2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeliz Tomac denen üyenin actığı forum yönetimine konusu neden kilitlendi anlamış değilim . cok gereksiz bi kilit.. neyse sırası değil..

İnşallah gercekleşir transfer de kurtuluruz su transfer heyecanından . Resmen bitiriyor adamı ya

Emin Doğanca' Alıntı:
Yeliz Tomac denen üyenin actığı forum yönetimine konusu neden kilitlendi anlamış değilim . cok gereksiz bi kilit..

İnşallah gercekleşir transfer de kurtuluruz su transfer stresinden .
Forum yönetimine mesaj yollamış, mesaj yerine ulaştı ama oraya yazanlar kavgaya tutuştu, belki bundan kilitlenmiştir ;)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":j0wlk13d]Yeliz Tomac denen üyenin actığı forum yönetimine konusu neden kilitlendi anlamış değilim . cok gereksiz bi kilit..

İnşallah gercekleşir transfer de kurtuluruz su transfer stresinden .
Forum yönetimine mesaj yollamış, mesaj yerine ulaştı ama oraya yazanlar kavgaya tutuştu, belki bundan kilitlenmiştir ;)[/quote:j0wlk13d]
ok . inş üye kaybetmeyiz . ben ondan korkuyorum . suan mithat abi ve seckin i kaybettik

Forumumuz günden güne büyüyor, hatta bu alanda en büyük bile diyebiliriz!

Büyürken seviyeyide korumalıyız buda çok önemli!

Mithat ve Seçkin bizi bırakmazlar bence:)

burada hepimiz renktaşız kardeşiz ve birbirimize laf sokuyoruz bu biraz garip yöneticiler bizimle bazı şeyler paylaşıyor ve olmayınca yöneticilere laf atıyoruz.sanki her ilgilendiğimiz oyuncuyu alabiliyoruz.transfer o kadar kolay bir iş değil ve paylaşılan haberler olmayınca yöneticilere laf atmak yanlış birşey

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar Herman olayını büyütüp vede çok eksi anlamlar yükleyerek forum yönetimini yıpratmak hiç birşey kazandırmaz.

Bundan 3-4 hafta önce E.Kunter imzaladı haberini siteye yazdım, sonra bu imza son anda yatınca bana bir sürü insan laf soktu, inanın çok kırıldım, artık bir şey öğrenmek insanın içinden gelmiyor.

Kerem şuan klüpten birşeyler öğrenmek için okadar çok çabalıyorki bu olaydan dolayı onun üzerine gitmek cidden ayıp olur.

Herkes şöyle bir hafızasını yoklasın, buradan şube ile ilgili öğrendiklerini hatırlasın, transferden tutun, salon konusuna kadar, bayan takımı, erkek takımı kısaca şubedeki bütün gelişmeleri hep ilk burası duyurdu, bunu sağlayan insanların emeğini lütfen kimse biranda çöpe atmasın!

İsim telaffuz etmemekle beraber şunuda belirteyim Herman ayarında biriyle ilgileniyoruz, kısaca Herman haberi belki bir fake'ti ama içinde ipuçlarıda vardı, beklentilerimiz büyük tutalım.

Birde Şubeye bol şans dileyelim, büyük bir ismi getirmek kolay bir iş değil çünkü!

YAŞASIN GSBASKET KARDEŞLİĞİ!!!
Eyüp yine döktürmüşsün ellerine sağlık Yaşasın GSBASKET Kardeşliği

bu arada burası transfer topiği ama konu baya dağılmış

chris lofton transferi mideme oturdu ama yinede rakip olarak ta olsa böyle bir oyuncuyu izlemek keyif olacak

5. yabancı alacak olursak ncaa den jaycee carroll çok iyi olur hem de çok kaliteli bir oyuncuyu ucuza transfer etmiş oluruz

http://www.vtunnel.com/index.php/101011 ... 80a7116827

bence moral bozacak strese girecek bişe yok bu sene şubede her şey güzel olacak en azından buna inanalım
4 numaraya da gerçekten kaliteli birilerini getireceklerdir
önerim milan gurovic

Okan BAKIR' Alıntı:
Can abi oyuncuyla ilgili bir duyumun mu var? Yoksa sadece bir önerimi? gerçekten güzel oyuncu bu oyuncu tribünleri coşturur
benim duyumlarla aram yok okan duyumların kralı eyüp
ben sadece ncaa den alınabilecek ucuz sayılabilecek potansiyelli yetenekleri öneriyorum ama ben bizim staff ın bunları düşüneceğini zannetmiyorum
bir diğeri dün mersinle imzalamış inş bizimkilerde böyle yetenekleri 5. yabancı olarak bile düşünseler bize yeter

