2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem ben sözleşme yapmış demedim ki adam anlaşmış KSK ile. Bugün sözleşme imzalamaya gidecekmiş. Daha imzalar atılmamış. Adam 10 bin dolar için sözünden dönüp bize imza atıyor. Aynı şeyi bize yaptıgını düşün ve bide öyle cevap ver istersen.

Dediğim gibi benim içime sinmedi.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Semih Ural":het4c73h]Şu başarıya endeksli herseyi olsun da nasıl olursa olsun düsüncesiyle kabul eden yeni nesil taraftarlık anlayışını gördükçe içim acıyor yemin ediyorum. Sanırım ben ve benim gibi düsünen kişilerin sayısı oldukça azınlıkta kalmaya başladı. Çok yazık.

Polat konusunda katılmıyorum. Sözleşme yapmış olsa gelmezdi bize diye düşünüyorum. Bir de yaptıysa da burada oynamak için Karşıyaka'nın da izin verebileceğini düşünüyorum.

Ama,

Solomon'u kesinlikle istemiyorum. Mantığa aykırı bir kere. Sen her maçta adama f.. y.. diye bağır ondan sonra iyi oyuncu diye al. Başarılı olacağız diye böyle adamları istemem açıkçası.[/quote:het4c73h]
% 100 katılıyorum solomon gibi bir adam bu kulübün kapısından girmesin
öyle karaktersiz bir adam görmedim gs kulübü gerald fitch i sorunlu diye harcadı
solomon fitch ten 100 kat sorunlu ve karaktersiz bir adam
koskoca gs kulübünün başarısıda bir tek solomon a kalmadı

Polat transferi kulübümüze yakışmadı düşüncesindeyim söylendiği gibi aradaki fark 50 bin dolar değil 10 milyardır .Kaynak Karşıyaka koçu Hz.Mevlanın bir sözü vardır.lafa bakarım lafmı diye birde adama bakarım adam mı diye bu hareket bize yapılsaydı nasıl tepki veriyorsak şimdi de aynı tepkiyi vermeliyiz diye düşünüyorum.Naçizane benim fikrim Galatasaray forması bu kadar ucuz değil.Adam almak için yapılan transferler yaradan çok zarar verir.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Çağlar Şentürk":34oy5t4t]E.Pilsen,G.Saray'dan büyük klüpmü....

Basketbol olarak değerlendirirsek son yılların en iyi kulubudur.[/quote:34oy5t4t]

Galatasaray Türkiye'ye Basketbolu getirten klüptür.Efes'le mukayese bile edilemez.Zamanında Paşabahçe ve Eczacıbaşıda vardı.Onlarda zamanında çok iyilerdi,çok para harcarlardı.Şimdi nerdeler.....

Bence G.Saray tarihini iyi oku,ondan sonra mukayese yap.

Çağlar Şentürk' Alıntı:
E.Pilsen,G.Saray'dan büyük klüpmü....

Tartışmaya gerek var mı?

Basketboldan bahsediyoruz sonuçta.Ekol olmuş,Euroleague yönetiminde olan bir takım Efes Pilsen.Kabullenmek zorundayız.

Ayrıca 30 senedir de bu işin içindeler.Galatasaray'ın tarihini de biliyorum.

Tarih geçmişi anlatır biz ise bugun ve bugunlerden bahsediyoruz.Efes Pilsen bu ülkede ekol olmuş.Avrupa Kupası kazanmış Final Fourlar oynamış kocaman bir camiadır.

Tarih biliyor olabilirsiniz ffakat basketbol bildiğinize inanmıyorum.

