2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yanlış hatırlamıyosam yazı şuydu aşağı yukarı;
galatasaray aradığ oyuncuyu buldu 3 ve 4 oynuyo walter hermann ile kesin olarak anlaşıldı iş imzaya kaldı yanlış hatırlıyosam düzeltin..

Kusura bakmayında sevgili yöneticiler, evet sizin sayenizde burada Galatasaray Basketbol'u üzerine yorum yapma,söz söyleme hakkına sahibiz ama bu akşamki tavrınız ile çoğu üyenizi kırdınız...

Ben hiçbir yerde tepki göstermek için kendi üyelerini ''kullanan'' onların duyguları ile alay edercesine saf hayallerini karartan bir anlayış görmedim.

Tamam belki amacınız onların bu saf hayallerini böyle tepkiler ile gerçeğe dönüştürmek ama bu tarz bir yaklaşım ile hem seviyemizi düşürdük hem de güven kaybına neden olduk.

Herkese iyi akşamlar...

Berkay Bindal' Alıntı:
Hermann konusu açılmadan önce forum eski seviyesine yavaş yavaş ulaşıyordu. Gelecek 4 numara insanları tatmin etmezse ve yine abuk sabuk yorumlar çıkarsa sorumluları kim olucak bu işin? Gerekli miydi şimdi bu?
Tepkileri anlıyorum ama buradaki hiçbir arkadasın transfer yapma yetkisi ve gucu yoktur. Sizden bizden cok farklı konumda degillerdir. Acık konusayım, A.Dedehayır'ın agzından cıkan sozle, bu forumdaki herhangi bir yoneticinin(haber getirenin) agzından cıkan sozu bir tutmamak gerekir.

4 numara transferi tatmin etmezse bunun Herrmann'la bir alakası yoktur. Ha bir sekilde bazı yerlere mesaj gonderelim derken bizim Galatasaray'lı cocuklardan baska bu işe uzulen, yıpranan cıkmamıştır. Ama umarım gereken yerlere mesaj gitmiştir. Aslında guduk basket medyasını ve sozde dalga gecen rakip takım taraftarları acıkcası hiç umrumda degil, bence kimsenin de umrunda olmasın. Adam gibi medya calısanıysanız gidin arastırın teyit ettirin, birinci elden kaynaklara ulaşmaya calısın.

Asıl onemlisi yonetimin bundan gerekli mesajı alması. Pek sanmıyorum ama...

Emre Evren İçöz' Alıntı:
yanlış hatırlamıyosam yazı şuydu aşağı yukarı;
galatasaray aradığ oyuncuyu buldu 3 ve 4 oynuyo walter hermann ile kesin olarak anlaşıldı iş imzaya kaldı yanlış hatırlıyosam düzeltin..

kelimesi kelimesine renkdaş ;)

Aslında daha net bir açıklama çok daha iyi olur.Eğer böyle bir transfer ihtimali var ve basına sızmaması için başlık kaldırıldı deniyorsa peki.
Ama insanların iyi niyeti,umutları sömürülüp,kendi bakış açılarının haklılığını kanıtlamak adına bu kadar insanın kalbi kırılıyorsa;bir özürden fazlası ve ciddi bir sorgulama gerekir.

Eğer haberin duyulmaması isteniyorsa, en başından beri yazılmamalıydı. Şimdi transferin olacağı varsa da olmaz. İsim çıktı bir kere.

Can Altay' Alıntı:
Eğer haberin duyulmaması isteniyorsa, en başından beri yazılmamalıydı. Şimdi transferin olacağı varsa da olmaz. İsim çıktı bir kere.

Vallahi bu olayı neresinden tutsam elimde kaldı.Yapılana mantıklı bir açıklama kendi kendime getiremedim.Kendimi kullanılmış hissettim.

yaklaşık 6 yıldır takip ettiğim bu siteyle bağlarımı ciddi olarak sorgulamam gerek.

İyi geceler

Herkes içindekini kusuyor ne güzel.

Hermann ismi avrupaya geleceği konuşulan ve maliyetiyle bütçeleri biraz zorlayarak alınabilecek bir isimdir.

Öncelikle yapılan bir oyun değildir. Bir tepkidir.
Son transfer öncesi yönetime ve sadece eleştirmek için eleştirenlere. Hepimiz son transferi bekliyoruz ve bu ismin yerinde bir isim çıkmaması sonucunda olacaklar ortada. Şu anda ki tepkiden daha az tepki verecek olan varmıydı acaba. Zizic i gölgede bırakıcak bir isim demek kolay.Gerçekleştirmek.
Bunun için bir dalga yaratmak. Bugün bu haber sayesinde yöneticilerimizin menejerlerimizin telefonları çalıyorsa, insanların beklentileri direk yöneltiyor demektir. Bunun da zamanı bugündür yarın değil.
Bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek.

