2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herman Galatasay'da topiciği açıldıktan sonra bu olaylar olmadan, basketbol sevdalısı arkadaşlarla nargile içmeye gittik. adamı bilmememe rağmen, bir saat yok şöyle, yok böyle diye cilaladım, yine dalga malzemesi olacaz yarın :)

Uzaktaki Galatasaraylılar
Forum Siteleri Taraftarların Tartıştıkları yerlerdir,Forum Siteleri Bazen'de taraftarların Haber Aldıkları Yerlerdir ... Forum Siteleri ağrı'da oturan Galatasaraylının van'da oturan Galatasaraylı'nın Mardin'de oturan Galatasaray'lının takımına yakın olmasını sağlayan sitelerdir uzakları yakın ederler ... Maçlara gidemeyen bir sürü Galatasaray'lı var İstanbul'a uzak oturan Onların umududur forum siteleri onlar burada duydukları bir transfer haberiyle sevinirler veya üzülürler ... Biz ise basket takımına daha yakınızdır maçlara gidebiliriz,oyuncuları görebiliriz,maçlardan sonra birbirimizle vakit geçirip arkadaş olabiliriz bir sonraki maçın planını yaparız hep birlikte ama uzaktaki Galatasaraylılar maçlara gidemedikleri için televizyon yada internet aracılığı ile bu takıma yakın olabilen insanlardır.Forumumumuz verdiği tepki haklıdır ve doğrudur ama bu yazımda bahsettiğim uzaktaki GALATASARAY'lılardan ben Forum Adına Özür Dilemek İstiyorum.Çünkü düşünün ki Ağrı'da oturan bir çocuk akşam forum'da herman transferini okudu ve mutlu yattı ama sabah uyandığında neler düşünecek kim bilir ben buna üzülüyorum GALATASARAYLILAR MUTLU OLMAYI HAK EDEN İNSANLARDIR .

Kaan Can Garip' Alıntı:
Herman Galatasay'da topiciği açıldıktan sonra bu olaylar olmadan, basketbol sevdalısı arkadaşlarla nargile içmeye gittik. adamı bilmememe rağmen, bir saat yok şöyle, yok böyle diye cilaladım, yine dalga malzemesi olacaz yarın :)

Nargile sağlığa zararlıdır kardeşim :)
Bende olsam gülerdim:)

Bu arada şaka bir yana gelecek oyuncunun artık yönetimde de stres yarattığı düşüncesindeyim.

Bayram olayı dramatikleştirmenin alemi yok ;)

Gazeteler her gün 39234283 tane oyuncu uçakta geliyor deyince o çoçuklar nasıl uyuyor uyanıyor bunu da sorgulayalım o zaman ;)

Kaan Can Garip' Alıntı:

Dalga meselesi sadece sen olmayacaksın emin ol ki...

Şahsım adına haberlerine daima güvendiğim bu site sayesinde bende yerin dibine girerim artık arkadaşlarıma karşı.

Ne diyelim sağlık olsun.
Bizimle oyun oynayanlar sağolsun.

Yarın ''Kobe Galatasaray Yolunda'' başlığında görüşmek üzere...

Burak Barut' Alıntı:
Bayram olayı dramatikleştirmenin alemi yok ;)

Gazeteler her gün 39234283 tane oyuncu uçakta geliyor deyince o çoçuklar nasıl uyuyor uyanıyor bunu da sorgulayalım o zaman ;)
O zaman sen diyorsun ki reyting uğruna binbirtürlü yalan haber yapan o adi gazetelerle bu forum aynıdır.İnsanların güvendikleri tek bir yer bile olmayacak mı ? Kötü örneği seçmek yerine iyi örneği seçmek daha iyi olur düşüncesindeyim.Bu forum o gazetelerle bir değildir ;)

Berk Bayraktar' Alıntı:
Aslında daha net bir açıklama çok daha iyi olur.Eğer böyle bir transfer ihtimali var ve basına sızmaması için başlık kaldırıldı deniyorsa peki
Hic böyle bişi düşünmemiştim ama böle bişeyin olma ihtimali az değil . Bu sene basın sahidende işi cığrından cıkardı . Cok yapışkan bir basınımız var
neyse
Benim görüşüm , Kerem abiye kırılanlar olabilir ama bişi unutuyoruz . Eyup abinin transferde sessiz kaldığı dönemde en doğru transfer haberlerini Kerem abi verdi . Kerem abi cok bilinçli bir insandır . Bişi bilmiyorsa asla Hermann Gsaray yolunda yada büyük ölçüde anlaştık demez . Kerem abide elbette klübe yakın kaynaklarla konusarak bu bilgiyi almıştır . İşin aslı gelecek günlerde ortaya cıkar ama biz Kerem abiye yalancı,bizi kandırdı muameleleri yapmayalım . Onu kırmayalım
Ben sahsen hermanın geleceğine ve kerem abiye inanıyorum

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":3nf13pmt]Herman Galatasay'da topiciği açıldıktan sonra bu olaylar olmadan, basketbol sevdalısı arkadaşlarla nargile içmeye gittik. adamı bilmememe rağmen, bir saat yok şöyle, yok böyle diye cilaladım, yine dalga malzemesi olacaz yarın :)

Dalga meselesi sadece sen olmayacaksın emin ol ki...