Burak Barut' Alıntı:
Can o oyuncu bize gelirse Kalite Belgesi var mı diye sormaya başlamazlar mı sence :)
ncaa de ki istatistikleri bir nebze tepkiyi azaltır ama yinede bizim taraftar onu da beğenmez bize diamantidis lazım ya da lakovicin daha şutörü
biz bu sene marshall strikland ı alarak risk hakkımızı kullandık dün mersinin aldığı chris lofton da hemen hemen strickland kadar bir paraya oynar ama bizim staff dee ve mitch ten sonra ncaa e pek sıcak bakmaz
ama ncaa den oyuncu alma konusunda 2 senedir ahmet kandemir çok başarılı
ama 5. yabancı olarak belki düşünebilirler
ama ncaa den oyuncu almak risktir piyango ya benzer
ama ben olsam strickland yerine chris lofton u alarak bu riske girerdim
bu arada oyuncu önerecem diye nerdeyse scout olacam
sürekli istatistiklerle iç içe oldum
konuşmamı ünlü 1 düşünür ün sözüyle bitiriyorum

istatistik mini etek gibidir çok şey gösterir ama asıl göstermesi gereken şeyi göstermez

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Can Akan":246n025r]
istatistik mini etek gibidir çok şey gösterir ama asıl göstermesi gereken şeyi göstermez

Güzeldi :)

Strcikland daha tanındık olduğundan ona kanaat getirmişlerdir.Lofton'un pasörlük özelliği sağlam mıydı ?[/quote:246n025r]
lofton un orjini 2 numara ama 1 e de kayardı
2.3 asist ortalaması falan war
stricklandın da orjininin 2 numara olduğunu düşünürsek riske değerdi
ama bence chris lofton bu sene bu lige gary neal gibi damgasını vurabilir
jaycee carroll ise bizim taraftarın jacobsondan sonra hasret olduğu beyaz şutör 3 sayı yüzdesi %49 ve hiç bir zaman % 40 ın altına düşmemiş ve ncaa in en iyi 3 lük atan 6. oyuncusu
5. yabancı olarak düşünürsek özellikle ulebte çok fayda sağlar

chris lofton ile ilgili 1 tespitimde tenneese mezunu çok iyi bir okul un çok iyi bir oyuncusu ben graves ten ümitliydim ama chris lofton graves ten daha büyük bir etki yapabilir bu lige
ama ben hala antonio graves ten ümitliyim

tartışmaları bıraksak artık.transfere geri dönelim bence.beşiktaşın yeni transferini izledim bana marcus haislipi hatırlattı.ama marcus haislip kadar ii değil tabi.hayalcilik olacak ama marcus haislipi bi şekilde alsak süper olur ya...marcus haislip marcus haislip diyorum ammbiliyorum imkansız :( :(

Marcus haislipi alsak süper olur. Ama malaga ile sözleşme uzattı galiba. Hem bana göre hermann gibi 3-4 oynayabilen bir oyuncuya ihtiyacımız var.

arkadaslar benim tahminim hermann ile ilgileniyoruz olmassa diye bi ihtimal onun ayarında bi oyuncuyu bekletiyoruz . murat özyer cünkü hep bunu yapıyor . biraz düşünün hatırlarsınız

Emin Doğanca' Alıntı:
arkadaslar bence hermann ile ilgileniyoruz olmassa diye bi ihtimal onun ayarında bi oyuncuyu bekletiyoruz . murat özyer cünkü hep bunu yapıyor . biraz düşünün hatırlarsınız
herrmann gerçekten zor bir transfer çok pahalı bir oyuncu ilgilendiğimizi zannetmiyorum ama eğer olursa yönetim büyük iş yapmış olur

Mehmet Durmaz' Alıntı:
arkadaslar bırakalım artık su herrmann olayını önümüze bakalım ne oyuncular var yaa lütfen ama !

katliyorum ne herrmannmis ama 2 tane uyeye maal olup bircok kisiyide biribirine dusurmus yeni bir tat yeni bir habere igtiyac var yeni haberler yokmu internet cafeden yaziyorum sizin gibi evden degil gundemdekileri yazarsaniz iyi olur bilgi verenler cennetti simdiden garantilemis sayilir :roll:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...