Tam tersi "oyun" dediğiniz kavramı gerçekleştirmek istesek Galatasaray'da ibaresini kullanır(bugüne kadar kullandığımız gibi) ve ana sayfadan yayınlardık. Başka yollarla da gerekli spekülasyonu yapardık.
Bunu uygulayan başka sitelerde oldu bu da kendi tasarruflarıdır.

Yine de kendi adıma kırılan insanlardan özür diliyorum.

Tepki gelicekse gelsin sorun değil anlıyorum sizleri. Ama unutmayın çabamızın adı Galatasaray ve bazı şeylerin geri dönüşü yoktur. Şu an da o aşamadayız.

Konuşmak isteyen olursa özel mesaj atabilir her şekilde. Çok rahatlıyacaksa küfür de edebilir.

Ali Bozgeyik' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":2z25w4e9]Bir dakika arkadaşlar herşeyden önce bu başlığı açan kerem seçer birşey söylemedi buraya böyle bir başlık açıldığına göre doğrudur sonuçta burası sıradan bir taraftar sitesi değil burası galatasaraybasket sitesi yani basketbolu seven bilen insanların geldiği site o yüzden birşeyler ima edilmeye çalışılıyor ama ben inanmıyorum inanmak istemiyorum yani şuan kerem seçer'in açmış olduğu başlığa inanıyorum ..

İnanmak istiyorum ve yukaradaki yazdıklarımdan dolayı kendimden utanmak istiyorum.Ciddi kişiler olduğumuzu görmek istiyorum.Çok mu şey istiyorum acaba?[/quote:2z25w4e9]
her güzel şeyin bir bedeli var derler bizde şuan hermann transferinin bedelini ödüyoruz böyle kısa süreli bir şokla ama resmi sitede açıklanınca burada bayram havası estiririz inşallah ... ben güveniyorum gsbasket yöneticilerine ve kerem seçer'e ... devam ediyoruz beyler hadi hermannnnnnnnnnnnnnnn hermannnnnnnnnnnn

Yalnız eğer gerçekten sadece mesaj(lar) vermek için yapıldı ise tüm bunlar bu yapılanan ''kaş yapayım derken göz çıkarmak denir'' tam anlamı ile , temenni ederim böyle değildir.

Murat İnal' Alıntı:

Öncelikle yapılan bir oyun değildir. Bir tepkidir. Son transfer öncesi yönetime ve sadece eleştirmek için eleştirenlere. Hepimiz son transferi bekliyoruz ve bu ismin yerinde bir isim çıkmaması sonucunda olacaklar ortada. Şu anda ki tepkiden daha az tepki verecek olan varmıydı acaba. Zizic i gölgede bırakıcak bir isim demek kolay.Gerçekleştirmek.
Bunun için bir dalga yaratmak. Bugün bu haber sayesinde yöneticilerimizin menejerlerimizin telefonları çalıyorsa, insanların beklentileri direk yöneltiyor demektir. Bunun da zamanı bugündür yarın değil.

Tam tersi "oyun" dediğiniz kavramı gerçekleştirmek istesek Galatasaray'da ibaresini kullanır(bugüne kadar kullandığımız gibi) ve ana sayfadan yayınlardık. Başka yollarla da gerekli spekülasyonu yapardık.

Tepki gelicekse gelsin sorun değil anlıyorum sizleri. Ama unutmayın çabamızın adı Galatasaray ve bazı şeylerin geri dönüşü yoktur. Şu an da o aşamadayız.

Konuşmak isteyen olursa özel mesaj atabilir her şekilde. Çok rahatlıyacaksa küfür de edebilir.
:claps :claps :claps :claps

Benden de bütün forum üyelerine gelsin :)

Aldırma gönül aldırma görecek günler var daha :ehue :ehue :ehue

NOT:Orjinal hali ile sunulmuştur,beste üzerinde oynama yapılamamıştır :)

Murat İnal' Alıntı:

Öncelikle yapılan bir oyun değildir. Bir tepkidir. Son transfer öncesi yönetime ve sadece eleştirmek için eleştirenlere. Hepimiz son transferi bekliyoruz ve bu ismin yerinde bir isim çıkmaması sonucunda olacaklar ortada. Şu anda ki tepkiden daha az tepki verecek olan varmıydı acaba. Zizic i gölgede bırakıcak bir isim demek kolay.Gerçekleştirmek.

kendi adıma mesaj alınmıştır... :)

açıklama için teşekkürler.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...