Şahsım adına haberlerine daima güvendiğim bu site sayesinde bende yerin dibine girerim artık arkadaşlarıma karşı.

Ne diyelim sağlık olsun.
Bizimle oyun oynayanlar sağolsun.

Yarın ''Kobe Galatasaray Yolunda'' başlığında görüşmek üzere...[/quote:3nf13pmt]
Tugay bu oyun amacına ulaşacaksa, varsın dagla geçsinler razıyım... bu dediğim ,benim için zor bir şey. bizimkilerin diline düşeceğine, lağım çukuruna düş daha iyi :) ama yönetim sabırları gerçerten zorlamaya başladı.. Galatasaray futbol kulübü değildir!!! bunu anlayacaklar ama iş işten geçmesin, temennim o !!!

burak, valla sigara kullanmıyorum ama nargile içmeden gün geçiremiyorum, kötü oluyorum. anlamadım, nası bi bünyem vvar :)

Adi gazetecilik mi forum mu ?

Forumda söylenen herşeyler doğru mudur kardeşim?
Gazetelerde söylenen herşeyler yalan mıdır ?

Gazeteler ders verir bu forum da bazı yerlere mesaj vermesi gerekiyordu.
Bu yapıldı bu mesaj yönetime gittiği söylendi.

İyi örnek kötü örnek yok örnek bir tane kardeşim.

Gazetelerle alay ettiğimiz bir başlık var zaten forumda...

Kim o gazeteler hakkında iyi düşüncelere sahip ki ?

Gazetelerin bizlere yaptığını bu akşam sitemiz bize yaptı.

İçime oturdu cidden.Kendimi garip hissettim.

Böyle bir iş yapmak en başta kimin aklına geldi tek merak ettiğim konu bu...

Bu Haber Beni Olumlu veya Olumsuz olarak etkilemedi Şahsım Adına O Yüzden Forum Yöneticilerine bir kızgınlığım bir kırgınlığım yok ama kırılanlar ve kızanlar mutlaka vardır ...

Beni DEĞERLİ GALATASARAY yönetimi bağlar yaptıkları güzellikler bağlar Ben ZİZİC gibi bir oyuncuyu Galatasaray'a getirebilen bir yönetimin yaptığı güzellikleri konuşurum.İnanıyorum ki gelecek 1 yada 2 yabancıda En az zizic kadar kaliteli olacaktır ..

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Bu Haber Beni Olumlu veya Olumsuz olarak etkilemedi Şahsım Adına O Yüzden Forum Yöneticilerine bir kızgınlığım bir kırgınlığım yok ama kırılanlar ve kızanlar mutlaka vardır ...

Beni DEĞERLİ GALATASARAY yönetimi bağlar yaptıkları güzellikler bağlar Ben ZİZİC gibi bir oyuncuyu Galatasaray'a getirebilen bir yönetimin yaptığı güzellikleri konuşurum.İnanıyorum ki gelecek 1 yada 2 yabancıda En az zizic kadar kaliteli olacaktır ..
Kesle herkes senin gibi yönetime inanabilse

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Berk Bayraktar":1jpea3bt]Aslında daha net bir açıklama çok daha iyi olur.Eğer böyle bir transfer ihtimali var ve basına sızmaması için başlık kaldırıldı deniyorsa peki
Hic böyle bişi düşünmemiştim ama böle bişeyin olma ihtimali az değil . Bu sene basın sahidende işi cığrından cıkardı . Cok yapışkan bir basınımız var
neyse
Benim görüşüm , Kerem abiye kırılanlar olabilir ama bişi unutuyoruz . Eyup abinin transferde sessiz kaldığı dönemde en doğru transfer haberlerini Kerem abi verdi . Kerem abi cok bilinçli bir insandır . Bişi bilmiyorsa asla Hermann Gsaray yolunda yada büyük ölçüde anlaştık demez . Kerem abide elbette klübe yakın kaynaklarla konusarak bu bilgiyi almıştır . İşin aslı gelecek günlerde ortaya cıkar ama biz Kerem abiye yalancı,bizi kandırdı muameleleri yapmayalım . Onu kırmayalım
Ben sahsen hermanın geleceğine ve kerem abiye inanıyorum[/quote:1jpea3bt]

Emin o zaman bu konu neden kapatılıp silindi ?

