2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zehra Betül Güneş' Alıntı:
Chris Owens la tekrar anlaşılacakmış diye bir haber vardı ; ne oldu o?
Bir bilgisi olan var mı?

Yönetimimiz bu sene tüm yabancı oyuncularla yollarını ayırma kararı almıştı.Bu yüzden tekrar anlaşma olacağını sanmıyorum

Emre ŞATIR' Alıntı:
[quote="Zehra Betül Güneş":59glgxkn]Chris Owens la tekrar anlaşılacakmış diye bir haber vardı ; ne oldu o?
Bir bilgisi olan var mı?

Yönetimimiz bu sene tüm yabancı oyuncularla yollarını ayırma kararı almıştı.Bu yüzden tekrar anlaşma olacağını sanmıyorum[/quote:59glgxkn]
Mali durumdan ötürü ve geçen yıl ki perfonmasından dolayı tekrar anlaşılabileceği yazılmıştı ,diğer topiçlerin birinde.

Batuhan Demirhan' Alıntı:
İlk önce forumda yeniyim herkese MERHABA ! :D

ermal ve bekir hakkında skytürk'ün sitesinde de hiç birşey yazmıyor.. :roll
:

Yeni olduğunu anlamamak elde değil.
Öncelikle hoşgeldin ancak yazmadan önce forum kurallarını okumanı öneririm.

yerli rotasyonunda arkadaşlar acaba yunus çankaya derya yanlıer vardı bu oyuncular düşünülemez mi sonuçta altay yerine yunusu tercih ederim ismet yerinede deryayı ???

Onur Karakuzu' Alıntı:
yerli rotasyonunda arkadaşlar acaba yunus çankaya derya yanlıer vardı bu oyuncular düşünülemez mi sonuçta altay yerine yunusu tercih ederim ismet yerinede deryayı ???
Bence de iyi olur. Özellikle yunus çankaya bence takımımıza önemli katkı sağlar.

Mithat Duran' Alıntı:
Ben iyiniyetli olduğum konusunda bu güne kadar bir ifadem olmadı bu kulübü küçük düşüren hiç bir kimseye iii niyetli davranmam bu her zaman her ortamda deklare ettim sizin nasıl bir Galatasaray sevdalısı olduğunuzu bilemem ama son iki sene içersinde yapılan teknik taktik hataları gözardı etmeniz vede bunu dile getiren forum üyelerinin yazılarını haksız nedenlerle keyfi tutumunuz için silmenizi ben özyer'e duydğunuz büyük hayranlığa bağlıyorum ben Kunter olsaydı şöyle olurdu demedim bitmiş transferi bozmak hak etmediği koltuğa oturmak için yapılan entrikaların kulübe ne kadar zarar verdiğini yazdım ben bunları yazarken sizin gibi kulaktan dolma değil o kuralan komisyonun bir üyesi olarak dile getirdim 1 haziran olayının espirisini hala anlamamışsınız o tarih maalesef şuan ki hocamızın sözleşmesinin bitiş tarihiydi birde ikide bir kanıt diyorsunuz neyin kanıtı istiyorsunuz konuşulanların ses kaydınımı bir takım konuşmalar kayıtlı olmakla beraber geri kalanı kayıt dışıdır .Ben kimseye çamur atmam ben yaşananları yazarım kararı okuyanlar verir eğer sizde bukulübün yetkili bir merciği olsaydınız o konuşmaları size dinletirdim.Maalesef böyle bir yetkiniz olmadığını bildiğim için sizinle bunları paylaşamam.Şimdi size bir soru sormak istiyorum sizin çok önem verdiğiniz altyapının en önenli oyuncusunu başka takıma kiralayıp yaşında hülle yapılmış ismeti takımda tutmanın nasıl bir açıklaması olur bumu alt yapıya verilen değer ama inanıyorum ki!!!! ucu çok sevgili hocana dokunduğu için sen bu konuyuda göz ardı edersin.

saygılarımla

M.DURAN
Mithat Bey keşke şube yöneticileri de sizin kadar önem verseydi takıma ve değerlerimize! Sizinle konunun dışına çıkıp tartışarak diğer üyeleri rahatsız etmeyeceğim. Verecek cevabı kalmadığı için tartışmaya girmiyor diye düşünenler, olaya biraz daha geniş bakıp geçmişte yaşanan tartışmalardan ders çıkarırsa neden böyle davrandığımı daha rahat kavrarlar.

