2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 yıldır foruma yazmayan insanlar yönetimden bize hesap sormasını istiyor :) Forumdaki herkes küfredebilir bile yazdım ama yönetim benden hesap soramaz. Bu olayda bizi yönetimin savunucusu olarak görenlere kapak olsun ne diyim.

1.5 milyon $ a son oyuncu alamıyorsak vay halimize bu arada.
Owens ve ncaa den bir oyuncuya ne dersiniz ?

Şampiyonluğumuzun Hikayesi Böyle Başlamıştı Çalkantılarla Geçen Bir Transfer Sezonu sıcak yaz günleri ama 2009'un Mayıs Ayına Daha aylar vardı Şampiyon olmak için önümüzde 11 ay vardı ama biz daha işin başındaydık bizler bile inanmıyorduk bu takımın şampiyon olacağına

Önümüzdeki sezon Galatasaray Basketbol Takımının Şampiyonluk hikayesi yazılırken bu sözlerle başlayacak bu hikaye ...

Murat İnal' Alıntı:
3 yıldır foruma yazmayan insanlar yönetimden bize hesap sormasını istiyor :) Forumdaki herkes küfredebilir bile yazdım ama yönetim benden hesap soramaz. Bu olayda bizi yönetimin savunucusu olarak görenlere kapak olsun ne diyim.

1.5 milyon $ a son oyuncu alamıyorsak vay halimize bu arada.
Owens ve ncaa den bir oyuncuya ne dersiniz ?
owens ve jaycee carroll´a varım murat

Owens ın kalmasını sevinirim, NCAA den yeni mezun olan oyuncu Caroll degildir zaten guard oynuyor NCAA gelen oyuncuda 3-4 oynayan bir oyuncu olur herhalde 2.00 cm boylarında oyunculara bir bakalım :)

Uzun zamandır foruma üyeyim ara sıra da takip ediyorumdum ama yazmıyordum. Dayanamadım nedense ve yazasım geldi bu gün. Zizic olayından beri her gün düzenli yeni transferleri öğrenmek için günde 2-3 kez giriyorum foruma, yorumları okuyorum ve 4 yeni ismimizi de ilk önce günler öncesinden burdan öğrendim. Dün hermann konusu açılmıştı bugün silinmiş ne yazık ki çok heyecanlanmıştım. bende tabii herkes gibi ama olmadı herhalde. Neler oldu bilmiyorum damdan düşen gibi atlamak da istemiyorum ama 2 üye ayrılmış falan üzücü bir durum bu. Şunu söylemek istiyorum ki ne olursa olsun öncelikle yeni transferlerimizi bize bildirenlere çok teşekkürler, yanlışlık olduysa hermann'la anlaşamadıysak da canları sağ olsun. olabilir ilk defa da başımıza gelmiyor bu tip olaylar. Bayan basketteki ve futboldaki transferleri görünce eminim ki erkek basketbol takımına da çok önemli bir isim daha katacaklar. ben bu yeni yönetimimize güveniyorum umutsuzluğa gerek yok, daha iyisi olacaktır belkide. Bu vesileyle herkese de merhabalar yeni transfer haberlerimizi 4 gözle sizlerden bekliyoruz...

Kenan Inan' Alıntı:
Owens ın kalmasını sevinirim, NCAA den yeni mezun olan oyuncu Caroll degildir zaten guard oynuyor NCAA gelen oyuncuda 3-4 oynayan bir oyuncu olur herhalde 2.00 cm boylarında oyunculara bir bakalım :)
kenan dostum tabi ki biliyorum jaycee carroll ın guard olduğunu ama bence yinede almalıyız bence geleceği çok parlak
chris owens ta kalsın
bu arada 1.5 milyon usd ye son yabancı transferimizi yapamadıysak düşündürücü

Bir süre yazmayı düşünmüyordum ama şahsıma yöneltilen ağır ifadeler karşısında suskunluğumu da bozmam gerekiyordu. Seimone'nin maçı öncesinde klavye karşısına geçip insanlara bir cevap vermem gerekiyordu. Çünkü açıklama yapılmasına rağmen benim yazmam gerektiğine inananlar var içinizde.