Neden kapatılan bu konunun ardından site yönetimi tarafından açıklama geldi ?

Konu madem açıldı,transfer olsada olmasada duracaktı orada...

Kimse transfere ilk kez tepki göstermiyor ve kimse iyi bir transferin ardından kötü dediklerini ilk kez unutmuyor...

O yüzden üyelere ders vermenin ne zamanı ne de sırası.

Burak Barut' Alıntı:
Adi gazetecilik mi forum mu ?

Forumda söylenen herşeyler doğru mudur kardeşim?
Gazetelerde söylenen herşeyler yalan mıdır ?

Gazeteler ders verir bu forum da bazı yerlere mesaj vermesi gerekiyordu.
Bu yapıldı bu mesaj yönetime gittiği söylendi.

İyi örnek kötü örnek yok örnek bir tane kardeşim.
Ne dersi verir gazeteler burak :D Crespo Galatasaray'da Manşeti atan fotomaç'ın verdiği ders bir daha böyle adi bir gazeteyi alma paran cebinde kalsından başka ne olabilir ki.

Bu forum farklı çünkü Galatasaray Forumu yani kendi kendimizi kandıracak halimiz yok bu forum'da gazeteler yalan yazabilir çünkü bir takıma ait değil gazeteler ama forum galatasaray'a ait Galatasaray taraftarına ..

ben büyütmemek gerektiğine inanıyorum. bir de şu yönden düşünün; bu yapılan birilerini harekete geçirir, yattığı uykudan uyandırırsa, o zaman kimsede hayal kırıklığı kalacağını zannetmiyorum.

Eğer Birilerini Uykudan Uyandırmaktan kastınız yönetimse Yönetim 22 Mart Gününden Beri Uykudan Uyanmış durumda.Yönetimi Uyanmamakla suçlayanlar kendileri hala uykuda olanlardır çünkü yönetimin yaptığı bunca olumlu işi anca uyuyan bir insan göremez

Öncelikle Emin kardeşim şu imzayı değiş bence:) Yok Herrmann falan arkadaşlar bitti o :)

Bayram ben Gazeteyi sadece spor değil geniş kapsamlı olarak ders verir diye nitelendirdim.Spor sayfalarının bana kattığı hiç birşey yok öyle düşünürsek aynı bağlamda buradaki yazılarında bir çoğunun da kimseye birşey kattığı yok.

Bu geniş bir konu kardeş böyle bir gece içimden gelmiyor birşey :)

Türkülere vurdum kendimi :)

Bir Umut Beslersin Büyütürsün İçinde Sonra Yağmur Yağar Yitirirsin Herşeyi Kahrolursun Hep Ağlarsın Haykırırsın ama Duyuramazsın.
Herrmann'ım gelmezse takımıma açmasın çiçekleri dağlarımın... :(

Artık iyi bir transfer şart ya :? Off ama Tercih stresi transfer stresi bunaldım :?

Tugay ben kimseye ders verdiğimi düşünmüyorum o yazımda Kerem abiye inandığımı belirttim . Ama sana göre üyelere ders verdiysem basta sen olmak üzere tüm üyelerden özür dilerim

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Eğer Birilerini Uykudan Uyandırmaktan kastınız yönetimse Yönetim 22 Mart Gününden Beri Uykudan Uyanmış durumda.Yönetimi Uyanmamakla suçlayanlar kendileri hala uykuda olanlardır çünkü yönetimin yaptığı bunca olumlu işi anca uyuyan bir insan göremez
Bayram, kraldan çok kralcılıktır senin bu yaptığın.. erkek şubesine ne yapmış yönetim, söyle bizde bilelim?

Burak Barut' Alıntı:
Öncelikle Emin kardeşim şu imzayı değiş bence:) Yok Herrmann falan arkadaşlar bitti o :)

Bayram ben Gazeteyi sadece spor değil geniş kapsamlı olarak ders verir diye nitelendirdim.Spor sayfalarının bana kattığı hiç birşey yok öyle düşünürsek aynı bağlamda buradaki yazılarında bir çoğunun da kimseye birşey kattığı yok.

Bu geniş bir konu kardeş böyle bir gece içimden gelmiyor birşey :)

Türkülere vurdum kendimi :)

Bir Umut Beslersin Büyütürsün İçinde Sonra Yağmur Yağar Yitirirsin Herşeyi Kahrolursun Hep Ağlarsın Haykırırsın ama Duyuramazsın.
Herrmann'ım gelmezse takımıma açmasın çiçekleri dağlarımın... :(

Artık iyi bir transfer şart ya :? Off ama Tercih stresi transfer stresi bunaldım :?
Abicim imzamdan ne istedin şimdi :) :) :) bırak hayali bile güzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...