2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Ben her zaman rakiplerimiz'den altta kalmayalım istiyorum başarı ve maddi konularda aslına bakarsanız başarı konusunda her zaman güveniyorum ama bütçemiz fenerbahçe'ninki kadar olmadığı için biz ilk turda eleniyorsak ve onlar finaldeyseler şimdi o zaman bütçe arttırılmalı sponsor değiştirilmeli falan birşeyler yapılabilir Fenerbahçe Ülker'in desteğini alıyorsa bizde vestel'in alalım mesela o zaman Lavrinoviclerin,domercantların gelmesi hayal olmaz ...

Kesinlikle..Bu Ulker GS'ın kokunu kazıyor,resmen.GS'yı bitirmek icin kurulmus bir sponsor...

Verdikleri sponsporluk parası cok az.Vestel gibi Zorlu grubunun centilmen,sporla ic,ice baskanları varken,bence kesinlikle,Ulkerden vazgecilmeli.Ve Ulkerin bize kakaladıgı oyuncu,personel!! kim varsa!

Emir Kalyoncu' Alıntı:
[quote="Sertaç Kütükcüler":1e6ynpfk]Ermal pamesa valencia'ya transfer olmuş....
kaynak:megabasket

Efes seneye ligde 7.olur,heralde bu gidisle:)

En iyi Turk oyuncuları gitti..Enderi'de kaptan yaparlar,tam ekmekli kadayıf olur. :)[/quote:1e6ynpfk]

Efes 7. olur diyorsun da bir ermal'ın gitmesiyle efes 7. mi olur yapma allah aşkına..Lakovici aldığı söylenen takım Efes değil mi?Veya Shumpert?Veya Hosley?

Yalnız transfer'de gerçekten geç kalmamalıyız çünkü bu transfer meselesi adeta bir kapışma oyunu en iyileri kaptırırsan geriye işe yaramayacak oyuncular kalır.Antalya b.b ibrahim kutluay ile anlaşmış bu arada..

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Yalnız transfer'de gerçekten geç kalmamalıyız çünkü bu transfer meselesi adeta bir kapışma oyunu en iyileri kaptırırsan geriye işe yaramayacak oyuncular kalır.Antalya b.b ibrahim kutluay ile anlaşmış bu arada..
nasıl olur :? :shock: askerlik sorunu noldu?

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":m79pjc0k]Yalnız transfer'de gerçekten geç kalmamalıyız çünkü bu transfer meselesi adeta bir kapışma oyunu en iyileri kaptırırsan geriye işe yaramayacak oyuncular kalır.Antalya b.b ibrahim kutluay ile anlaşmış bu arada..
nasıl olur :? :shock: askerlik sorunu noldu?[/quote:m79pjc0k]

Bedelli yapacakmış.Aziz Yıldırım izin verir mi? Ama M.Uslu onu ikna edecektir :)

pg olarak hep söyledim yinede söylüyorum steve burtt jr ı alırsak yılın transferini yapmış oluruz kendisi ashakelon( israil liginde 5. oldu) da 27 dakika ortalamayla 21 sayı 3.4 asist ortalamalarıyla oynadı ve sayı kralı oldu
malik dixonda israil ligi lideri hapoel holonda az oynayarak iyi bir sezon geçirdi 17 dakikada 9.7 sayı ortalaması var yine her zamanki gibi çok yüzdeli atmış
pivot olarak hapoel holondan elton brown çok iyi olur
sg olarak gerald fitch veya carl english ikilisinden biri çok iyi olur
sf olarak ta delonte holland zor ama imkansız değil

meir yaşlı bir guard oyunun özellikle ikinci yarısında oyundan düşüyor eğer iyi yedeklersek ve onu maç sonuna kadar diri tutarsak çok iyi bir transfer olabilir...
elton brown ise resmen aşkımıza döndü geçen sene de bir türlü transfer edememiştik bu forumda ama bu sene olacak dimi :p

Önümüzdeki sezon Hite'ın yerine W.Deane çok iyi bir seçenek olabilir bizim için . Bu sezon L.Akademic'te cok iyi bir sezon geçirdi , her sene istikrarlı oynayan bir oyuncu . Geçmişte Telekom'da da oynadı .

Pg olarak kim gelecekse gelsin ama bana göre gelecek adam Amerikalı olsa bile Avrupa'da oynamış biri olmalı . Amerika'dan gelen bütün guardlar Avrupa'daki oyuna alışana kadar sezon bitiyor zaten .

