown konusunda da birseyler demek istiyorum gecen senen murat murathanoglu bu adamı bu kadar sisirmese bugun bunları konusuyor olmasdık diye dudunuyorum...

Baran Mertoğlu' Alıntı:
arkadaslar bence %99 biten transfer simdiye acıklanırdı bu transfer felan olmayacak ben ümidi kestim dedehayır ve yonetim taraftar tpkisinden korktugu icin boyle bir yalaln uydurdu.ayrıca dee brown konusunda da birseyler demek istiyorum gecen senen murat murathanoglu bu adamı bu kadar sisirmese bugun bunları konusuyor olmasdık diye dudunuyorum...
Dee Brown'dan büyük beklentiye girmemiz için murat murathanoğlunun onu şişirmesine gerek yoktu zaten dee'nin geldiği takım oynadığı basketbol bizi haklı olarak beklentiye soktu ama olmadı işte bazen olmuyor avrupa macerası kötüydü dee'nin buda bizim şansızlığımız ...

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Baran Mertoğlu":1us5ybvq]arkadaslar bence %99 biten transfer simdiye acıklanırdı bu transfer felan olmayacak ben ümidi kestim dedehayır ve yonetim taraftar tpkisinden korktugu icin boyle bir yalaln uydurdu.ayrıca dee brown konusunda da birseyler demek istiyorum gecen senen murat murathanoglu bu adamı bu kadar sisirmese bugun bunları konusuyor olmasdık diye dudunuyorum...
Dee Brown'dan büyük beklentiye girmemiz için murat murathanoğlunun onu şişirmesine gerek yoktu zaten dee'nin geldiği takım oynadığı basketbol bizi haklı olarak beklentiye soktu ama olmadı işte bazen olmuyor avrupa macerası kötüydü dee'nin buda bizim şansızlığımız ...[/quote:1us5ybvq]

geldigi takımda aldıgı sureler belliydi takımı kenardayken atesliyo felan dendi kendi adıma en azından yaptıgımız transferle o zaman bende buyuk beklentiye girdim ama ne solomon ne de el amin kadar bir oyuncu olabildi...

Beklentilerimizin karşılığını veremedi malasef gönderilmeside çok doğruydu ... Artık oldu bitti %100 isabetli kararlar veremeyebiliyor teknik ekip hatalar hayatın parçası yine hatalar olacak ama hataları en aza indirdiğimiz zaman başarılı olacağız takım olarak dee brown konusu bizim için iyi bir tecrübe oldu ..

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Beklentilerimizin karşılığını veremedi malasef gönderilmeside çok doğruydu ... Artık oldu bitti %100 isabetli kararlar veremeyebiliyor teknik ekip hatalar hayatın parçası yine hatalar olacak ama hataları en aza indirdiğimiz zaman başarılı olacağız takım olarak dee brown konusu bizim için iyi bir tecrübe oldu ..

bu konuda cok haklısın umarım teknik heyetimizde gereken tecrubeyi edinmistir o konuda ...

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":2fi0ywg2]... başımızda transfer yapmayı bilmeyen bir hocamız var. taraftarın oyuncu önerdiği dünya'nın neresinde görülmüş ? görüldüyse de hangi yönetim kaale almış taraftarını ?
Kaan, Murat Özyer´i geçen sezon yaptığı bazı tercihlerden dolayı eleştirebiliz ama bu sene için böyle bir hakkımız yok. Sözleşmeyi geciktirerek iyi yerli oyuncuların başka takımlarla anlaşmasına neden olan Özyer değil Kunter sevdalılarıdır.

Bu saatten sonra amaç üzüm yemek olsun, bağcıyı dövmek olmasın...[/quote:2fi0ywg2]
Onur abi, umarım zaman seni haklı çıkarır, ben yanılırım...

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":h6xhli4l]... başımızda transfer yapmayı bilmeyen bir hocamız var. taraftarın oyuncu önerdiği dünya'nın neresinde görülmüş ? görüldüyse de hangi yönetim kaale almış taraftarını ?
Kaan, Murat Özyer´i geçen sezon yaptığı bazı tercihlerden dolayı eleştirebiliz ama bu sene için böyle bir hakkımız yok. Sözleşmeyi geciktirerek iyi yerli oyuncuların başka takımlarla anlaşmasına neden olan Özyer değil Kunter sevdalılarıdır.

Bu saatten sonra amaç üzüm yemek olsun, bağcıyı dövmek olmasın...[/quote:h6xhli4l]

Bir Kunter sevdalısı olarak ben cevap vermek istiyorum Onur bey yaşanan süreci bilmediğiniz için eleştiri yapmanızı yanlış buluyorum sayın KUNTER işi sponsor tarafından baskıyla yatırılmasaydı bu gün yerli ve yabancı transferlerimiz bitmiş takım kondisyon depoluyor olacaktı eğer bir suçlu arıyorsanız bunu tabiri caizse pişmiş aşa su katıp yemeği ve sofrayı bozanlardır.Şimdi yaşınız icabı bu senede bu kulüpten amiyane tabirle cacık olmayacağını hissetiniz daha sezon başlamadan suçu başkalarına atmayın rica ederim .Son iki senede ve tabiki bu senede yaşanacak ve yaşanmış bütün yanlışlıkların sorumlusu bellidir bu arada bize kunter sevdelıları deyipte bizi suçlarken sizin yaptığınız özyer sevdacılığı olmuyormu ??? şunu idda ederim ki !!! bu seneki efes kadrosunu bizim hocaya verseniz o takım bile başarılı olması zor.

saygılarımla

M.DURAN

Galatasaray Cafe Crown, Beşiktaş´la birlikte birçok Avrupa kulübünden transfer teklifleri alan kaptanı Cüneyt Erden´i kadrosunda tutmayı başardı.
14.7.2008

Galatasaray Cafe Crown, Beşiktaş?la birlikte birçok Avrupa kulübünden transfer teklifleri alan kaptanı Cüneyt Erden?i kadrosunda tutmayı başardı. Yıldız oyuncuyla dün yeniden sözleşme imzalayan Galatasaray, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Panathinaikos?tan Zizic?e de faks yoluyla resmi imzayı attırdı. Öte yandan Sarı Kırmızılı ekipte, Levent Topsakal?ın da teknik danışman olarak göreve başladığı açıklandı.
fanatik..

inşallah doğrudur

Galatasaray Basketbol Takımı, Hırvat pivot Andrija Zizic transferinden sonra Mersin Büyükşehir Belediye'de forma giyen forvet oyuncu Polat Kocaoğlu ile anlaştı. Polat'ı Pınar Karşıyaka'nın elinden kapan sarıkırmızılılar, bu transferle dış şutuyla etkili olan bir forveti kadrosuna katmış oldu.
FOTOMAC

Cüneyt Erden ile 1 Yıl Daha

Galatasaray Cafe Crown basketbol takımımız, kaptan Cüneyt Erden ile 1 yıllık yeni bir sözleşme imzaladı. 31 yaşındaki oyun kurucumuz Erden, geçen sezon Beko Basketbol Ligi'nde 31 maçta forma giyerken 6.7 sayı - 2.4 asist; yarı final oynadığımız ULEB Kupası'nda ise 6.8 sayı - 2.5 asist ortalaması yakalamıştı.

galatasaray.org
----

Güzel bir haber Hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...