Öncelikle medya kuruluşlarına karşı bir mesaj vermek istedik. Beyefendiler zaten direk hocamızı arayarak sormuşlar. Haberi biz yazıyoruz, hocayı arıyorlar. Hoca olabilir dese sitelerine koyacaklar. Nasıl haberciliktir bu anlamadım ki? Böyle haber kuruluşlarına karşı bir daha haber alsam da yazmamaya karar verdim. Emeğe saygı duyun biraz. Kazandığınız paralar helal olur o zaman. Zaten kimse de inanmaz bana haber yazsam da.

Yönetime de bir mesaj vermek istedik. Zaten bugün Asist programında konuşulması haberin gerekli yerlere ulaşmasına vesile olmuştur. Bu bile amacımızın yerine ulaştığını gösterir. Yönetim hesap sorsun diyenler var da kime ne hesabı soruyorlar anlamadım? Medyada herşeyi sallayanlar yönetimle yemekler yiyip röportajlar yapıyorlar. Biz bir mesaj vermek istedik diye hakaretler yiyoruz nasıl iştir anlamadım.

Gelelim taraftara. Zizic geldi havalara uçtunuz. Şmapiyonluk naraları attınız. Sonra 2 amerikalı geldi hocayla ve takımla dalga geçmeye başladınız. Herrmann yazıldı. Nasıl olduysa birden o konuşanlar döndü. Bu nasıl yanar dönerliktir, nasıl taraftarlıktır anlamadım. Sizin sevginiz böyle mi? Bir de bana taraftarla oynadı diyorsunuz. Hoca ve menejerlerimiz gerekeni yapmak için uğraşıyorlar devamlı. Siz onlara gereken saygıyı gösterdiniz mi? İşlerini yapmaya çalışan insanlara karşı objektif bakmaya başlamanız gerekmez mi artık?

Benim şahsıma yönelik yapılan hakaretlere gelirsek inanamıyorum tek kelimeyle. Daha dün sen bir tanesin, cennetliksin diyenler içlerinden nasıl küfür ediyorlar acaba merak ediyorum. Bu transfer döneminde ne kadar uğraştığımı bir ben bilirim. Sırf siteye doğru düzgün bilgi verebilmek için. Kimi zaman mesajlarımıza cevap gelmez, kimi zaman kızarlar, kimi zaman telefon açmazlar. Ama ben bıkmam. Bu işten en ufak bir kazancım olmamasına rağmen bütün gün bu işin peşinde koşarım. Beni medyadaki kolpacılarla aynı yere koyanlara da teşekkür ediyorum. Ayrıca siteye en ufak katkıları olmayıp da hakaret edenlere de gülüp geçiyorum.

Neyse beni tanıyan tanır. Her zaman büyüklerime ve küçüklerime karşı saygılı olmuşumdur. Yine saygımı koruyarak aldığımız tepkiler ve duyduklarımız doğrultusunda yanlış yapmadığımızı düşünmeme rağmen özür diliyorum. Bundan sonra aklınızı karıştıracak birşeyler yapmam merak etmeyin. Kolpa Kerem haber yazmaz artık. Bu sitenin değerini bilsin herkes tek isteğim bu. Adabını ve eleştirmeyi bilmeyenler, taraftarlığı başarıyla bir tutup günlük olaylarla gaza gelenler de bir gün bu sitenin misyonunu anlarlar umarım.

İyi akşamlar.

Not: Konuşmak isteyenler özelden ulaşabilirler. Burada herhangi bir tartışmanın içerisine girmeyeceğim.

Şimdi amaç mesaj vermekse mesaj böyle verilmez..

