2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de tam sana özel basın açıklaması yapması için konuşuyorum Murat hoca ve Mert abiyle.
Kusura bakma Alperen haberlendirmediler seni.

Alperen Küçük' Alıntı:
merhaba daha önceki sayfalarda sölemişinizdir ama ben hiçbirini okuyamadım

bana transferler hakkında bilgi verirmisinz ziziç olayı falan ne durumda

Alperen Küçük' Alıntı:
merhaba daha önceki sayfalarda sölemişinizdir ama ben hiçbirini okuyamadım

bana transferler hakkında bilgi verirmisinz ziziç olayı falan ne durumda

eyüp abi fax la imzanın atıldığının müjdesini verdi :) BUGÜN İÇİN başkada bişey yok:p :p

Murat İnal' Alıntı:
Ve şaka maka 200 sayfayı gördük. 1000 olur mu acaba sezon sonuna kadar merak etmiyor değilim.

bu aksam ismet badem'in programindanda biseyler cikar yine bir 10 sayfa yazisiriz , yarin radyospor , sonra basketbol panoroma bu gidisle 1000 buluruz evel allah !!!

Murat İnal' Alıntı:
Burak biz şeffafız. Kesin dediğim herşey gerçekleşmiştir şimdi. Şu anda da kesin çok şey biliyorum ama söyliyemiyorum mesala :)

Mithat Bey,
Bu kadar şubenin içinden kaynaklarınız var. Nusret'in nasıl gittiğini bilmeme imkanınız var mı acaba.
Nusret tamamen kendi tercih etmiştir. Ve de bonservisi ödenerek gitmiştir.
Yoksa artık amacınız nasolsa insanlar bilmiyor diye ağaca balta vurmak mı. Elbet bir gün inceldği yerden kopar anlayışıyla.
Yakışmıyor.

Semih kardeşim ve diğerlerine,
Polat KOCAOĞLU transferinin arka yüzünü hiç bilmeden konuşuyorum bunu söyliyeyim öncelikle.
Medyanın gazıyla biraz agresif davranmıyor musunuz.
Haber şöyle geçseydi nasıl olurdu sizin gözünüzde.
Polat KOCAOĞLU Karşıyakayla anlaşmış olmasına rağmen hayallerinin takımı olarak gördüğü Galatasaray teklif yapınca hiç düşünmeden Galatasaray'la yollarını birleştirdi.
Bence ne birincisi ne ikincisi. Galatasaray ve ulebtir öncelik. Ama dediğim gibi içyüzünü hiç bilmeden konuşuyorum.
Ama kim ne derse desin sadece para için (ki komik bir rakam var arada) geldiğine inanmam.

Ben yazını kendime düşen bölümünü yanıtlayayım Nusret kendi isteğiyle gitmiştir fakat kendisine yeterince süre verilmeyeceğini çok iii bildiği için bu kararı almıştır nusretin galatasaraylılığından kimsenin şüphesi olmasın Nusretin önünde çok canlı bir örnek var Altay ÖZURGANCI İKİ SENEDE ne kadar süre aldığı ortadadır.Tekrar söylemekte yarar var Nusret ne yapsa nasıl çalışsa bu takımda kendisine süre verilmeyeceğini çok iyi biliyordu sevgili Murat bunu sende çok iii biliyorsun Polat konusunda'da kendi fikrimdir beni bağlar Galatasaray formasını taşıyacak kapasitede olmadığını çok iii biliyorum bakın şimdiden yazıyorum polat bu takımda oynamayacak ancakmaç başına 2ile 4 dakka süre alır artık siz arkadaşlara doğruları anlatmaktan yoruldum ve belli bir süre yalnızca yazılanları takip edeceğim.Siz görmek istediğinizi görüyorsunuz .

Murat İnal Abi aman beni yanlış anlama ben orada espri manasında söyledim :)
Ayrıca Engin'in Galatasaray'a gelmesinde değilim Efes'e gitmeyecek demiştin onu kastettim :)

Bu arada Strickland ismini ilk öne atan isim olarak bir haberimin sitede yayınlanması hoş olmuş :)

Murat kardeşim belki fazla tepki veriyorum ama şöyle düşün bizimle anlaşan bir oyuncu sırf Euroligde oynıycam diye sana imza atmaya geliceği gün gidip Fenerbahçeye imza atarsa ne düşünürsün hakkında?

Ben işin iç yüzüne şöyle bi bakıyorum ama görünüş olarak içime sinmedi pek bu transfer. Belki Polat'ın takıma katkı sağlayamıycagını hatta istemediğim bi transfer oldugunu düsünürsek önyargılı da bakıyor olabilirim ama dediğim gibi başımıza gelse çok yaygara koparıcağımız bir transfer hikayesini bu sefer biz gerçekleştirdik gibi geliyor bana.

Bu arada Murat bey noldu şu Engin Atsür olayı hakkında dedikodular var :D

zizic nezaman açıklanıcak acaba
bilgisi olan varmı?

Alper Gülgen' Alıntı:
kennedy wilsonu istiyormuyuz bilgisi olan varmı?
kennedy winston demek istedin herhalde ama neyse , murat abimiz bisiler bilio ama nedense bizimle paylaşma gereği duymuo , hemde kesin bişiler biliomus :) :)

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":1morrwui]kennedy wilsonu istiyormuyuz bilgisi olan varmı?
kennedy winston demek istedin herhalde ama neyse , murat abimiz bisiler bilio ama nedense bizimle paylaşma gereği duymuo , hemde kesin bişiler biliomus :) :) [/quote:1morrwui]
kenndy winston :) sıcaklardan ve yorgunluktan olsa gerek yok :) murat abi lütfen cevaplarmısın kennedy winston ile ilgileniyormuyuz? :)

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":2hf74tic]kennedy wilsonu istiyormuyuz bilgisi olan varmı?
kennedy winston demek istedin herhalde ama neyse , murat abimiz bisiler bilio ama nedense bizimle paylaşma gereği duymuo , hemde kesin bişiler biliomus :) :) [/quote:2hf74tic]

yazında çok güzelmiş inci gibi. :)

Çıtayı yükselttik :) .Geçen sezon ilk transfer 200. sayfadan önce gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. :? .Avery tabi :)

Cüneyt kaldı

Erkek basketbol takımımız Galatasaray Cafe Crown, Beşiktaş?la birlikte birçok Avrupa kulübünden transfer teklifleri alan kaptanımız Cüneyt Erden?i kadrosunda tutmayı başardı. Yıldız oyuncuyla dün yeniden sözleşme imzalayan Galatasarayımız, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Panathinaikos?tan Zizic?e de faks yoluyla resmi imzayı attırdı.

Öte yandan takımımızda, Levent Topsakal?ın da teknik danışman olarak göreve başladığı açıklandı.

Kaynak: Fanatik

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Emre ŞATIR":10fz0cyl]Banvit Adaleke ile yollarını ayırmış.Acaba Adaleke Gs Cafe Crown'a yakışır mı ne dersiniz???
[/quote:10fz0cyl]

bence müthis olur adeleke gerçekten inanılmaz derecede savaşçı ve acayip de ribandcı bi oyuncu ziziçin de pek ribandcı olmadıını düşünürsek güzel olur bence ;)

bence müthis olur adeleke gerçekten inanılmaz derecede savaşçı ve acayip de ribandcı bi oyuncu ziziçin de pek ribandcı olmadıını düşünürsek güzel olur bence ;)[/quote]

katılıyorum zizic skor yukunu çekerken adeleke diğer seyleri iyi yapabilir(ribaunt savunma vs.)
banvitte aylık 40 bin ytl ye oynuyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...