Ünsal Y.' Alıntı:
Geldi transfer ayları ; gevşer gönül yayları olmuş yine burası: Ah kapın şu Willie Deane'i diyen güzel kardeşlerim. Adamı hayatınızda hiç izlediniz mi? İşin kötüsü adamın daha 3 yıl önce Türk Telekom'a geldiğinden de mi haberdar değilsiniz ? Bir allahın kulu da ; kardeşim bu herif 3 yıl önceki zayıf Türk liginde bile doğru dürüst tutnamadı demiyor. Transfer dönemi tabii ki herkes birşeyler yazar da ; bunun altında da bir mantık olması lazım. Forum transfercileri; hasbelkader internette 40 sayı atan bir adama rastlayıp basketbol gurusu kesinlerle - adamın Yunansitan -İtalya- Türkiye liglerinde oynayıp ; Bulgaristan ligine kadar düştüğünü bile görmeden- ; Michael Jordan'ı niye almıyoruz ki ciler arasında bölünmüş durumda. Yok Tariq Kirksay'i niye göremiyorlarmış da ; Drew Nicholas alınmalıymış da... Arkadaşlar rica ediyorum bir kendinizi akıllı ; alemi salak zannetmeyin. Tariq Kirksay'ı Rueil'de ; Bresse'de keşfettiğini söyleyen varsa ; eyvallah , saygı duyarım. Ama ; burada acemi; gitsin ders alsın dediğiniz insanlar Birleşik arap Emirlikleri ligine varana kadar takip ediyorlar; o yüzden kararlarını yanlış bulsanız da - ki pek tabii ki yanlış kararlar vermiş olaiblirler; basketbolda%100 ü geçtim ; %75 başarı sağlayabilen çok az insan var dünya üzerinde oyuncu tercihi olarak- biraz saygı duyun. Drew Nicholas Galatasaray'a gelmiyorsa; bu ; Galatasarayda görev yapan kişilerin; Efes Pilsen'de oynayan Nicholas'ı keşfedemeyecek kadar gerizekalı olmalarından kaynaklanmıyor sizin düşündüğünüz gibi. Adam Efes Pilsen'den ayrıldıktan sonra; 3 Euroleague takımından gelen teklifi geri çevirdi ( Maccabi Tel Aviv- Zalgris Kaunas- BARCELONA) üstelik Türkiye hakları Efes Pilsen'de; ciddi de bir bonservis bedeli var dolayısıyla. Ha yine de diyorsanız ki : " Bana ne ; ben Drew Nicholas'ı buldum ; kulüp alacak illa ;" çok net söylüyorum; gidin anlaşın getirin; kulübe kabul ettirmenin bir yolunu buluruz. Vallahi ; 2. bir bilmemkaç sayfalık transfer çöplüğü olmaması için; söylediklerinizi biraz tartın yazın. aksi halde; okuması gerçekten azap veriyor...

İsmi birkaç sayfa önce gündeme gelmişti.

Bu arada internette fısıltılara bakılırsa Kaya Peker ismi bizim ile geçiyor.Hatta Onur Aydın bile :shock:

Tufan ve Murat Kaya'nın bizim ile 1'er yıllık sözleşmesi bulunmasına rağmen BJKCT ile anılıyorlarmış :shock:

Tabii bunlar fısıltı bakalım zaman ne gösterecek.

Bence bu sene pota altına Banvitten adeleke yi almayalıyıZ gercekten savaşcı her şeye atlayan zıplayan vede skorer bi oyuncu (tüm sezon isleme fırsatı buldum) faydası bence cok büyük olur gaines le beraber oynadıgını düşünürsek müthiş olur

2. kişi ise yine banvitten:D Crispin izleyeniniz olmussa neler yaptıgını biliodur müthiş üçlükçü 3 sayının gerisinden ne kadar bu sezon zorlandıgımıza bakılırsa bence yerinde bi transfer olacaktır

bide iyi bi yedek arıyorsanız ümit sonkol yerinde olabilir yüreğiyle oynayan hesaplı vede iyi bir oyuncu

hepsini banvitten söyledin diceksinis sehrimin takımı oldugu icin hicbir macını kacırmadım hangisinin neler yapabileceğini cok iyi biliorum:)
bunlar olmasada cimbomuma en faydalı transferler olur inş...

Şaka maka geçen sezon birçok kişi tarafından eleştirilen Gerald Fitch gibi biri gelse seneye hiç fena olmaz . Bu sezon belki de en büyük yaramızdı 3 numara sorunu .

Taner Tuna' Alıntı:
Şaka maka geçen sezon birçok kişi tarafından eleştirilen Gerald Fitch gibi biri gelse seneye hiç fena olmaz . Bu sezon belki de en büyük yaramızdı 3 numara sorunu .
Ama Fitch'de takım olgusu diye bir kavram yok.Sadece kendini düşünüyor ve kendi için oynuyor.Üstelik Fitch gibi birçok oyuncu var Avrupa'da ;)

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
[quote="Taner Tuna":2pyk2yuw]Şaka maka geçen sezon birçok kişi tarafından eleştirilen Gerald Fitch gibi biri gelse seneye hiç fena olmaz . Bu sezon belki de en büyük yaramızdı 3 numara sorunu .
Ama Fitch'de takım olgusu diye bir kavram yok.Sadece kendini düşünüyor ve kendi için oynuyor.Üstelik Fitch gibi birçok oyuncu var Avrupa'da ;)[/quote:2pyk2yuw]

Bence Fitch in sadece kendi oynamasının nedeni yanında üst düzey oyuncuların olmaması ama şimdi gelse çok başarılı olacağına inanıyorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...