Burak Barut' Alıntı:
abicim bu siteye üye olupta basketbol bilmeyen biri varmıdır sence ?????

bu arada zizicde hayırlı olsun inş beraberinde wingston da gelir

tabii ki spor kulübü olarak galatasaray türkiyenin en büyük takımıdır
ama basketbol branşında ise türkiyenin en büyük takımı efes pilsen dir
ve efes pilsen ekolü vardır
türkiyeye basketbolu getiren yenilmez armada olan kulüp biziz ama zirveye çıkmak değil zirvede kalmaktır önemli olan ve biz yani gs basketbol branşında zirveye çıktık ama zirvede kalamadık maalesef
efes pilsen ise son 15 yıldır türkiye basketbolunun zirvesinde ve daha da önemlisi zirvede kalmayı öğrenmiş ve ekol olmuş bir kulüp

Polat'ın para yüzünden gibi çıkan spekülasyonlardan sonra ona karşı olan düşüncelerimde değişikler oldu fakat Polat Türkiye'de uzun rotasyonunda iyi bir oyuncu.Daçka'da oynarken performansı iyiydi.Özellikle G.Saray maçlarında iyi performaslar sergiliyordu.İnşallah o performansını sürdürür.

Çağlar Şentürk' Alıntı:
[quote="Burak Barut":dybnvppi]Tarih geçmişi anlatır biz ise bugun ve bugunlerden bahsediyoruz.Efes Pilsen bu ülkede ekol olmuş.Avrupa Kupası kazanmış Final Fourlar oynamış kocaman bir camiadır.

Senin yaşın kadar yıllarımı basketbola verdim ben.Neyse konu sapmasın.[/quote:dybnvppi]

Yıllarınızı basketbola veren biri Efes'te kimmiş be demez.Basketbola Türkiye'ye getirmek başarıdır fakat gerisinde sonuç nedir ?
Ayrıca bu ülkeye bir çok sporu Galatasaray Lisesi üzerinden biz getirdik fakat bir çoğunda şubemiz bile yok.Ben yaş kompleksi yapamayacam kusuruma bakmayın.
Efes Pilsen alt yapısıyla çıkardığı oyuncularla Avrupa ve Türkiye arasında bir köprü oluşturmasıyla bu ülkede basketbolda 1 numarayı hakediyor.Son sözümdür bu konuyla ilgili.

Çağlar Şentürk' Alıntı:
[quote="Can Akan":3ipln2v5]Efes Pilsen kim be.Ekolmüş.Görüyoruz ekolü.Eurolegue maçlarını 100 kişiye oynuyor.

Sen G.Saray tarihini iyi oku.Yenilmez Armada nerden geliyor ona bak.Ondan sonra gel tartışalım.Ekolmüş...
tabii ki spor kulübü olarak galatasaray türkiyenin en büyük takımıdır
ama basketbol branşında ise türkiyenin en büyük takımı efes pilsen dir
ve efes pilsen ekolü vardır
türkiyeye basketbolu getiren yenilmez armada olan kulüp biziz ama zirveye çıkmak değil zirvede kalmaktır önemli olan ve biz yani gs basketbol branşında zirveye çıktık ama zirvede kalamadık maalesef
efes pilsen ise son 15 yıldır türkiye basketbolunun zirvesinde ve daha da önemlisi zirvede kalmayı öğrenmiş ve ekol olmuş bir kulüp[/quote:3ipln2v5]

Sevgili Can,Son 5 yılda Türkiyede zirvedeki klüp Ülker'dir.Efes değil...[/quote]
sportif anlamda ülker son yıllarda başarılı olabilir ama ekol olmak için zirvede olmak için 5 yıl yetmez zirvede kalmak ekol olmak için başarının devamlılığı gerekir bugün itibariyle efes pilsen ekoldür ama ülker değildir
ekol olabilmek için defalarca bu ülkede şampiyon olmak f4 lar oynamak ülkeninin en başarılı genç sporcularını ve ülkenin en yetenekli antrenörlerini yetiştirmek gerekir

Efes Pilsen'in ekol olmadığını iddaa edenler.Arama Motoruna girip EFES PİLSEN tarihini okusunlar.Bizim işimiz bu topicte ekol tartışmasına girmek değil...Avrupa basketbolunda efes pilsen en cok saygı duyulan takımlardan birisidir...

Saygılar...

Arkadaşlar burası bu tartışmanın yeri değil. Bu konu üzerinden bilgi almak isteyen üye veya ziyaretçi birçok insanın önünü tıkıyoruz. Lütfen transfere dönelim artık.

zizic noldu kesin imzaladı mı şimdi? ben polatın burak sezgin akdar katkı vereceğini hiç sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...