2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[/quote][/quote]

bence müthis olur adeleke gerçekten inanılmaz derecede savaşçı ve acayip de ribandcı bi oyuncu ziziçin de pek ribandcı olmadıını düşünürsek güzel olur bence ;)[/quote]
böle savaşçı bir oyuncu her takıma lazım daha iyisini alacaksak ok ama alamayacaksak faydalı olur

adeleke her ne kadar cok yetenekli bi pivot olsada bizi istediğimiz arzuladığımız yerlere ulaştıramaz . bence hic gereği yok . birde ben bugun hırvatıstan - kamerun macında marco toması cok beğendim . yönetime tavsiye ediyorum

Emin Doğanca' Alıntı:
adeleke her ne kadar cok yetenekli bi pivot olsada bizi istediğimiz arzuladığımız yerlere ulaştıramaz . bence hic gereği yok . birde ben bugun hırvatıstan - kamerun macında marco toması cok beğendim . yönetime tavsiye ediyorum

adeleke tam patlamaya hazır bir genç bi oyuncu ve benim ligde gördüğüm en savaşçı,inatçı,yorulmak bilmeyen uzunu üstelik gençde yani uzun lafın kısası eğer gelirse takımıyla beraber büyük bi çıkış yakalayabilir bence :roll:

Furkan Şimşek' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":2zorpfil]adeleke her ne kadar cok yetenekli bi pivot olsada bizi istediğimiz arzuladığımız yerlere ulaştıramaz . bence hic gereği yok . birde ben bugun hırvatıstan - kamerun macında marco toması cok beğendim . yönetime tavsiye ediyorum

adeleke tam patlamaya hazır bir genç bi oyuncu ve benim ligde gördüğüm en savaşçı,inatçı,yorulmak bilmeyen uzunu üstelik gençde yani uzun lafın kısası eğer gelirse takımıyla beraber büyük bi çıkış yakalayabilir bence :roll:[/quote:2zorpfil]
gaines le aynı özellikleri taşıyan gaines ten daha iyi ve daha dominant bir oyuncu eğer yıldız alamayacaksak adeleke çok faydalı olur

Furkan Şimşek' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":3hk1a9i1]adeleke her ne kadar cok yetenekli bi pivot olsada bizi istediğimiz arzuladığımız yerlere ulaştıramaz . bence hic gereği yok . birde ben bugun hırvatıstan - kamerun macında marco toması cok beğendim . yönetime tavsiye ediyorum

adeleke tam patlamaya hazır bir genç bi oyuncu ve benim ligde gördüğüm en savaşçı,inatçı,yorulmak bilmeyen uzunu üstelik gençde yani uzun lafın kısası eğer gelirse takımıyla beraber büyük bi çıkış yakalayabilir bence :roll:[/quote:3hk1a9i1]
çıkış yapmasını beklemek risk olur bence adeleke geleceğine owens ın kalmasını yeğlerim çünkü klubü tanıyor

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Emre ŞATIR":2h6q5wae]Adeleke kaç senedir bu ligde ve tüm takımları ve oyunlarını çok iyi biliyo alınısa çok büyük işler yapacağından şüphem yok

Adeleke yalnızda 1 sezon ligimizde oynadı.[/quote:2h6q5wae]
Bu sezon 2,senesini doldurmadımı ???

Ben Harvey'i Adeleke'ye tercih ederim.Gaies'in bir başka versiyonu benim için :)

Tabii bunlar olmayacağı için sayfa doldurmaktan ve düşüncemizi aktarmaktan öteye gidemiyor gitmesinde zaten biz alınsın diye değil düşüncelerimizi paylaşıyoruz.

Bu gidişle bir nöbet listesi hazırlasak iyi olacak :)

Bu gece Furkan Şimşek ve Mehmet Tuncer :)

Ali Demirci' Alıntı:
Ben Harvey'i Adeleke'ye tercih ederim.Gaies'in bir başka versiyonu benim için :)

Tabii bunlar olmayacağı için sayfa doldurmaktan ve düşüncemizi aktarmaktan öteye gidemiyor gitmesinde zaten biz alınsın diye değil düşüncelerimizi paylaşıyoruz.

Bu gidişle bir nöbet listesi hazırlasak iyi olacak :)

Bu gece Faruk Şimşek ve Mehmet Tuncer :)
Furkan Şimşek ve Mehmet Tuncer :)

ben 3 gündür nöbetteyim ama nöbetin karşılığında glen whisby filan getirilirse o zman kötü olur :shock:

Engin konusunda hiç kesin konuşmadım valla :) Ama şaşırmadım da değil.
Şahsi olarakta gelmemesine svindim bunu da belirteyim.

Semih'im verdiğin örnek örnek mi şimdi :roll:

Açık söyliyim sevmiyorum bu transfer dönemlerini ama bir yandan da heyecanlı oluyor bizim açımızdan. Sürekli bir google durumu.

ben bu işleri anlamıyorum hiç madem imzalar atıldı,niye açıklanmaz bu transfer....
iş daha bitmeden tv'lere çıkıp yüzde veriyorlar ama sonra bi hareket yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...