2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu saatten sonra kimsenin kimseyi eleştirme lüksü yoktur.Kendimize ceki düzen verip, Galatasaray Camiası'na layık olma vakti gelmiştir.Bu sözcükleri başka birinin yazmasını bekledim.
Bütün abilerimden ricam;

Forum Yöneticilerimizi üstüne gidilmemesidir.
Cünkü hepsini seviyorum...

Saygılarımla...

İletinin içeriği üslup bozukluğu nedeniyle silinmiştir.

Onur Yavuz

mustikos' Alıntı:
dünkü olayda birden topic silinince ve bunun ardından ne olduğu anlaşılamayan ucube bir açıklama gelince

Size katılmamak elde değil.
Bir açıklama yapılacaksa daha mantıklı olmasını beklerdim bende.

Bekliyoruz, bakalım suskunluk başka bir açıklama ile bozulacak mı ?

Bence bize bütün bilgileri veren ilk haberleri buradan aldığımız siteye ve yöneticilerimizin değerini bilmeliyiz. Dün yapılanlar yanlış olsada bu sitenin Galatasary basketbolu için çok önemli olduğunu unutmayalım

Yunus bu durum ortada bir durumdur yani körükörüne yöneticilerin yaptığını savunmam fakat ne yaptınız olmaz diye de ağır şekilde eleştirmem.Sonuç olarak bir ortam oluştu öncelikle Herrmann bizde diye iletiler atan görüntü resimlerine Herrmann'ı koyan arkadaşlarımızın tepkisi olması normaldir.Bir anda milletin karşısında komik duruma düştük sabahtan beri msn'e bile girmedim hani Herrmann diyenler yüzünden.

O yüzden sende yorum yazarken körükörüne yazma biraz düşün burada herkes yöneticileri seviyor sadece yöneticileri değil tüm site üyelerini seviyor ;)

mustikos' Alıntı:
İletinin içeriği üslup bozukluğu nedeniyle silinmiştir.

Onur Yavuz

Bu nasıl bir yazı şeklidir ya!Onur abi nerdesin...Böyle anlamı olmayan nicklerle de nasıl üye olunabiliniyo bu foruma gerçekten anlamıyorum!

Dün yapılanlar amaç olarak bakıldığında son derece gerekliydi ama bu şekilde bir uygulamayla olmamalıydı.Bu forumun yaş ortalaması en fazla 21dir.Bu dikkate alınsaydı keşke...

Burak Barut' Alıntı:
Yunus bu durum ortada bir durumdur yani körükörüne yöneticilerin yaptığını savunmam fakat ne yaptınız olmaz diye de ağır şekilde eleştirmem.Sonuç olarak bir ortam oluştu öncelikle Herrmann bizde diye iletiler atan görüntü resimlerine Herrmann'ı koyan arkadaşlarımızın tepkisi olması normaldir.Bir anda milletin karşısında komik duruma düştük sabahtan beri msn'e bile girmedim hani Herrmann diyenler yüzünden.

O yüzden sende yorum yazarken körükörüne yazma biraz düşün burada herkes yöneticileri seviyor sadece yöneticileri değil tüm site üyelerini seviyor ;)

Bu haberi çıkaranlar yüzünden siz forum yöneticilerinin küçük düşmesi gerçekten çok çok üzücü. Böyle olmasını kimse istemezdi elbet ama sonuçta bu iişi yapanların yanına kalmamalı, kulüp yöneticilerimizn elbet haberleri vardır bu olaydan. Onların gerekli işlemleri yapacaklarından hiç kuşkum yok.

Orhan Çelikkaya' Alıntı:
[quote="Burak Barut":1pbakrqn]Yunus bu durum ortada bir durumdur yani körükörüne yöneticilerin yaptığını savunmam fakat ne yaptınız olmaz diye de ağır şekilde eleştirmem.Sonuç olarak bir ortam oluştu öncelikle Herrmann bizde diye iletiler atan görüntü resimlerine Herrmann'ı koyan arkadaşlarımızın tepkisi olması normaldir.Bir anda milletin karşısında komik duruma düştük sabahtan beri msn'e bile girmedim hani Herrmann diyenler yüzünden.

Bu haberi çıkaranlar yüzünden siz forum yöneticilerinin küçük düşmesi gerçekten çok çok üzücü. Böyle olmasını kimse istemezdi elbet ama sonuçta bu iişi yapanların yanına kalmamalı, kulüp yöneticilerimizn elbet haberleri vardır bu olaydan. Onların gerekli işlemleri yapacaklarından hiç kuşkum yok.[/quote:1pbakrqn]

Orhan bey olayın klüple bir ilgisi yokki.. Bu forumun yöneticileri taraftara, medyaya ve klüp yöneticilerine bir mesaj vermek adına bu transfer haberini bilinçli olarak yapmıştır. mesajı yazan zaten forum yöneticisiydi.

Çok enterasan hakikaten herkes bir kıvılcım bekliyomuş demek ki! İleti sayısında 1 yada 2 yazan ve daha ilk iletilerinde forum yönetimine saydıran onca üye çıkmış forumdan. Böylece dünkü olay bi anlam kazanmaya başlıyor gözümde.

