2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tepki vermek istenmişse onu normal karşılıyorum olur böyle şeyler yalnız gördüğüm günahsız forum üyelerine oldu olan gerçekten çoğu arkadaşımızın büyük hayal kırıklığına uğradığını büyük üzüntü yaşadığını görüyorum GALATASARAY TARAFTARI GÜLMEYE LAYIKTIR MUTLU OLMAYA LAYIKTIR ..

Bence oluşan tepkiye bakılınca mesaj her türlü adresini bulmuş demektir. Bazen böyle bir silkelenmeye ihtiyacı var herkesin.

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Murat İnal":zj6rl5he]Herkes içindekini kusuyor ne güzel.

Öncelikle yapılan bir oyun değildir. Bir tepkidir. Son transfer öncesi yönetime ve sadece eleştirmek için eleştirenlere. Hepimiz son transferi bekliyoruz ve bu ismin yerinde bir isim çıkmaması sonucunda olacaklar ortada. Şu anda ki tepkiden daha az tepki verecek olan varmıydı acaba. Zizic i gölgede bırakıcak bir isim demek kolay.Gerçekleştirmek.
Bunun için bir dalga yaratmak. Bugün bu haber sayesinde yöneticilerimizin menejerlerimizin telefonları çalıyorsa, insanların beklentileri direk yöneltiyor demektir. Bunun da zamanı bugündür yarın değil.
Bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek.

Tam tersi "oyun" dediğiniz kavramı gerçekleştirmek istesek Galatasaray'da ibaresini kullanır(bugüne kadar kullandığımız gibi) ve ana sayfadan yayınlardık. Başka yollarla da gerekli spekülasyonu yapardık.
Bunu uygulayan başka sitelerde oldu bu da kendi tasarruflarıdır.

Yine de kendi adıma kırılan insanlardan özür diliyorum.

Tepki gelicekse gelsin sorun değil anlıyorum sizleri. Ama unutmayın çabamızın adı Galatasaray ve bazı şeylerin geri dönüşü yoktur. Şu an da o aşamadayız.

Konuşmak isteyen olursa özel mesaj atabilir her şekilde. Çok rahatlıyacaksa küfür de edebilir.
:claps :claps :claps :claps[/quote:zj6rl5he]

Herrmann geliyor mu yani :)

Zaten amacımız insanların üzülmemesi, hayal kırıklığı yaşamaması. Bak bu 2-3 saatlik olay bile böyle bir duygu yaratırken bütün bir sene neler olur.
Dediğim gibi zaman bugündür, yarın çok geç.

Murat İnal' Alıntı:
Zaten amacımız insanların üzülmemesi, hayal kırıklığı yaşamaması. Bak bu 2-3 saatlik olay bile böyle bir duygu yaratırken bütün bir sene neler olur.
Dediğim gibi zaman bugündür, yarın çok geç.

Şu an çok karışık duygular içerisindeyim. Forum son birkaç gündür bayağı eğlenceli bir haldeydi ,en azından benim açımdan öyleydi, umarım keyfimiz kaçmaz.

Bir mesaj yazmıştım ama sildim...Sanırım şu anda buraya birşey yazmamak en iyisi,biraz rahatlayıp sakinleşelim,aklıselim bir şekilde bidaha değerlendirelim bu olayı...

arkadaşlar biraz daha sakin olmamız gerek bi herman ismi galatasaray sevgimizin olan büyük aşkımızın önüne geçmemeli biliyosunuz kişiye deil bu aşk renklere site yöneticilerimizin bildiği bişe olduğu belli onun için bütün gsbasket birlik olmalıyız unutmayın biz büyük GALATASARAY taraftarıyız ;)

Beyler, bu site çoğu insan basketboun "b" sinden anlamazken vardı. Bu sitenin önde gelen adamları biz yokken, basket takımı 5 kişiye oynarken o 5 kişiyi oluşturan kesimdi. Deplasman kültürünü basketbola kazandıran insanlardı. Bunları geçin şuan A takım sviyesine çıkmış kişileri daha 13-14 yaşlarındayken izleyip onların gelişimine katkı veren kişilerdi.

Bu yüzden bu sitenin doğuşu nasıl ki çok şeye gebe olmuşsa, ilerleyişi de basketbolun büyümesine hep neden olacaktır. Bu sitenin sonu başka siteler gibi olmayacaktır. Çünkü burada ki amaç herşeyden daha farklıdır. 5 yıl önce 30 kişi yazarken buraya şimdi binlere hitap eden bir yer oldu. ama seviyeyi aynı derecede tutmak için harıl harıl çalıştı bu insanlar. Hemde bir tanecik bile çıkarları yokken.

Bu insanlar bilgileri en yetkili ağzılardan alıyorlar, hiçbir zamanda size saçma sağpan şeyler ile gelmediler. Niye buraya yazdılar? Bizim için. Ee ozaman buna mutlu olalım, değerini bilelim ve Gsbasket ailesine inanlım ve güvenelim, her zaman yaptığımız gibi...

