2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Baran Mertoğlu":3hpgt0lr]arkadaslar bir ara formda telekomdan bekir ismi geciyodu ne durumda gercekten ilgileniyormuyuz ilgileniyorsak ne seviyede bilgilendirirseniz sevinirim...
2 yıllık sözleşme yeniledi[/quote:3hpgt0lr]

kime el atsak sanırım elimizde patlıyo :( tsk ederim ilgin icin

Semih TİYANŞAN' Alıntı:
eski efesli popovic ne güsel olurdu bee bi takımla anlaştı mı o ? bilen var mı
benim bildiğim ya zalgris de kalacak yada real e transfer olucak . talibi fazla değil

çok fazla fantaziye giripte geçen seneki gibi alabileceğimiz oyuncularıda kaçırmayalımda her ne kadar yaşlanmış olsalar alalım
larry ayuso yu koyalım 2 numaraya
alalım ademola okulaja yı koyalım 3 numaraya

Laurent Foirest yaşlandı ayrıca 2 numara oynuyo asvel de gerçek bir tecrübe evet ama bize zımba gibi genç bi adam lazım hala carl english diyorum şuan kanada milli takımında olimpiyat elemelerin de en kritik topları çekinemden verebileceğiniz bi isim...

nası olsa ziziç skorer oyuncu,gelecek 4 numaranın da pasör olduğunu düşünürsek 3 numaraya eddie basden i alamazmıyız çok iyi savunmacıydı ;) ;)

Furkan Şimşek' Alıntı:
nası olsa ziziç skorer oyuncu,gelecek 4 numaranın da pasör olduğunu düşünürsek 3 numaraya eddie basden i alamazmıyız çok iyi savunmacıydı ;) ;)
Eddie basden bir röpörtajında fülkeri çok sevdiğini başka takımda oynamayacağını söylemişti

hazır 3 numaradan bahsediyoruz . benim görüşüm marko tomas alınsın . hem cok iyi şütör hemde iceriye penetre edince cok etkili oluyor ayrıca cok iyi savunmacı (ceza şutlarıda sokar) 2 numaraya dün ve bugün ayuso yu görünce cok etkilendim , bostaysa mutlaka alınmalı . 1 numaraya ise shammond williiams ı cok isterim ama gelecek 1 numara kim olursa olsun hic itiraz etmem

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Yada Fitch'i bir daha denesekmi?
cok sorunlu bi tip yeterki bizden uzak dursun , ayrıca gerald fitch bizi hedeflerimize ulastırabilecek bi guard . EYUP ABİ sen bisi biliosun galiba

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":24oakd22]Yada Fitch'i bir daha denesekmi?
cok sorunlu bi tip yeterki bizden uzak dursun , ayrıca gerald fitch bizi hedeflerimize ulastırabilecek bi guard . EYUP ABİ sen bisi biliosun galiba[/quote:24oakd22]Bildiğim bir şey yok, sadece aklım arada ona gidiyor:(

Marko Tomas'ı alamayız herhalde, keske olsa da... Ricardo Sanchez'i begendim. Porto Riko'da ne yaptıgını bilen az sayıdaki oyunculardan biri. 21 yasındaymış daha.

Arkadaşlar Hite'da sorunlu bir oyuncu, idmanlarda bir izlemenizi tavsiye ederim, ama yinede Fitch'in yanında çırak olur sorun çıkarmada :)

Fitch'i boş verelim öylesine bazen aklımdan geçiyor, yani duyum falan değil.

4 Numraya Charleroi'deki Len Mattela iyi olur diye düşünüyorum, favori guard adayım ise Carl English.

2 numaraya ise alalım tekrardan Hite'ı tamamdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...