Yönetimin bundan sonra yapılacak 4 numara transferinde çok seçici olacağı aşikardır fakat gelen oyuncuyu her şartta Herrmann ile kıyaslayacak olmamız kötü.

Yapılan açıklama gayet açık. Anlamak isteyen anlıyor...

Kullanıcı adınız takma ad olamaz. Ad soyad bilginizin admin@gsbasket.org adresine bildirdikten sonra hesabınız aktif hale gelecektir.

Onur Yavuz

Burak Barut' Alıntı:

Bence sevmiyor.Sevseydiler bu kadar yöneticilerin üstüne gitmezlerdi.Kusura bakma Burak abi seni cok seviyorum bilirsin ama bu kadarı fazla...

herzaman körü körüne eleştirmeyi yanlış bulmuşumdur...

tamam ortada bi yanlış varsa eleştirilir ama bu eleştirilerin kimseye bişey kazandırdığını düşünmüyorum...
şu anda yapılacak transferleri konuşmamız lazım konu ne olursa olsun eleştiriler sonrada yapılabilir...
herkes gibi bende üzüldüm bu olaya ama daha önceki transfer haberlerinden sonra baştacı yapılan yöneticilerimizin ve sitemizin böyle acımasızca eleştirilmesini sindiremiyorum...sonuçta kimsenin bu siteye girme zorunluluğu yok :shock:

Burak Barut' Alıntı:
Orhan bey olayın klüple bir ilgisi yokki.. Bu forumun yöneticileri taraftara, medyaya ve klüp yöneticilerine bir mesaj vermek adına bu transfer haberini bilinçli olarak yapmıştır. mesajı yazan zaten forum yöneticisiydi.

Bir mesaj vermek için yaptığınızı söylediniz, farkındamısınız bilmiyorum ama bu kadar insan o kadar ümitlendi ki msn'de neredeyse bütün Galatasaraylıların nicklerinde Hermann geldi vb. şeyler yazıyordu. Bu haberi yaparken doğrucağı sonuçları hiç düşünmediniz mi acaba ? Medyaya gönderme yapmanız beni ilgilendirmez ancak siz farkında olmadan hem siteye hem taraftara hem de Galatasaray kulübüne zarar verdiniz bu yalan haberle. Dediğim gibi futbolda kulüp büyük bir transferin peşinde ama yöneticiler bu ismi herhangi bir aksilik olursa diye açıklamıyor, boş ümit vermiyor. Amacınız ne olursa olsun taraftara boş ümit vermeye hakkınız yok.

Yunus Gökyıldız' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2ie6bq83]Yunus bu durum ortada bir durumdur yani körükörüne yöneticilerin yaptığını savunmam fakat ne yaptınız olmaz diye de ağır şekilde eleştirmem.Sonuç olarak bir ortam oluştu öncelikle Herrmann bizde diye iletiler atan görüntü resimlerine Herrmann'ı koyan arkadaşlarımızın tepkisi olması normaldir.Bir anda milletin karşısında komik duruma düştük sabahtan beri msn'e bile girmedim hani Herrmann diyenler yüzünden.

Bence sevmiyor.Sevseydiler bu kadar yöneticilerin üstüne gitmezlerdi.Kusura bakma Burak abi seni cok seviyorum bilirsin ama bu kadarı fazla...[/quote:2ie6bq83]
Yunuscum biz bu sitede kardeş gibiyiz . Sevindiğimiz üzüldüğümüz zzamanlarda olur ama site yöneticilerini sevmemek cok ağır bişeydir . eğer bu insanlar olmasa o kadar transfer haberini öğrenemezdiler (ancak basından)..

Orhan Bey ne yazdığınız konusunda pek ilgilenmiyorum fakat önce bana yönetici dediniz sonra da benim söylemedğim bir yazıyı Burak Barut alıntısı yaptınız.Biraz daha dikkatli olursanız daha doğrusu yazarken biraz daha sakin olursanız bu tür hatalar olmaz.

Kendi düşünceme gelince burada herkes haklı gibi görülüyor.Bir şeyler yapmak gerekiyordu yol bu seçildi çok etkili olduğu aşikar dikkat çektiği aşikar ama içimizin kırıldığı da aşikar gerçekten zor bir durum.Nötr bir haldeyim bu konuyla ilgili böyle aşırı eleştirilere karşıyım fakat hiç eleştirilmeyecek bir durumda değil...

Emin'i dinlemek lazım emin dün 90 doğumluydu bugun 88 doğumlu olmuş :) Yarın 60 doğumlu olmasını bekliyorum :)

Eee 4 numara yıldız hakkında ne isim çıksa şimdi şüpheli olmayız inşallah :)

Smodis ve Fotsis önerilerim :)

Arkadaşlar kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama insanların birbirine ve yapılan işlere saygı duyması önemli yöneticilerin bugüne kadar yaptıklarına olan saygımız sonsuz ama yanlış yaptıklarında bu yaptığınız yanlıştır diyemeyeceksek kendimize olan saygımızı kaybederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...