2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar biraz daha sabırlı olalım bence tamam yapılan hoş değildi belki ama şunu unutmayın kimse bunu canı sıkıldığı için yapmadı eğer başarısız olunursa bu politikada o zaman daha sert konuşabilriz...Bu arada Herrmann ile ilgili detaylı bilgisi olan paylaşabilir mi? Detroit'de oynuyordu geçen sene bu sene Valencia ciddi olarak ilgileniyordu...Duyduklarım bunlar...Sizce gelirse bu ligi süpürebilecek bir oyuncu mu?

arkadaşlar transferler gecikdiğinden bizde her isme kefal gibi atlıyoruz [özellikle ben] ziziç de olduğu gibi biraz bekliyelim

Ben Ahmet Dedehayırın "Gerizekyalı" bir insan olmadığını düşünüyorum. Aaaa bak bunlar forumda Herrmann hakında başlık açıp bize birşeyler anlatmaya çalışıyor diye düşüncek birisinin olmadığınıda biliyorum. Bu yapılan bana göre GSbasket'in güvenirliğine yakışmayacak yanlış bir davranış oldu her ne olursa olsun ne açıklama yapılırsa yapılsın yakışmadı bizlere.

Ayrıca Ahmet Dedehayırın beklentilerimizin farkında olmadığını düşünen arkadaşlar varsada Ahmet beye gayet kolay bir şekilde ulaşıp beklentilerimizi birkez daha anlatabilirdi hatta rahatalamak için isterseniz topluca ziyarette bulunalım işe yarar elbet.

"Walter Herrmann Galatasaray Yolunda adlı başlıkla ilgili bir açıklama öncelikle.
Şu an için böyle bir anlaşma gerçekleşmemiştir. (Umarız ki gerçekleşir)"

Benim bu açıklamadan aldığım mesaj şu:

Walter Herrmann'la ilgilendiğimiz doğrudur. Fakat "şu an" kesinleşmiş bir durum söz konusu değildir. Dileğimiz transferin gerçekleşmesidir...

Şayet durum böyle değilse (yanlış anlamışsam), GSbasket yöneticileri bu ismi sadece yönetime bir mesaj vermek ve taraftarın iyi transfer-kötü transfer sonrası aldığı hâli ifşâ edip, onlara bir ders vermek maksadıyla yaptıysa bu doğru değildir!

Zira, sadece ders alması gerekenler değil, foruma giren ve foruma girenlerden bu haberi öğrenen herkes Walter Herrmann ismini duymuştur.

Bu isim tamamen hayâl ürünüyse (sanmıyorum), Galatasaray'lı taraftarlar birbirlerini kandırmakla diğer çevrelerce alaya alınacak ve ciddi bir itibâr kaybı yaşayacaklardır.

Ne olursa olsun, herkesin sağduyulu davranmasını ve fevri çıkışlarda bulunmamasını tavsiye ediyorum.

Biz simdi bu oyuncuyla hic mi ilgilenmemisik ? Bende oyuncu listedeki oyunculardan biride gorusmeler suruyor zannediyordum , son zamanlarda uyeleri ve basin tarafindan takdir edilen bu siteye yakismadi en azindan medya bu haberi siteyi kaynak gosterip kullanmadi iste o zaman rezalet olurdu.

Eleştirilere karşı sürekli aynı açıklamayı koyarak cevap verildiği zannediliyorsa şimdiden söylüyorum,yanılıyorsunuz...

Mithat Abi gibi pek çok zaman eleştirilen belki sevilmeyen ancak basketbol bilgisine ve deneyimine inandığımız kişileri kaybetmek ne kadar üzücüdür.

Kazanmaya çalışıp kaybeden olmak demek bir işi eline,yüzüne bulaştırmaktan öteye gidemez.

Yapılan açıklamanın gerçekten mantıklı hiçbir yanını göremedim.Site yönetiminin daha içten ve daha mantıklı bir açıklama yapmasını beklerdim.

Alen arkadaşımıza da katılmamak elde değil.
Yıllarını bu siteye ve Galatasaray Basketbol Şubesi'ne adamış kişilerin Ahmet Dedehayır'ın böyle bir başlık görüpte transferde ona göre hareket edebileceğini düşünmesi çok tecrübesizce bir hareket olmuş.

Kusura bakmayın ama 4m$ a bile varmayan butcemizden en iyi ihtimal elimizde 800bin$ kalmıştır.

Herrmann'ı almamız soz konusu bile olamaz. Onceligi İspanya İtalya Rusya falan olur. Son gunlerdeki transfer tekliflerine bakarsak (Delfino falan) Herrmann'ın yıllık 3-4m$ asagı gelmesi mumkun degildir.

Herrmann ismi sadece anlatılan diger amaçlar için one atılmış bir isimdir. En kucuk bir gercekleşme ihtimali yoktur. Merak eden, Mert Uyguç, Levent Topsakal ya da Murat Ozyer'e sorsun. Tebessum bile etmezler buna...