Burak Barut' Alıntı:
Adam zaten atletik değildi :p
Burak olduruyorsun beni kardes :)

Millet bırakın madarayı falan takmayın boyle şeylere, yasınız geregi normal ama vallahi olmayacagı ortaya cıktıktan sonra oteki sitelere bakmadım bile bakma ihtiyacı hissetmedim. Sadece ben degil herhalde cogumuz oyle.

Oteki sitelere asıl transfer haberleri doruktayken baktım, tepki var mı diye :) Kendinize ve takımınıza guvenin. Dedehayır'ın kulagına bir sekilde gitmişse Herrmann derdimize derman olabilir. Kendisi olmasa da kaliteli bir oyuncunun gelmesine on ayak olur belki. :)

Emre Evren İçöz' Alıntı:
arkadaşlar biraz daha sakin olmamız gerek bi herman ismi galatasaray sevgimizin olan büyük aşkımızın önüne geçmemeli biliyosunuz kişiye deil bu aşk renklere site yöneticilerimizin bildiği bişe olduğu belli onun için bütün gsbasket birlik olmalıyız unutmayın biz büyük GALATASARAY taraftarıyız ;)

Şu an kendimi kötü hissediyorum ama bu Hermann gelmiyor diye değil.

Oncelikle sunu soyleyim hala son 2 yabanci transferin arkasinda degilim. Kerem'in bu konuda bir sucu kesinlikle yok hatta katkilari var ki ilgilendigimiz bir oyuncuyu dile getiriyor formda sallamasyon olusumunu engelliyor belli olmaz oyuncu gelir yada gelmez ama Kerem sonucta hep burda ve taraftarin yaninda arada anlasamasakta en iyi bilgi alip bizlere aktaran kisilerin basinda geliyor oda imza atildi demedi zaten kendisinden her zamanki gibi haberleri bekliyorum ve ona inancimda benim adima degisen birsey olmadi tam tersine ilgilendigimiz oyunculari bize aktarmasi forumdaki kisilerin bilgilendirilmesi acisindan dogruydu. En azindan siyah beyaz boyu su kadar suralarda oynamis saclari soyle boyle demiyor net oluyor genelde fikir ayriligi yasasakta bu ozelligini taktir ediyorum.

Sunuda ekleyim yilin uyesini secsek oyumu kesinlikle ona verirdim.

Ortada böyle bir oyun varsa bu oyun hakkında eleştiri yapanların mesajları niye siliniyor anlamış değilim.
Transfer olur ya da olmaz ama eleştiri yapılamayacaksa,gsbasket.org yazısının altına "lütfen yöneticilerin fikirlerine ters düşecek eleştiri yapmayın" diye yazın.

Mert Yigit Kazan' Alıntı:
Ortada böyle bir oyun varsa bu oyun hakkında eleştiri yapanların mesajları niye siliniyor anlamış değilim.
Transfer olur ya da olmaz ama eleştiri yapılamayacaksa,gsbasket.org yazısının altına "lütfen yöneticilerin fikirlerine ters düşecek eleştiri yapmayın" diye yazın.

İlk kezde olsa sana katılıyorum...

Seckin Hasseli' Alıntı:
Oncelikle sunu soyleyim hala son 2 yabanci transferin arkasinda degilim. Kerem'in bu konuda bir sucu kesinlikle yok hatta katkilari var ki ilgilendigimiz bir oyuncuyu dile getiriyor formda sallamasyon olusumunu engelliyor belli olmaz oyuncu gelir yada gelmez ama Kerem sonucta hep burda ve taraftarin yaninda arada anlasamasakta en iyi bilgi alip bizlere aktaran kisilerin basinda geliyor oda imza atildi demedi zaten kendisinden her zamanki gibi haberleri bekliyorum ve ona inancimda benim adima degisen birsey olmadi tam tersine ilgilendigimiz oyunculari bize aktarmasi forumdaki kisilerin bilgilendirilmesi acisindan dogruydu. En azindan siyah beyaz boyu su kadar suralarda oynamis saclari soyle boyle demiyor net oluyor genelde fikir ayriligi yasasakta bu ozelligini taktir ediyorum cunku Kerem sonucta yonetici ve sadece kendini degil murat , onur , onder , emre ve diger yoneticileride temsil ediyor.

Sunuda ekleyim yilin uyesini secsek oyumu kesinlikle ona verirdim.

Bu mesaji yazsam da eger elestri mesajlari siliniyorsa bence bu dogru degil herkez elestirmekte ozgur olmali tabiki belli cercevede kisisellestirilmedigi surece.

Yazısı silinen insan olarak konuşmam gerekiyor sanırım.

Arkadaşlar ben herkesin sinirli olacağını düşündüğümden biraz olayı yumuşatmak geyik amaçlı yaptım :)

Silinmesi önemli değildir ayrıca silinmesi de gerekir esprilerimi size msn'den gene yapabilirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...