2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok,yok...Böle birşey olacağına inanmıyorum,eğer bu site yazıldığı kadar ciddiyse böyle ilkokul 3 seviyesinde şakaları veya göndermeleri,böyle ucuz yollarla yapacak kadar gayriciddi ve düşüncesiz olamaz.Birileri böyle birşeyin yazılmasını istemedi yönetimde kaldırdı,diyellim...(kesinlikle yeterli ve beni hayal kırıklığına uğratmayacak bir sebep)...LÜTFEN böyle bir sebepten dolayı bu haber çekilmiş olsun...LÜTFENNNN!!!

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Berk Bayraktar":35my01r6] İnsanların başka sitelerde bizimle dalga geçtiğinin farkındamıyız?
Boşver dalga geçsinler, Cüneyt bir üçlük gönderir potalarına hepsi ağlamaklı olurlar. ;)[/quote:35my01r6]

Hayır onu da geçtim.Aptal yerine konup,çocuk gibi kandırılmak çok koydu bana

Arkadaşlar niye üzerinize alınıyorsunuz. Zaten kesin demediler bu bir. ana sayfada açıklamadılar forumda geçtiler sadece. belki bu sayede yönetime yapılan baskılar artıcak ve istediğimiz ölçüde kalitede transfer için bütçe artıcak. değmez mi buna ?

Sakin olun lütfen.

Orson Wells'in Marslılar Dünya'yı bastı hikayesi gibi oldu: ;)

Şaka bir yana;hiç hazmedemeyeceğim bir davranış tarzı oldu.Eğer doğru anladıysam bu topicin amacını,hiç yakışmadı

arkadaşlar,canlar
bakın kerem deme di ki herrmann akşam buenos aires uçağıyla istanbulda,yarın cafe crown çadırında imza var.
adam sadece herrmenn cimbom yolunda dedi,bu ne demek geledebilir,gelemeyedebilir..kesinlik yoktu,bu sitede kesin dendiyse şu geldi o adam gelmiştir..kereme suçlamaya hiç gerek yok adam duyduğu bişeyi yazmış,biz abarrttık biraz
tetikçi :)

Hermann konusu açılmadan önce forum eski seviyesine yavaş yavaş ulaşıyordu. Gelecek 4 numara insanları tatmin etmezse ve yine abuk sabuk yorumlar çıkarsa sorumluları kim olucak bu işin? Gerekli miydi şimdi bu?

Bİr açıklama gelmediğine göre bu bir oyun kanımca...Yarında körebe oynayalım,Hafta sonları yağ satarım bal satarım oynayalım.Herkes hakkettiği gibi yönetilir,artık yöneticilerimizin yaptığı kelime oyunlarına ve vurdumduymazlığına dil uzatmayalım,ve büyük beklentiler içine girmeyelim...Çünkü bu forum bizim taraftar profilimizi,ciddiyetimizi,kalibremizi açıkca gösteriyor.

Bir dakika arkadaşlar herşeyden önce bu başlığı açan kerem seçer birşey söylemedi buraya böyle bir başlık açıldığına göre doğrudur sonuçta burası sıradan bir taraftar sitesi değil burası galatasaraybasket sitesi yani basketbolu seven bilen insanların geldiği site o yüzden birşeyler ima edilmeye çalışılıyor ama ben inanmıyorum inanmak istemiyorum yani şuan kerem seçer'in açmış olduğu başlığa inanıyorum ..

Herrmann gelmedi diye değil,MS geldi diye üzülmek lazım.
Böyle birşey var ki Kerem Abi böyle bir başlık açtı bizi bilgilendirmek için.
Şimdilik sakin olmakta fayda var.

Yapılan açıklamadan kesin olarak bir oyun olduğu gibi bir anlam çıkmıyor.
Biraz daha itidalli ve sabırlı olmamız gerekiyor bence. Her zaman ki gibi çok sabırsızız. Eğer bir oyun olduğu netleşirse o zaman isteyen gereken eleştiriyi yapabilir tabi ki. Her ihtimali düşünüp biraz daha sabırlı olmalıyız

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Bir dakika arkadaşlar herşeyden önce bu başlığı açan kerem seçer birşey söylemedi buraya böyle bir başlık açıldığına göre doğrudur sonuçta burası sıradan bir taraftar sitesi değil burası galatasaraybasket sitesi yani basketbolu seven bilen insanların geldiği site o yüzden birşeyler ima edilmeye çalışılıyor ama ben inanmıyorum inanmak istemiyorum yani şuan kerem seçer'in açmış olduğu başlığa inanıyorum ..

İnanmak istiyorum ve yukaradaki yazdıklarımdan dolayı kendimden utanmak istiyorum.Ciddi kişiler olduğumuzu görmek istiyorum.Çok mu şey istiyorum acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...