Muharrem Fazlıoğlu' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":1ar76qxd]basiretsiz Dedehayır'a olan hıncımızı, forum yöneticilerinden çıkarmamalıyız.

basiretsiz dedehayır, tekerlikli baskette ŞL'yi kazandırdı şimdide Bayan baskette ŞL'yi kazandırcak...[/quote:1ar76qxd]
benim için kıstas başarı değildir, kaldı ki tek başına kazanmadı o kupayı... yöneticinin sözü senet olmalı, bir öyle, bir böyle dememeli. dün telekom'la anlaştık deyip, ertesi gün ülker'den memnunuz dememeli.. oturaklı olmalı. anlatabildim mi ?

Ben de bu konu hakkında birkaç cümle söylemek istiyorum.

Bu forumun bir parçası değilim. Forum yöneticilerini eleştirmek de bana düşmez fakat bütün Galatasaray taraftarının saygı duyduğu, basketbol şubemiz için en güvenilir haber kaynağı olarak gördüğümüz bu sitede böyle bir "skandal" yaşanması bir Galatasaraylı olarak beni son derece üzmüştür.

Bu asparagas haberi çıkarmanın mantığı nedir, onu da çözemedim, kimse çözememiş. Bu haberi ortaya atıp biz taraftarları umutlandıran arkadaş heralde şuanda utancından birşey yazacak durumda değildir heralde. Böyle bir olayın sonunda, GSBasket'in itibarında zedelenme olması kaçınılmazdır.

Bu haber boşu boşuna ortada hiçbirşey yokken verildiyse Ahmed Salih abimin dediği gibi bu konu diğer kulüpler tarafından (Özellikle Fenevbahçe) alaya alınıp Galatasaray kulübü ciddi bir çıkmaza girebilir. Kulüp yöneticilerinin bu olaydan haberdar değillerse, bu vurdumduymazlıktan başka birşey değil ama ben böyle bir olayın umursanmaması gibi bir seçenek göremiyorum.

Yöneticilerimiz, bu olayın sorumlularını bulup gerekli yaptırımları yapacaklarını ümit ediyorum. Hermann'ın geleceğine dair garantiye yakın bir haber çıkarıp, bütün Galatasaray taraftarını ümtilendirip daha sonra gelmeyeceği yönünde açıklama yapılmasından sonra bu işin sorumluları bu kadar kolay sıyrılmamalıdır bu işin içinden. Çünkü Galatasaray büyük bir camiadır ve kulüp yöneticileri bile futbolda büyük bir transfer peşinde olmalarına rağmen bu ismi herhangi bir aksilik durumunda taraftarların hayal kırıklığına uğramamaları için ismi basına açıklamıyorlarsa, böyle bir şeyi kimsenin yapmaya hakkı yoktur ve yapamaz.

Bu kadar ağır konuştuğum için özür diliyorum ayrıyetten.
Teşekkürler...

Orhan Çelikkaya' Alıntı:

Bu forumun bir parçası değilim. Forum yöneticilerini eleştirmek de bana düşmez fakat bütün Galatasaray taraftarının saygı duyduğu, basketbol şubemiz için en güvenilir haber kaynağı olarak gördüğümüz bu sitede böyle bir "skandal" yaşanması bir Galatasaraylı olarak beni son derece üzmüştür.

Bu asparagas haberi çıkarmanın mantığı nedir, onu da çözemedim, kimse çözememiş. Bu haberi ortaya atıp biz taraftarları umutlandıran arkadaş heralde şuanda utancından birşey yazacak durumda değildir heralde. Böyle bir olayın sonunda, GSBasket'in itibarında zedelenme olması kaçınılmazdır.

Bu haber boşu boşuna ortada hiçbirşey yokken verildiyse Ahmed Salih abimin dediği gibi bu konu diğer kulüpler tarafından (Özellikle Fenevbahçe) alaya alınıp Galatasaray kulübü ciddi bir çıkmaza girebilir. Kulüp yöneticilerinin bu olaydan haberdar değillerse, bu vurdumduymazlıktan başka birşey değil ama ben böyle bir olayın umursanmaması gibi bir seçenek göremiyorum.

Yöneticilerimiz, bu olayın sorumlularını bulup gerekli yaptırımları yapacaklarını ümit ediyorum. Hermann'ın geleceğine dair garantiye yakın bir haber çıkarıp, bütün Galatasaray taraftarını ümtilendirip daha sonra gelmeyeceği yönünde açıklama yapılmasından sonra bu işin sorumluları bu kadar kolay sıyrılmamalıdır bu işin içinden. Çünkü Galatasaray büyük bir camiadır ve kulüp yöneticileri bile futbolda büyük bir transfer peşinde olmalarına rağmen bu ismi herhangi bir aksilik durumunda taraftarların hayal kırıklığına uğramamaları için ismi basına açıklamıyorlarsa, böyle bir şeyi kimsenin yapmaya hakkı yoktur ve yapamaz.

Teşekkürler...

tamamına katılıyorum.. :oops:

Orhan Çelikkaya' Alıntı:

Teşekkürler...

Dalga geçilen GALATASARAY taraftarıdır :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...