2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hedeflerimiz büyük diyipte alacağın PG strickland ise yönetime binlerce kez yazıklar olsun

BAYRAM winner guard alacağız dediğin bu değildir herhalde

Peki bilgisi olan var mı Strickland 1 numara olarak mı alınıyor? Yani oyunu kuracak,hücumları başlatacak,takımı organize edecek öyle mi yalış anlaşılma olmasında.

Strcikland'ın yanına iyi bir oyuncu alınırsa 1-2 numaralar bu iki arkadaş çift guard oynar burada da tepkiler susar ;) Beklemedeyiz Strickland'dan öte onun yanına gelecek isim önemli.Strcikland iyi oyuncudur iyi ;)

herkese slmlar uznun suredır forumu takıp edıyordum uye olmak bu gune kısmetmıs sunu soyleyebılırımkı bu forum butun kaynaklardan daha saglam ozellıkle eyup yıldız ve kerem secerın ımzasını attıgı transfer haberlerı ahmet dedehayırın sozlerınden daha onemlı benım ıcın strıckland konusuna gelınce acıkcası macın seyrını degıtırebılecek hıcbır yerlı transferı yapmadıgmız bu sezon butcemızın oldukca ıyı yabancılara yetecegını dusnuyodum ancak strıckland transferı hayal kırıklıgı yarattı strıckland yeteneklı oyuncu olabılır ancak bızım yerlı rotasyonumuzun bu kadar sınırlı oldugu bu sezonda kendını ıspatlamıs bı guardla anlasmamız gerekırdı bı takım guardı kadar oynar strıckland 1 veya 2 numara ıcın bu takımda ıkı ucu keskın bıcaktır belkı bızı zaman zaman oldukca memnun edebılır ancak sac bas yolduracagı zamanlarda olucaktır ıstıkrarsız bır guardla sezonu gecırmemız buyuk hatadır takım sıkıstıgında el yakan topları ısabetlı kullanan bırını bulmamız gerekırdı

Burak Barut' Alıntı:
Strcikland'ın yanına iyi bir oyuncu alınırsa 1-2 numaralar bu iki arkadaş çift guard oynar burada da tepkiler susar ;) Beklemedeyiz Strickland'dan öte onun yanına gelecek isim önemli.Strcikland iyi oyuncudur iyi ;)
strickland iyi oyuncu olabilir ama bizi hedeflerimize götürecekmi , avrupanın yükünü taşıyabilecekmi o önemli . bana göre gecen seneki yabancılarımızın (johnsen dısında) hepsi strickland dan daha iyi . silauliau depmasmanı ve guardımız marshall strickland , deli olur insan

alieren uzarı' Alıntı:
herkese slmlar uznun suredır forumu takıp edıyordum uye olmak bu gune kısmetmıs sunu soyleyebılırımkı bu forum butun kaynaklardan daha saglam ozellıkle eyup yıldız ve kerem secerın ımzasını attıgı transfer haberlerı ahmet dedehayırın sozlerınden daha onemlı benım ıcın strıckland konusuna gelınce acıkcası macın seyrını degıtırebılecek hıcbır yerlı transferı yapmadıgmız bu sezon butcemızın oldukca ıyı yabancılara yetecegını dusnuyodum ancak strıckland transferı hayal kırıklıgı yarattı strıckland yeteneklı oyuncu olabılır ancak bızım yerlı rotasyonumuzun bu kadar sınırlı oldugu bu sezonda kendını ıspatlamıs bı guardla anlasmamız gerekırdı bı takım guardı kadar oynar strıckland 1 veya 2 numara ıcın bu takımda ıkı ucu keskın bıcaktır belkı bızı zaman zaman oldukca memnun edebılır ancak sac bas yolduracagı zamanlarda olucaktır ıstıkrarsız bır guardla sezonu gecırmemız buyuk hatadır takım sıkıstıgında el yakan topları ısabetlı kullanan bırını bulmamız gerekırdı

Hoşgeldin. Bence pg ve sg konusunu bu iki transfer bittikten sonra birlikte ele alalım. Ne de olsa birbirini etkileyecek pozisyonlar ve kimin gelecegini %100 bilmiyoruz. (cogunluk bilmiyor)

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Burak Barut":1vjfxeo4]Strcikland'ın yanına iyi bir oyuncu alınırsa 1-2 numaralar bu iki arkadaş çift guard oynar burada da tepkiler susar ;) Beklemedeyiz Strickland'dan öte onun yanına gelecek isim önemli.Strcikland iyi oyuncudur iyi ;)
strickland iyi oyuncu olabilir ama bizi hedeflerimize götürecekmi , avrupanın yükünü taşıyabilecekmi o önemli . bana göre gecen seneki yabancılarımızın (johnsen dısında) hepsi strickland dan daha iyi . silauliau depmasmanı ve guardımız marshall strickland , deli olur insan[/quote:1vjfxeo4]

Sabretmek lazım Emin.Burada bu kadar kişinin düşündüğünü yönetim ve yeni kalabalık teknik ekip kat ve kat fazlasını düşünüyordur.

Pg'si Strcikland olanın Sg'si kral olacaktır ;) Aynı şekilde Pf'si de ;)

Sıkıntı yapmaya gerek yok beklemek lazım.Bu sitede ilk öğrendiğim şey sabır :)

Timur Abinin dediği şeye katılıyorum.Sg Yıldız isim gelir herkes şaşırır kalır.O yüzden bekleyelim görelim.

Bir daha isim vermicem forumda anlaşıldı kıymetimiz bilinmiyor.

2 numara için söylenen isim gerçekleşirse şutör özellikleri ön planda olan biri gelicek diyebilirim.

Murat İnal' Alıntı:

2 numara için söylenen isim gerçekleşirse şutör özellikleri ön planda olan biri gelicek diyebilirim.

Biraz daha ipucu alsak en azından kalitesi hakkında :oops:

Murat İnal' Alıntı:

Bana söyleyebilirsin abi =) Gelecek oyuncuyla Strickland birbirini tamamlarsa Cücü'de oradaki ohhh yeme yanında yat.

Bu arada bilmem ne deplasmanında topu Strickland'a vermeyelim de Utah Jazz^dan getirdiğimiz guarda versek ne değişiyor :roll:

Gelen oyuncuyu da beğenmeyenler olacaktır eminim.

Asisti de var fena değil ben de bunu diyeyim.

4 numarayı bekliyorum ama. İkiyi kabullendim ben ahaha :)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Murat İnal":2xreay91]Bir daha isim vermicem forumda anlaşıldı kıymetimiz bilinmiyor.

Bana söyleyebilirsin abi =) Gelecek oyuncuyla Strickland birbirini tamamlarsa Cücü'de oradaki ohhh yeme yanında yat.

Bu arada bilmem ne deplasmanında topu Strickland'a vermeyelim de Utah Jazz^dan getirdiğimiz guarda versek ne değişiyor :roll:[/quote:2xreay91]

Bu arada bu son günlerin moda sorusunu sormak istiyorum :) Kariyerli mi Eurolig takımda mı oynuyor Burcu ne :)

3 numara mı her sene olduğu gibi önerim OKULAJA :p Gelsin de Arda EZER abinin dileği kabul olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...