Yalnız şunu belirteyim ki teknik, taktik hataları göz ardı etmiyorum. Altyapıya gerekli önemin verilmediği bir gerçek. Ancak şu unutulmamalı ki takım sporlarında ortada bir hata/başarısızlık varsa bu tek kişinin eseri değildir.

Bana yönelik yaptığınız suçlamaya gelecek olursam, şimdiye kadar hiçbir iletiyi keyfi olarak silmedim ya da değiştirmedim. Sildiğim her sözcüğün gerekçesini açıklayabilirim. "Art niyet? içeren her iletiyi silme hakkına sahip olduğumu düşünüyorum. Ayrıca art niyetli yazmakta ısrar edenlere de ceza hakkımı saklı tuttuğumu belirtmek isterim.
Burak Barut' Alıntı:
[quote="Semih Ural":27656low]Şu başarıya endeksli herseyi olsun da nasıl olursa olsun düsüncesiyle kabul eden yeni nesil taraftarlık anlayışını gördükçe içim acıyor yemin ediyorum. Sanırım ben ve benim gibi düsünen kişilerin sayısı oldukça azınlıkta kalmaya başladı. Çok yazık.

Bende o sen gibilerdenim abi sıkıntı yok :)
Bu arada Kerem Abi söz sözleşmeden önde gelir benim düşüncemde.[/quote:27656low]
Azalsak da neslimiz henüz tükenmedi Semih Bey. Polat Kocaoğlu bu saatten sonra isterse Fener Ülker maçını tek başına kazandırsın bir değeri yoktur benim için.

bekir yarangüme gelirse şahane olur , hem hareketli şut atabilio , hemde savunması var , ribauntlarada katkı verir . yunus cankayayı istiyenlere bir sorum ; büyük hedefleri olan bi takım yunus canaya ile nasıl o hedefe ulaşabilir

Onur Karakuzu' Alıntı:

Yunus gerçekten iyi bir oyuncu ve geniş bir kadro kurmak isteyenler için takımda olması gereken bir oyuncu olabilir.Derya zaten iyi biri olsa BJK bırakmazdı ve Derya bu sene Banvitten ayrılıp bir başka takıma transfer oldu.
Banvit gençlere önem veren bir klüp ve Derya ile yollarını ayırdıysa Derya'nın iyi biri olmadığını gösterir

Emin Doğanca' Alıntı:
bekir yarangüme gelirse şahane olur , hem hareketli şut atabilio , hemde savunması var , ribauntlarada katkı verir . yunus cankayayı istiyenlere bir sorum ; büyük hedefleri olan bi takım yunus canaya ile nasıl o hedefe ulaşabilir
altay yerine tercih ederim.

Emre ŞATIR' Alıntı:
[quote="Onur Karakuzu":1whe31em]yerli rotasyonunda arkadaşlar acaba yunus çankaya derya yanlıer vardı bu oyuncular düşünülemez mi sonuçta altay yerine yunusu tercih ederim ismet yerinede deryayı ???

Yunus gerçekten iyi bir oyuncu ve geniş bir kadro kurmak isteyenler için takımda olması gereken bir oyuncu olabilir.Derya zaten iyi biri olsa BJK bırakmazdı ve Derya bu sene Banvitten ayrılıp bir başka takıma transfer oldu.
Banvit gençlere önem veren bir kulüp ve Derya ile yollarını ayırdıysa Derya'nın iyi biri olmadığını gösterir[/quote:1whe31em]

Derya İTÜ ile anlaşmış

altay yerine yunus yada bekiri tercih ederim bu arada erdem türetkenle bir yıl imzalamadık mı neden uzatılmadı kontrarı yeniden anlaşmayacak mııyız yoksa bu adamla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...