Bu işten sonra eminim ki medya kendine çeki düzen verir,burdan haber çalmaz.Yönetim ayaklanır Okafor'u getirir.Taraftar Reese alınsa eyvallah der.Gerçekten bunun olacağını mı düşünüyor bu işi planlayanlar?

Açarsın bir başlık,koyarsın koca bir duyuru ana sayfaya,dersin ki GSbasket.org'un görüşü budur,duruşu bu olacaktır..Ey medya,ey yönetim,ey taraftar,ey herkimse ayağını denk al..

Kusura bakmayın ama şu ana kadar benim anlayabildiğim tek şey ebelek ve gübelekten ibaret..

Bu gibi büyük kitlelere hitap eden paylaşım noktalarının yöneticileri bin düşünüp,bir yapacak.Düşünmüyorsa geçmişte yaşananlara bakacak.

Yoksa böyle milleti birbirine düşürecek işlerle olmaz...

KEREM niyetine ve galatasaray lılığına kefil olduğum bi arkadaşım,sen kimseyi takma ,yaz niye girmiyorsun siteye,sen yüz kızartıcı bişey yapmadın ki

herkezin bi fikri olabilir bu konuda kimsenin buna bi itirazı olamaz arkadaşlar herkez diyeceğini dedi artuk yeter şimdi kenetlenme birbirimize sahip çıkma zamanı biz galatasaraylıyız

Arkadaşlar Kerem'e bu şekil yüklenilmesi hatadır.Aynı olay zamanında UltrAslan forumunda da(Modesta M Bema) yapıldı.Bunlar hem basına iyi bir ders hem de yönetime sesimizi duyurmaktır.Bu işleri bilen bir insan bu söylenilen bütçelerle Walter Herrman'ın alınamayacağını da bilir.(umarım alırlarda bende rezil olurum :) )Ben dün gece kendi adıma bu habere inanmadım.Murat İnal dışında gördüğüm kadarıyla(oda Kerem'in haberinden sonra yazmıştı)adminlerin hiçbirinden bir yazı ya da yorum gelmedi.Biraz düşünmek ve yorumlamak yeterli olur.Bir de foruma bir daha girmeyecek arkadasların kendi tercihleridir bunlar.Burası Galatasaray Basketbol taraftarının platformudur.Yazmak isteyen yazar.

mustafa arkadaşım herrmann transferine inanan insanlara hakaret etmeden konuşurursan çok sevinirim
bence bu herrmann olayı bitmiştir herkes kendi yorumunu zaten dünden itibaren yazmıştır daha fazla uzatmaya gerek yoktur diye düşünüyorum biz tekrar transfer haberlerimize dönelim

ya bu olaydan tamamen bağımsız olarak bişey sormak isterim bugün asist de kaan kural hermanın 1 2 milyon dolar araası bi maliyeti olduğunu söyledi, futbol takımı için sıradan bi kaleci almak içi 6 8 milyon euro yu gözden çıkarıyoruz çokmu zor basketbolda böyle bi bütçe ayırmak gerçekten merak etmemek elde değil

caglarkeceli' Alıntı:
mustafa arkadaşım herrmann transferine inanan insanlara hakaret etmeden konuşurursan çok sevinirim
bence bu herrmann olayı bitmiştir herkes kendi yorumunu zaten dünden itibaren yazmıştır daha fazla uzatmaya gerek yoktur diye düşünüyorum biz tekrar transfer haberlerimize dönelim

Merhabalar Çağlar Bey

Yazdığımı hakaret olarak görmeniz beni üzdü.Kendi görüşünüzdür,saygı duyarım.

Teşekkürler Şamil. Cidden ;)

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
ya bu olaydan tamamen bağımsız olarak bişey sormak isterim bugün asist de kaan kural hermanın 1 2 milyon dolar araası bi maliyeti olduğunu söyledi, futbol takımı için sıradan bi kaleci almak içi 6 8 milyon euro yu gözden çıkarıyoruz çokmu zor basketbolda böyle bi bütçe ayırmak gerçekten merak etmemek elde değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...